reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka od stycznia 2012.

reklama
witam laseczki:*

ja i dzidiolek dziękujemy bardzo za miłe slowa no i ze się Wam podoba moja kluseczka:-D dzidziol cieszy się, że ma takie cioteczki z bb;-)

agacynda ja bym na Twoim miejscu zadzwoniła do lekarza i powiedziała, ze zapomniałas wziąśc dupka. okres spóźnia Ci się 10 dni a test negatywny i co masz zrobic. na wizyte nie wydasz a moze Ci coś poradzi
noelle ja też przechodzę w skrajnosci w skrajnosc, raz spię całymi dniami, a potem znów nawet oka zmróżyc nie mogę...
mynia jak tam S?? pierogi smakuja?
bzibziok kondycje najlepiej łapie się w łożku:-p

miłego dnia:* wpadne wieczorem pewnie bo siostra babci przyjechała
 
Hej :) ale sobie dzisiaj odespałam jak się wczoraj o 21 położyłam to dziś o 9 się zwlokłam z małą przerwą o 6 na mleczko dla córci :)
Domik ale słodziak mały a jakie to panisko rozwalone wygodnie :D super że wszystko ok :)
Myniu jak samopoczucie? teraz to pewnie przepadniesz na tych kilka dni :-)
Noelle właśnie widzę że milczysz na kwietniówkach, przeniosłaś się na majóweczki? a swoich kg to chętnie Ci mogę trochę oddać ;)
margotka ależ mi wahania temp :p jest ok! ładna, wysoka temp Ty tu nie kracz tylko myśl pozytywnie! :)
rożniczka kciuki zaciśnięte!
 
domikcw to mnie uspokoiłas tymi skrajnymi zachowaniami:D
gdyz.. ja dzisiaj znowu mialam schize,tym razem z tytułu ,ze skoro mi wszystkie objawy minely zanim zaczely sie na dobre to znaczy ze cos jest nie tak......no wiecie ze fasolka sie nie rozwija czy cos tym podobnego:no:
A ze nie mam jak przez najblizsze dni zroic bete to wymyslilkam ze zroie jeszcze jeden test i sprawdze co z ta druga kreseczka I polecialam do apteki,i wyjatkowo poprosilam test 25 ,i przed chwila zrobilam. Niemal odrazu wyszly dwie tluste krechy:D uff....czyli jest oki.chyba...............

A tak wogole nie pisalam Wam!! Udalo mi sie znalesc przychodnie i lekarza ,zadawalajacego moje wymagania;D:D Wizyta dopiero na 13 wrzesnia,ale co sie nabłagałam o termin to moje!! :D teraz juz sie doczekac njie moge. A Wy laseczki prywatnie czy na NFZ do ginów chodzicie???

Pianka no bo wychodzi 1nawet 2 maja.
 
Noelle do 13-tego szybko zleci ;) a ja chodzę teraz na nfz ale tylko dlatego że od sierpnia przyjmuje u nas w przychodni za niedawno zmarłego gin doktorek który prowadził moją pierwszą ciążę :) tak mi się fartneło, zaoszczędzę kasę i czas bo wtedy dojeżdżałam na wizytę ponad 40km a teraz mam 5 min do przychodni co przy małym dziecku jest już istotne :) za wizyty (na każdej USG) brał ode mnie 50zł po znajomości szpitalnej także też niedrogo płaciłam ;) badania też sobie sama na nockach robiłam także drogo mi prywatnie nie wyszło
 
domikcw bardzo się cieszę, że u was wszystko w porządku, a dzidzia piękna, małe cudo. Ja też już się nie mogę doczekać jak ujrze II kreseczki i będę chodzić na usg żeby podejrzeć kogo noszę pod serduchem, albo kiedy już będę miała takiego małego bąbla jak mój brat do przytulania, noszenia, gadania, ahh piękne chwile.
 
ja też chodzę na nfz do lekarza i jestem bardzo zadowolona tym bardziej ze usg na miejscu , a jak bym chciala prywatnie to bym musiała do Bydgoszczy jeździć bo u mnie w miasteczku to nie są lekarze , a ten pan doktor przyjeżdża z szpitala wojskowego z bydy
 
reklama
Do góry