reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka od stycznia 2012.

ALG To,że tak powiem idziemy łeb w łeb :-) u mnie 1/2 maja:D Zapraszam kochana do majóweczek 2013 powoli sie rozkecamy:-) Opowiadaj jak sie czujesz? pewnie szczescie Cie rozpiera!!:D Komu sie juz pochwaliłas???:-)
Mynia_82 miłego wieczoru kochana!!:*
 
reklama
Noelle postanowiłam dołączyć do majóweczek jak ciąże potwierdzi lekarz. Mamy zamiar z mężem udać się w przyszłym tygodniu do najomej pani dr :tak:
Na razie powiedzieliśmy znajomym, którzy nam też powiedzieli jako pierwszym :tak: rodzicom chcemy powiedziec jak będziemy mieli usg w ręku :blink: i będzie wiadomo, że wszystko jest ok :tak:

Jak się czuję ... ??? :confused: Psychicznie jeszcze chyba do mnie nie do końca dotarło :-D Choć stanełam dziś przed lustrem i gadałam do brzucha :-D
Fizycznie no to moje i tak duże cycki zrobiły się nabrzmiałe (właściwie to ich nabrzmiałość zachęciła mnie do zrobienia testu). Od czasu do czasu pobolewa mnie brzuch tak jakby supełek mi się tam zawiązał :-D i boli mnie kręgosłup na wysokości kości biodrowych ... w sumie to chyba wszystko :tak:
 
Hej :)

Agnieszka to normalne, że się stresujesz ale trzymam mocno kciuki, na pewno wszystko będzie dobrze a nawet bardzo dobrze :)
ALG jeszcze raz gratulacje kochana! Śliczny suwaczek :)
Myniu to miłego pobytu u koleżanki no i cudownego spotkania z S ;)

Ja niedawno wróciłam do domu, latałam po mieście w poszukiwaniu czerwonej krótkiej spódniczki takiej z falbankami z koronki, bo w sobotę idę na ten panieński i mamy być ubrane w stylu Moulin Rouge, a że czarny gorset już mam to szukałam kiecki i cieszę się bardzo, bo znalazłam piękną czerwoną taką jakby z płatków uszytą - boska :-)
W sobotę testuję i mam wielką nadzieję, że też ujrzę już dwie kreseczki tak jak Noelle i ALG :)
 
A powiem wam jedną rzecz.
Od czasu pierwszego pozytywnego testu zrobiłam chyba jeszcze ze 4 ... jak głupia mało mi potwierdzenia było XD ... i powiem Wam że większość powszechnie dostępnych testów można sobie wsadzić nie powiem gdzie ...
Licząc po kolei zrobiłam:
1. QuickVue (wieczorem)- wyszła blada
2. Bobotest żółty (rano) - wszyła ciemniejsza
3. Nova test (po południu) - wyszła dużo bledsza niż przy pkt. 1
4. Unitest (rano) - nie wyszła wcale !!!! :szok:
5. Pink test (rano) - pokazało się coś co możnaby uznać za błąd ....
6. Bobotest żółty (o 17 dzisiaj) - po 5 min wyszła idealna gruba kreska może nie tak ciemna jak kontrolna ale bardzo bardzo bardzo dobrze widoczna....

Mój wniosek jest taki że Unitestu, Novatestu i Pinka nie ma co robić bo pomimo tego że wszystkie mają taką samą czułość jak bobotest żółty to wychodzą bardzo kiepsko albo wcale !!!:szok:
 
reklama
Do góry