reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka od stycznia 2012.

Nic uciekam walczyć ze stosem bodziaków do prasowania bo jakoś tak gdybamy nad sprzętem Asitowego męża bez jej udziału że aż się zawstydziłam :zawstydzona/y::-D:-D:-Ddo później :)
 
reklama
Domik czekam cierpliwie na naturę :-)

Pianko narazie nie będę testować bo ostatnio robiłam to w sobotę i nic nie pokazało a moje samopoczucie się nie zmienia więc nie ma sensu.
 
Pianko, działać i tak będziemy ale na przesunięcie owu nie ma co u mnie liczyć bo od kilku cykli przesuwa się ona na później niż wcześniej... A działać będziemy bo sobie nie wyobrażam inaczej i już:)
Asita, jak kiedyś pojechałam do S na 11 dni i on mieszkał w takiej fajnej małej wiosce w Laponii i miał warunki mieszkaniowe fajniejsze niż teraz, i warunki przyrody też fajniejsze ;) to już 6 dnia oboje musieliśmy się smarować:) on jakąś maść w Szwecji kupił. I bolało i piekło i szczypało... wg mnie Twój mąż ma obtarcie po prostu.
Margotko a jak bakteria w moczu jest to też utrudnia zajście?
 
Asita koniecznie clotrimazol krem bo będzie gorzej,
u mnie na teście ciążowym po godzinie leżenia piękna druga kreska mniejwidoczna z zaciekiem ale jest więc patrze na ten test i w pracy na cały głos: nie mogłaś mędo wyjść w ciągu 5 min !!!! i zaczelam się z siebie śmiać
no trudno nie raz tak było na tym Quick , dlatego piszą zeby po 5 min wyrzucac
 
Myniu tego to niestety nie wiem, ale wiem, że bakterie z pochwy mogą się przenosić na cewkę moczową, zależy co to za bakterie w moczu.
Znalazłam coś takiego:
Badanie czystości pochwy
Jest to badanie weryfikujące występowanie
bakterii lub stanów zapalnych pochwy. Przewlekłe zapalenie
pochwy najczęściej rozprzestrzenia się na kanał szyjki macicy, na błonę śluzową
macicy oraz cewkę moczową. Infekcja może utrudnić zajście w ciążę, a w samej
ciąży może być niebezpieczna dla płodu. Skuteczne jest tu leczenie
farmakologiczne, ale kuracji muszą poddać się oboje z partnerów i trwa około dwa tygodnie. W przeciwnym wypadku leczenie może być nieskuteczne. Do wyleczenia infekcji u kobiet w zależności od stopnia czystości stosuje się antybiotyki, sulfonamidy oraz
preparaty przeciwgrzybiczne. Jeśli chodzi o mężczyzn leczenie polega na
miejscowym stosowaniu preparatów typu maść. Lekarz może zlecić przeprowadzenie
testów w kierunku chorób przenoszonych drogą płciową czyli Kiły, rzeżączki, chlamydii i
opryszczki.
 
Dziewczyny ja ten cykl odpuszczam w zawieszeniu bo badanka małża zrobimy dopiero po wypłacie. Przed badaniem musi byc kilka dni postu od serduszkowania więc...lek mi zalecił to badanie przed hsg...mówił,że w nasieniu mogą być bakterie i one źle wpływaja...zaglądać będę do was kochane :-)
U mnie dalej plamienie kurczę chyba ta luteina tak na mnie działa. Plamienie jest hm takie wodnisto różowe lub wodnisto lekkokawowe...chciałabym żeby przyszła @ i tyle. tempka spadła więc pewnie już puka do drzwi :-D

Myniu piekny kocyk masz talent :-) i cierpliwość. Coś mi tam wpadło w oczko jak czytałam że będzie przytulanko i super spedzony czas z S. :-) Pewnie już kochana nie możesz się doczekać ;-)

Witaj Lusiu :-) mam nadzieję,że szybkov zafasolkujesz z nami :tak:
 
Mgiełko Ty lepiej powtórz ten test, albo leć na betę. Czytałaś może ten artykuł co wysyłałam dziś z Onetu? Tam jest o testach Quick Vue właśnie. Wkleje Ci, żebyś nie musiała szukać:
"Uwaga na podróbki! Na zakończenie warto jeszcze wspomnieć na temat samego zakupu testów
ciążowych, bowiem nie powinna nikogo kusić super niska cena z niewiadomego
źródła. Test lepiej kupić w pewnym miejscu jak apteka. W kwietniu zeszłego roku
wybuchła w Polsce afera związana z fałszywymi testami ciążowymi. Urząd
Rejestracji Leków we współpracy z Głównym Inspektoratem Farmaceutycznym, nakazał
wycofać z polskich aptek i marketów wszystkie serie popularnego testu ciążowego
Quick Vue.
Dwie z serii testów, na które przypadkowo trafili urzędnicy, były błędnie
oznakowane, wobec czego poproszono wymienionego na etykiecie producenta, firmę
Core Technology Co, o wyjaśnienia. Zdziwieni pracownicy firmy oznajmili, że
testów o takiej nazwie się u nich nie produkuje. Nic wspólnego nie miała z nimi
także firma Wellkang Tech Co podawana na opakowaniu jako dystrybutor na Europę.
Jak przestrzegało Ministerstwo Zdrowia, sprawa zrobiła się poważna, zwłaszcza,
że w internecie można było znaleźć wiele opinii kobiet, którym test Quick Vue
dał wynik negatywny, choć były w ciąży."


A ja zawsze uważałam, że to najlepsze testy:szok:
 
Sailor, oby badania męża nie były potrzebne:) a @ nie przyszła :)
Będą przytulanka ale dla czystej, bezwstydnej przyjemności:) żadne tam rozmnażanie :)
Margotko, ja wiecznie od dziecka mam bakterie w moczu, leczę się non stop niemalże... ale nigdy nie pomyślałam, że to może coś utrudniać:(
 
reklama
ale wiesz co ja robiłam ten test pare razy i po godzinie pare razy pokazał mi drugą kreskę a potem przychodziła @
ale dziekuje za artykuł już więcej nigdy ich nie kupie, a to prawda kupiłam go dziś w Inter marche hehe
tylko ze u mnie szanse znikome na ciąże, bo bez clo to problemy z owulacją mam a teraz własnie był cykl bez clo, no i przytulanka było mało w tym cyklu
 
Do góry