reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka od stycznia 2012.

reklama
hej dziewczyny


oto wracam na bb, ostatnio bylam tutaj ok 3 latka temu gdy przechodzilam przez ciaze (w 2009 roku) wraz z innymi czerwcowkami, teraz wraz z mezem staramy sie o kolejna dzidzie, wiec pragne sie przywitac i zycze wszytskim staraczkom owocnych staran, my poki co staramy sie drugi miesiac, pierwszy byl pol na pol starany ale mamy nadzieje ze uda sie szybko ostatnim razem zajelo nam to 4 m-ce ale wowczas mialam bardzo nieregularne cykle teraz jest lepiej wiec nadzieja wieksza.
Widze ze wspominacie o luteinie i innych srodkach ktore mialby pomoc, poniewaz mieszkam w Anglii u tutaj lekarze nie koniecznie stosuja cokolwiek by pomoc raczej maja to gdzies nawet jak jestes w ciazyto do 12tyg nie chca cie widziec, bylabym wdzieczna za jakies informacje

pozdrawiam
 
dziewczyny mdli mnie po paście do zębów , właściwe to po myciu zębów , jak umyje to zaraz muszę coś przegryzać żeby nie chawtać masakra jakaś , nawet jak sobie pomyśle o myciu zębów to już mi niedobrze
 
Ostatnia edycja:
Witaj Gonia, moja imienniczko :-) Śliczna córcia :) Co do wspomagaczy to ja biorę wiesiołek - na lepszy śluz oraz CLO na podpędzenie jajeczek, ale CLO to tylko lekarz Ci może przepisać. Ja pomimo naturalnej owulacji dostałam CLO, żeby mieć więcej pęcherzyków i większą szansę na dzidzi. Biorę też kwas foliowy i magnez + wit. B6 ale to żeby się ewentualna ciąża dobrze rozwijała.
 
Agnieszka ja miałam taki okres, że też mnie normalnie cofało jak myłam zęby ale u mnie to akurat nie przez ciążę, bo nigdy w niej nie byłam. Po jakimś czasie samo przeszło, ale było to uciążliwe i zdarzało mi się tylko podczas porannego mycia zębów, wieczorem było ok.
 
Pianka no ja też na NFZ,całkiem dobrze sie zapowiada. U mnie prywatnie to bym sie nie wyrobila finansowo:/ wizyta 200-250zl:/ a badan niestety nie mialaym jak zrobic zeby nie placic.

goniap2 witaj!! milo poznac:D

Agnieszko116 jej jak masz fajnie,ze jutro masz wizyte. Czekam na dobre wiesci od Ciebie! Mysle ze juz serducho powinno byc widoczne:D
 
Bardzo bym chciala żeby było już widać , chociaż ostatnio jak byłam w ciaży to byłam na wizycie równo w 6 tc i nie było jeszcze , a jutro będzie 6tc i 2 dni i właśnie dlatego boję się ze nie będzie widać
Kurcze gdybym nie musiała jutro iść to poczekała bym sobie jeszcze tydzień
 
reklama
Do góry