reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka od stycznia 2012.

Margotka artykuł super:D Jakos szczegolnie do gustu przypadła mi ta tabletka nasenna i wymarsz do pracy;D To pewnie przez ta moja nieposkromiona potrzebe spaaaaaania.
Asita nie pekaj. Zajrzysz w niedziele i nadrobisz:p

Dziewczyny miłego dnia!!
Ja wrociłam do starego trybu zycia jak widac. Skoro swit na nogach:D koncze sniadanko i smykam do pracy:D A wy odpoczywajcie:D
 
reklama
Cześć:) u mnie skok:) o dzień wcześniej niż planowałam ale mam nadzieję, że nie zburzy to moich planów na przyszły cykl:)
Noelle uważaj na siebie, nie wiem czy to dobry pomysł takie wstawanie w środku nocy zwłaszcza, że już miałaś tego skutki. Dbaj o siebie i maluszka;)
 
Dzień Dobry :-)

Laluś dlaczego tak myślisz???

Mnie dziś praca na 10.00 czeka bleeeeeeeeee ale słonko świeci i jest w miarę ciepło ;-)
Wczoraj padłam jak kawka o godz. 16.00 i spałam do 18.30 - tak mnie zmogło :szok:
Tempka dziś rano ładna u mnie ;-)

Miłego dzionka dziewczynki, będę się odzywać w miarę możliwości.
 
Hej :)

Miłego dnia kobitki :)
My się zabieramy za wieszanie rolet w mieszkaniu, a wieczorem na parapetówkę :)

Isis tempka piękna, dmucham żeby już nie spadła :) I masz tu coś ode mnie &&&&&&&&
Laluś ja myślę, że będzie dobrze i u Ciebie i też tak musisz myśleć:tak:
Myniu jak po piwku wczoraj?;-)
Noelle ja Cię normalnie podziwiam, że tak wcześnie wstajesz :) Ale proszę Cię nie przemęczaj się już kochana i dbaj o siebie :)
Aga miłego dnia na uczelni :) A co studiujesz?
 
Cześć :) Dzięki Margotko za pocieszenie :) Isis myślę tak dlatego, że w każdym cyklu niby serduszkowanie jest w te dni co powinno a później się okazuje, że nic z tego nie wyszło... :(
 
Ale tu cichutko dzisiaj!
Ja właśnie siedzę pod kocykiem przed telewizorem i się trochę nudzę...jakieś mam dziwne zawroty głowy dzisiaj...pewnie jak się wyśpię to przejdzie:-D miałam dokończyć środowe sprzątanie, ale nie daję rady :-(
Pozdrawiam i udanego (owocnego w dzieciaczki) weekendu życzę! Buziaki :*
 
Ale tu ciszaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Margotko dzięki Kochana za &&&&&&&&&&&&&&&& ;-)

Laluś zawsze trzeba myśleć pozytywnie (choć wiem, że czasem to nie jest łatwe) - trzymam jednak kciuki mocno ;-)

Różniczko, a jak Ty się czujesz? Przeszło choróbsko troszkę???
 
reklama
Cześć Dziewczynki :) Cichutko tu dzisiaj :) Myślałam, że jak wrócę to będę miała dużo czytania, a tu nic. Isis wiem, że pozytywne myślenie to podstawa, ale ja teraz nawet za bardzo o tym nie myślałam w tym miesiącu, no może troszkę na początku cyklu, a tak to pełen luuuuzzz :) Jutro może zrobię test bo oczywiście nie wytrzymam do wtorku :p I mam straszną zgagę po obiedzie :/
 
Do góry