reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka od stycznia 2012.

Witajcie!!
Ja popijam sobie kawkę i zaraz będziemy się zbierać na jakiś spacer. Mąż mnie ciagnie do CHorzowa jakoś już od dawna mnie namawia, że musimy park w Chorzowie zobaczyć, więc w związku z tym, że tam pogoda ładniejsza dzisiaj niz u nas to chyba będzie spacer miejski.
Wczoraj byliśmy w Cieszynie, a potem w Jastrzębiu Zdroju.
SIhaya info specjalnie dla Ciebie!! Szukałam ostatnio butów kozaków sobie jedne umyśliłam i w bielsku kosztowały 460 zł, więc wróciłam do domu i sprawdziłam po ile są na allegro i znalazłam równo 100 zł tańsze, już się przymierzałam do zamawiania ale jeszcze sprawdziłam lokalizację i zrobiłam odkrycie, okazało się że sprzedawca jest z Cieszyna. Stąd wczorajsza wycieczka do Cieszyna no i kupiłam nawet nie jedną parę butów ale dwie. I gdybyś kiedyś poszukiwała fajnych skórzanych butów to w Cieszynie prawie wszystkie 100 zł taniej niż w Bielsku, już pewnie nawet do Krakowa nie porównując. BYłam strasznie dumna z mojego odkrycia i postanowiłam się podzielić:-)
 
reklama
Nooo Bzibzioku, powiem Ci, że niezły interes zrobiłaś:) i dziękuję za informację:) Od razu na skrzynkę możesz mi wrzucić adres i dane tego sklepu w Cieszynie... kozaki by się przydały więc chętnie skorzystam:)
A dziś miłego spaceru życzę:)
U nas słońce i też bym gdzieś już poszła ale mojego m. jeszcze nie ma ehh.. Już nawet zupę zdążyłam zrobić i właśnie na necie mieszkania nam szukam:D
 
Różniczko, Sihaya no właśnie chodziło mi o zagnieżdżanie, bo wiem że wtedy jakiś spadek może być ale z tego co piszecie to niekoniecznie ;-)

Bzibziok no to poszalałaś z zakupami :-)

Ja się do Ikei wybieram po nową lampę podłogową, bo wczoraj moj kochany piesio tak szalał po kąpieli, że zdemolował pól domu i do tego lampę stłukł - no ale mówi się trudno. Podoba mi się ta: ÅRSTID Lampa podłogowa - IKEA albo ta: ORGEL VRETEN Lampa podłogowa - IKEA ale ja to muszę naocznie zobaczyć :-)
 
Oj zaszalałam, ale mąż szczęśliwy że się skończy oglądanie butów w najbliższym czasie. No dobra bo już późno się robi a my dalej w domu:)
Miłego weekendu wszystkim życzę!!
 
Hehe, a mi się Isis bardziej podoba ta okrągła staroświecka, z tymi papierowymi jest problem z czyszczeniem z kurzu bo się łatwo targają.
 
a co tutaj taka cisza ? :)

mnie dzisiaj brzuchol pobolewa i leżę sobie i odpoczywam a mój mąż razem zemną i jest zmuszony głaskać mnie po pleckach :-):-) mąż głaska mnie a ja córcię he
 
reklama
Witam dziewczynki z rana :-) i miłego poniedziałku życzę :tak:
U mnie dzisiaj skok tempki, ale na ovufriend jeszcze mi nie wyznaczyło granic przy takim skoku może jutro wyznaczy jak tempka pójdzie w górę
Różniczko a może jeszcze nic straconego??? ;-) U mnie raczej tez nic nie będzie z tego stosowania żelu :no: po za tym nie wiem jak Twój mąż, ale mój strasznie nie lubi się serduszkować z tym żelem, bo mówi, że zimny
Laluś i Isis trzyma m za was kciuki i za pozostałe dziewczyny również :tak::tak::tak::tak:
Ficaria nie wiem co to może znaczyć te Twoje plamienie może skonsultuj się z lekarzem
 
Do góry