reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka od stycznia 2012.

Super Mynia, też tak powinnam zrobić!!!!
Aż jestem zła na siebie że nie potrafię się zmobilizować:wściekła/y: Kiedyś miałam w sobie więcej samozaparcia.

A w lodówce powinnam sobie zainstalować same owoce i warzywa, żeby mnie nie korciły makaron ze szpinakiem, albo dobre mięsko z frytkami....
 
reklama
margotka przecież się nic nie stalo. tyle nast tu jest, że czasem ciężko sie połapac. ale rozbawiłaś mnie totalnie:-D a co do Twojego pytania to czuje się fatalnie...
bzibziok jak ja się cieszę, że znów tu jestes!:tak: powiem, ze trafilo Ci się okropne babsko, a nie teściowa:no: mogła nie jeśc jak pochłoneła coś wcześniej... boże ludzie to czasem się w język zapominają ukąsic....

asita czasem się zdarza okres w diecie gdzie waga stoi. organizm się broni. bardzo polecam Ci ( z własnego doświadczenia bo odchudziałam się i schudłam chyba z 15 kg) wafle ryżowe zamiast chleba, albo to chrupkie pieczywo. masz ochote cos podjeśc to po to sięgasz. dobry zapychacz:) zawsze sobie obierałam do szklanki marchewki(kroiłam w prażki i zagryzałam), duzo zielonej herbaty no i jogurty(ja akurat jadłam owocowe bo nienawidzę naturalnych) z dodatkiem łyzeczki siemienia lnianego, łyzeczki zarodków pszennych i łyzeczką otrab:) w supermarkecie kupisz i jest tanie. dobrze robi nie tylko na odchudzanie ale i tez na wlosy i paznokcie. to było moje drugie sniadanie albo kolacje(do kolacji była jeszcze surówka z marchewki, jabłka i cytrynki) i najważniejsze mów sobie codziennie jestem silna i wytrwam! i jak coś jem powolutku to jestem najedzona, działa:*


no a tak na marginesie to zaliczyłam moje pierwsze przytulanie z kibelkiem:( buuu....okropnosc i współczuje wszystkim cieżarówka wymiotów. nie wiem jak się dowleke do lekarza.... dalej mi słabo
 
witajcie
Alg gratulacje
u mnie złe samopoczucie przybyło mi dwa kilo i nadal się męcze z tym pieczeniem w mostku oczy pieką czuje się jakby chora lekko była biorę tabletkę na nadkwaśność troche jakby ulga sama nie wiem
od dzis biorę się za siebie
jem ciemne pieczywko i owoce warzywa, strasznie napuchłam i waże tak duzo jak nie ważyłam od 2 lat
powiem wam 87 kilo szok a w maju było 82
tragedia jest'
a przeciez zaczełam biegac
a tu gorzej
i dziś trzeci dzien @ i mnie normalnie zalewa ehhh chyba dlatego ze tak długo czekałam
 
makarony i ryże są ok. zwłaszcza te ciemne. i nie gatujcie ich na miazge. ważne co się do nich je. bo to nie prawda, że makaron tuczy. ja bardzo lubiłam makaron pełnoziarnisty (gotowalam 80g) al dente a do tego smażyłam na łyżeczce oleju trochę cebuli, paprykę (czasem po truchu każdego koloru) kilka pomidorów pokrojanych w kostkę, kilka pieczarek, cukinia czonek i ulubione ziola.i dużo piprzu:p wychodzi pyszne spaghett i ja to miałam na dwa razy! zołądek się przyzwyczaja
zyczę wam dużo wytrwałości w odchudzaniu. wiem co to znaczy:) a no i cwiczenia to podstawa. brzuszki są fajne:)
 
Domiku ale brzuszki to trzeba umieć robić bo można sobie krzywdę zrobić jak się nieprawidłowo robi, ja to zawsze jestem taka spięta w odcinku szyjnym, ze nie umiem prawidłowo brzuszków robić.
Ja ostatnio na steperze szalałam ale przez ta przeprowadzkę wiadomo... odzwyczaiłam się i nie chce się zacząć na nowo i sił brak:)
Mgiełka nie waż się w @, wtedy zawsze więcej się waży bo woda w organizmie się zatrzymuje.
Ja Wam powiem, że mi dużo dało odstawienie soli. Kompletnie... chudłam jak szalona no ale wróciło mi jak zaczęłam znowu solić... Pierwszy tydzień bez soli ciężki... potem okazuje się, że warzywa mają swój własny smak, nawet lepszy niż to osolone coś co wcześniej jadłam:) Przymierzam się do odstawienia soli znowu i chyba w ramach akcji "NIE BĄDŹ CIOTA" to zrobię :)
 
Domikcw a co jadłaś na obiad, bo ja z tym mam największy problem??
bo rano faktycznie jogurt z płatkami, na przegryzki marchewka, koper włoski, pieczywo chrupkie, na obiad czasem sałatka, ale co jeszcze bo mi pomysłów brakuje.
 
Domikcw ja kiedyś też jadłam tylko wafle ryżowe a teraz jakoś mi nie wchodzę (to były czasy jak starałam się o mojego męża zjechałam wtedy z rozmiaru 38 na 36) a teraz chodzę w 44 :crazy: MASAKRA:wściekła/y:
 
Cześć dziewczynki :)
ALG jest druga kreska!! gratuluję Ci serdecznie!! :)
margotko ale Ty temp masz śliczną :)
domik kochana na którą masz wizytę?
Asita ale jajnik Cię kuł prawda? może ta temp jakoś zafałszowana jednak :/
Bzibzioku łączą się z Tobą w bólu w temacie teściowej, chyba by się z moją dogadały :D
Myniu ty pewnie już myślami ze swoim S... ;) akcja -nie bądź ciota- rozbiła mnie na drobne :D
A jak temat diet na tapecie to ja uciekam schabowe klepać ;P
 
reklama
Do góry