reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka od stycznia 2012.

AgA bardzo mi przykro ze sie nie udalo :-( tulam mocno ...

Groszek napewno fasolinka zaczyna rosnac ;-)


Weszlam poczytac co tam u Was ale cos cichutko tutaj,ja zaliczylam drzemke z malym,chlopcy zadowoleni ze zwiedzania statku ...w koncu przestalo padac i wyszlo sloneczko:-)
 
reklama
Chyba nikogo nie ma...

A ja siedze w necie juz zaczynam sobie wyrzucać, że marnuje czas zamiast zrobić coś konstruktywnego...
ale tak mi sie nie chce...
 
Śledzie jem :p Od miesięcy mam nieustającą ochotę na śledzie :D Ale dobrze, bo to sdrowe ;)
edytko, no my jesteśmy a reszte gdzies wcięło ;) Może sie :starają" ;) albo testują :p
 
Mowisz sledzie ...toc to podejrzane :-D

Dzisiaj miala testowac Wesola Kobietka ale cos jej nie ma :sorry: moze jutro sie pokaze /
 
Ja mialam byc juz na forum troche wczesniej ale widac pech mnie nie odstepuje... :o dwa tygodnie temu w niedziele rozwalilam opone a dzisiaj moj brat z przyzwyczajenia zaczal wlewac benzyne do mojego diesla. Dobrze ze podeszlam do niego na stacji i to zauwazylam bo jakby wlaczyl silnik i ruszyl to bym miala po aucie. I tym oto sposobem jestem dzisiaj w plecy 750 zl...
 
edyta, nie, nie podejrzane, bo tak jak mówie naszło mnie już dawno i nie puszcza.
agacynda, to jest to czego zawsze sie bałam na stacji :p Mamy jedno auto ale i tak zawsze pięć razy się zastanawiam czy dobrze PRZECZYTAŁAM, WZIĘŁAM, LEJE, WLAŁAM ...hehehe ;)

a czemu aż 750 zł?
 
Groszek 750 bo najpierw moj brat wlal za 135 benzyne, pozniej trzeba bylo do pelna dolac dieslem czyli 350 i 250 za to ze przyjechal facet i spuscil z baku benzyne...

A ja dolaczam do zaszczytnego grona dzisiaj i rowniez oglaszam ze przyszla malpa malpowa!!!! Wystarczy troche stresu.
Prosze mnie dopisac do listy na nastepny. Chyba bede sobie liczyc cykle 34 dniowe. Wiec nastepna @ wypada mi na 6 kwietnia...
 
Groszek 750 bo najpierw moj brat wlal za 135 benzyne, pozniej trzeba bylo do pelna dolac dieslem czyli 350 i 250 za to ze przyjechal facet i spuscil z baku benzyne...

A ja dolaczam do zaszczytnego grona dzisiaj i rowniez oglaszam ze przyszla malpa malpowa!!!! Wystarczy troche stresu.
Prosze mnie dopisac do listy na nastepny. Chyba bede sobie liczyc cykle 34 dniowe. Wiec nastepna @ wypada mi na 6 kwietnia...
ja pikole no to masz dziś super dzień.... i ta @ czekałaś chyba na mnie :D
poszukaj listę i wpisz siebie blisko mnie :D
 
reklama
moje kochane 3-majcie sie....
Mnie mój przyszly meżuś zabrał na lodowisko ale za dlugo nie wytrzymalam po pierwsze dawno nie jezdzilam po drugie ciagnie mnnie raz po raz strasznie w brzuchu, ja to tak juz sie pogodzilam ze przyjdzie malpisko i czekam grzecznie asz mi sie czerwono na wkładce zrobi...
ja zawieszam dzialania kompletnie jakie kolwiek dzialania do kwietnia wiec dopiero od kwietnia beda przytulanki i moze cos w maju sie wykluje a na ten moment zero przytulanek...
siedze sobie mężus przyszły robi pizze dowmową, teściowa leży na kanapie ja siedze na fotelu popijam ziółka i czytam was sobie dziewczynki.... nie smutajmy sie kiedys przyjda dobre czasy :)
 
Do góry