reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka od stycznia 2012.

hejka:*
dziś trochę się lepiej czuje. glowa przestała bolec. ale to jak wczoraj bolalo to była jakaś masakra!!! myślałam, ze oszaleje.

MYNIA piękny ten kocyk!! masz talent:) jajnie, że S przyjedzie. nacieszycie się sobą.

LUISA Twoja histora podnosi na duchu. zyczę Ci tego dzidziolka! powodzenia z betką

MGIEŁKA bidulko:( zdrowiej. okropna ta historia z tymi dzieciaczkami:(

AGACYNDA nie wybierasz sie do lekarza? czy cierpliwie czekasz na naturę?
 
reklama
Witam się

Sailor przykro mi... trzymaj się! Ty niepotrzebnie tak testujesz co i rusz a to cie dobija i na koniec nic nie ma. Odpuść wyluzuj i zobaczysz że zaskoczysz:tak:


Ja jeszcze czekam na @

Jestem już po urlopie wypoczęta


Gratuluję zaciążonym!:happy2:
 
Myniu śliczny ten kocyk i te ciuszki co chcesz zrobić swojemu dzidziusiowi :-)
Frutty kochana cieszę się, że się odezwałaś do nas :-D mam nadzieje że samopoczucie lepsze ;-)

Witam nową starczkę Lusię :-) i trzymam kciukasy, żeby beta wyszła :tak:

Sailor coś czuję, że teraz się zawieszasz a za miesiąc napiszesz że w ciąży jesteś :-)

ALG trzymam kciukasy żeby to jednak fasolka była :-D

Mgiełko tam mi przykro że taka chora jesteś i nie trać nadziei masz już jedną dzidzię to na pewno będziesz mieć drugą :-)
 
Cześć dziewczynki :) ale mi weekend zleciał w mgnieniu oka :/
Mynia zazdroszczę talentu, tez chciałabym takie cudeńka córci robić :( a teraz zostało Ci odliczanie do czwartku, i już nie licz tych dni cyklu, idźcie na żywioł bo i tak nic nie zmienisz a może akurat będzie niespodzianka i owu się przesunie wcześniej jak u Noelle ;) a co do emocji na @ no cóż..być kobietą, być kobietą...;)
agacynda będziesz testować na dniach?
Asita jak tam? wyleczyłaś mężowego?
Mgiełko idź do lekarza, na pewno nie zaszkodzi a może coś pomoże
Sailor :* nabieraj siły i pewnie odpocznij jeśli tego potrzebujesz, ale to nie oznacza że przestajemy trzymać kciuki ;P
Witam Lusię :)
 
Margotko i Pianko niestety męża przyrodzenie jeszcze piecze, ale mówi, że mniej :-) ale powiedział, że i tak nie odpuści i będziemy się kochać, ja teraz mam chyba owulacje bo w ostatnim cyklu miałam w tych dniach i dlatego nie chcemy odpuścić :tak:
 
Asitka jak go zaatakowała jakaś bakteria to ja bym narazie odstawiła współżycie, bo jeszcze Ty się zarazisz, a jeśli już wprowadził Ci te bakterie to i tak zajście w ciążę w tym cyklu jest niemożliwe, bo bakterie to uniemożliwiają. Idź Kochana lepiej do ginka niech Ci sprawdzi co to jest i pewnie da Ci coś, a sama możesz kupić Wam maść co się zwie CLotrimazolum i smarować mężusia sprzęt :) No chyba, że poprostu się zatarł od tego Waszego częstego uprawiania seksu :-)
 
margotka Clotrimazolum to chyba na grzybka jest co? na zatarcia to dobra jest też zwykła maść nagietkowa Asita a u Ciebie jest ok? nic nie dokucza? bo jak coś to chyba gina nie unikniesz :/
 
reklama