reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka od stycznia 2012.

reklama
agnieszkanie przejmuj się. mnie nie tylko od pasty odrzuca, ale i nawet od gum do żucia miętowych:szok: na samą mysl mi niedobrze.... powodzenia na jutrzejszej wizycie:)
mynia mnie też sie pomyliło ze to piątek:-D
noelle nie przejmuj się nawet nie wiesz jak dużo nie chce miec zadnych mdłosci itp, a jak cos przechodzi to sie martwią że coś nie tak

ja chodzę prywatnie. płacę 80 zł wiec nie jest to dla mnie jakis wielki wydatek. moja pani ginekolog pracuje w szpitalu i to był dla mnie plus no i że to babka. a na nfz same stare pryki którym i tak trzeba dac w łapę, żeby zwolnienie wypisali albo coś powiedzieli. więc wole 80 zł zaplacic i wiem ze usg bedzie. miła, pogada, doradzi itd
 
Agnieszka mi się też wydaje że już będzie serducho do Ciebie biło ;) a jak Cię to pocieszy to ja conajmniej raz dziennie porzyguję nad kibelkiem :/
Noelle mój doktorek pracuje właśnie w szpitalu gdzie rodziłam a USG też ma na miejscu jak idę na nfz
goniap2 witaj :)

domik a ja właśnie do kobiety ginekologa bym nigdy nie poszła, jak facet grzebie to ok ale jak babka to jakieś to takie nienaturalne ;D ale znowu nie pójdę też do faceta który ma powyżej 45-50 lat musi być młody - taka porąbana jestem :D
 
Ostatnia edycja:
hejo dziewczęta,co Was tak wywiało??pusto i cicho:szok: chyba korzystacie z pogody:-D ja oczywiscie po drzemce popoludniowej,teraz całe dnie mi sie z takich drzemek składaja:szok: na spacer sił nie mam,za gorąco i wogole nieruchliwa dzisiaj jestem;D

Agnieszka116 o której jutro masz wizyte??
 
Noelle ja się zabieram zaraz za robienie ciasta, a niedawno wróciłam z zakupów połączonych ze spacerkiem z córcią a teraz mąż ją przejął i wysłałam ich z misją specjalną bo snicersa mi się zachciało ;D ale powiem Ci że też jak mam coś zrobić to muszę się do tego z godzinę zbierać:wściekła/y:takie lelum polelum się ze mnie zrobiło :baffled:
Asita widzę że coś tam drgnęło w górę
 
reklama
Witajcie kochane pourlopowo:)
Dziś nie zawitam na długo bo muszę odespać podróż;) wczoraj wieczorem wróciliśmy do kraju a dziś o 6ej pobudka i do pracy - masakra!
Chciałam sprawdzić co tu u Was ale chyba się nie dokopię do wszystkich ważnych newsów:|
Póki co poszukuję listy, żeby mieć choć zarys tego co się działo pod moją nieobecność:)

... hmm.. widzę,że na liście zmian specjalnie nie ma, poza tym, że ja lecę w dół:D
@ przyszła oczywiście terminowo w dzień przyjazdu do Chorwacji więc miałam "wspaniały" początek urlopu...
no a teraz szykuję się już na płodne powoli i zobaczymy czy relaksik pomoże;)

a sam urlop był cudowny... ja od 15u lat (od pierwszego wyjazdu tam) jestem zakochana w Ch. i w tym roku miłość ta na nowo ożyła... piękne widoki, morze, roślinność; pyszne jedzenie, regionalne alkohole; fantastyczni ludzie... było bosko!!


Bzibzioku widzę, że nie mogłaś wytrzymać z tęsknoty za Nami więc wróciłaś:) Bardzo się cieszę:)

Agacynda my w zeszłym roku mieliśmy 2tyg urlopu w bieszczadach i to były 2 tyg w deszczu - dlatego w tym roku musiało być słonecznie, w ciepełku, z morzem w roli głównej:)

Myniu doczekałaś się swojego S.!! co za wiadomość:) to teraz pewnie nie będziesz mieć chwili wytchnienia na bb:D

Witam nowe staraczki, choć przyznaję, że jeszcze nie doliczyłam ile Was jest;) ale obiecuję, że w najbliższym czasie nadrobię braki:)
 
Ostatnia edycja:
Do góry