reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka od stycznia 2012.

Czarni, przykro mi, przytulam mocno. A robiłas jakieś badania ? Hormony? Cykle regularne masz? Bo nie pamiętam czy coś pisałaś na ten temat...?
Szkoda, że nie moge pisac częściej z Wami, niestety czas nie pozwala:( Dzisiaj niedziela to może sie troche więcej czasu tu uda spędzić :)
Co do wózków to widze, że mamy podobne upodobania ;) Xlander też wpadł mi w oko. Póki co jednak nie nie zaprzątam sobie głowy tymi tematami bo jeszcze przecież nie wiadomo co i kiedy z tego będzie ;)
A teraz powiem Wam, że mój cykl tak mnie w tym miesiacu zaskoczył, że mała głowa. Wydawało mi sie , że owu była 2 dni temu bo pobolewał mnie jajnik wieczorem ( choc nie tak wyraźnie jak zwykle), ale myślałam, że ten ból przespałam w nocy po prostu. Na drugi dzień tempka wzrostła odrobine, a kolejnego już o 2 kreski, byłam przekonana ze jest po owu. Jakie było moje zdziwienie gdy wczoraj wieczorem zaczął znowu boleć mnie jajnik...tym razem tak jak zwykle, mocno, śluz plodny...
zgłupiałam :/ No nic, zrobiliśmy co trzeba ;) a dzisiaj tempka znowu niska...
Owu musiała być jednak wczoraj. Nigdy tak nie miałam. Dziwne. Zobacze co przyniosa kolejne dni. Myślałam, że będę musiała zmienić datę testowanka, ale jednak zostaje 16.03.
Któraś z Was jeszcze dziś testowała?
Jakie macie plany na dziś?
U nas M zrobił pyszne śniadanko, teraz ja wyleguje się z kawą w łóżeczku :p ale juz starczy tego dobrego...zbieram się bo mam góre prasowania, sprzatania- chiciaz w niedziele to troche nie bardzo, i nauki. Pogoda piękna!
 
reklama
Czarni Kochana tule Cie mocno ...trudno dobrac slowa w takiej sytuacjii ,sama dlugo staralam sie o Natanka i wiem ze z kazdym niepowodzeniem jest ciezej sie pogodzic:zawstydzona/y:
 
kur*a przylazła :crazy: a się wściekłam:wściekła/y: a jeszcze rano miałam nadzieje bo tempka znowu mi poszła do góry a tu dupa :no:

jezusie co jest takiego ciężkiego w zajściu w ciąże!!!!! chyba na prawdę trzeba wybrać sie na slamsy i tych meneli sie zapytać jak oni to robią ze maja tyle dzieciaków.... grrr....

Czarni Przykro mi bardzo :-( Będę trzymać kciuki cały czas za Ciebie!

Mi się podoba cd18 :D zakochałam się !! aż dodam do ulubionych :D:D
a mi mój powiedział, że mam na wózek limit 2 tyś :-D:szok:

To i tak dobry limit :-) Do 2 tys to super brykę można już kupić ;-):tak:
 
robiłam w tamtym roku badania jesteśmy zdrowi i w pełni płodni jajniki wszystko w jak najlepszym porządku cykle regularne jak w zegarku plus minus 1 dzień wspomagam sie tabletkami. W tamtym miesiącu była ciąża ale jajeczko za słabe. ah masz ci los.... :no:
 
Basia bo menele po prostu tych dzieci nie chcą, więc kompletnie o tym nie myślą i PYK ... Brzuchol... Basia, nie wściekaj się. Przynajmniej odczekasz chwilę i możesz dalej się starać. Głowa do góry Laleczko :*

Edzia, no generalnie to nic nie czuję... w nocy mnie tylko jajnik bolał... A Ty?

No mnie juz brzuch nie boli,moze czasami tak jakby pociagnie i to wszystko...kawa mi nie smakuje a jestem kawoszka :sorry: raz przy obiedzie buraki mi nie smakowaly,myslalam ze sa popsute ale moim chlopom smakowaly wiec nie wiem o co kaman...boje sie ze fiksuje :szok:
 
Crazy no mozna kupic, mozna... Wczoraj sobie z Moim ogladalismy :-D
Basia moze to dlatego ze sie tak strasznie nakrecamy... Moze trzeba odpuscic... ?
Edytkaa... Moze Ty w ciazy jednak jestes...?
 
Edytkaa... Moze Ty w ciazy jednak jestes...?

Bardzo bym chciala ...ale tak dziwnie bo to pierwsze podejscie... bylabym w szoku jakby sie udalo :tak: a Tobie spoznia sie 4 dni ?? tak ??/ a ilo dniowe masz cykle ?

Wesola kobietka powinna testowac a jej nie ma buuuu :sorry:
 
Ostatnia edycja:
Generalnie to juz sama nie wiem. Dwa cykle temu spoznil mi sie 5 dni, w poprzednim 5 dni i w tym poki co tez sie 5 dni spoznia... Wiec wychodzi na 32-34 dniowe...
 
reklama
Do góry