reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Każda z nas wita styczeń z nadzieją i oczekiwaniem. Myślimy o tym, co możemy osiągnąć, co chcemy zmienić, kogo kochamy i za kogo jesteśmy wdzięczne. Ale niektóre z nas mają tylko jedno pragnienie – przetrwać, by nadal być przy swoich bliskich, by nadal być mamą, partnerką, przyjaciółką. Taką osobą jest Iwona. Iwona codziennie walczy o swoje życie. Każda chwila ma dla niej ogromne znaczenie, bo wie, że jej dzieci patrzą na nią z nadzieją, że mama zostanie z nimi. Każda złotówka, każde udostępnienie, każdy gest wsparcia przybliża ją do zwycięstwa. Wejdź na stronę zbiórki, przekaż darowiznę, podziel się informacją. Niech ten Nowy Rok przyniesie szansę na życie. Razem możemy więcej. Razem możemy pomóc. Zrób, co możesz.
reklama

Staranka od stycznia 2012.

reklama
AGuś moj przeważnie ze mną jeździ tylko jak do S wyjeżdżam to do rodziców go zawożę:) ale wtedy też ma podróż:)on w ogóle uwielbia jeździć pociągiem, autobusem, samochodem :) Podróżnik z niego:)
Dziewczyny, zdrówko :)
 
hehe no mamy agnieszka gola, mamy:) hehe
co więcej, wcześniej też było blisko i byłyby dwa ;)
mąż z kolegom ostro kibicują przy piwku, chipsach i tarta za chwilę wyjedzie z piekarnika;)

ja jeszcze przełączam na siatkówkę bo nasi z kanada właśnie grają - osobiście zdecydowanie wolę od nożnej;) i w tym przypadku meczu nie przepuszczę:] uwielbiam siatkówkę oglądać:)
 
widziałam:) piękny GOLLLLL!!!!! nawet ja czasem spogladam i się nieziemsko śmiejęz komantarzy męża:-D ale on się emocjonuje:-D
dławi mi się tu chipsami z tych emocji:-Da ja tu dopiero posprzątałam:angry: dziewczyny boli mnie z nów ten prawy jajnik:wściekła/y: napisze potem. idę mężusiowi i reszcie famili zrobic zapiekanki.
kibicujcie dalej kochane
ANKE może juz pęcherzyk się uwolnił i jest szansa. diałajcie!!! trzymamy &&&
SAILOR owocnych przytulanek:*
SIHAYA nie bedziesz sama. dzis dużo bedzie opuszczonych kobiet:-D
MYNIA piękny kibic z TWOJEGO fifka::)

a ja mam dziewczyny przybytek w domku. mam piękne 4 dorodne chłopaczki:-D sunia sie osczeniła:)
 
no muszę przyznać, ze nawet nasi dają radę:) w końcu!!
jeszcze czerwona kartka poszła w ruch.. no szanse mają jak nigdy!!

a w siatkówce w setach 2:0 dla naszych:]

więc obie nasze drużyny jak na razie stają na wysokości zadania <jupi>
 
reklama
Do góry