reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka od stycznia 2012.

reklama
też bym sobie zjadła pierogi , ja lubię z serem i śmietaną i cukrem :p

dziewczyny ja wiem że ja już powoli wkurzam ;/
ale ostatnio pytałam sie od jakiego momentu wydziela sie hcg
no i znalazłam w jednym artykule ze od zagnieżdzenia a jeszcze gdzie indziej że od zapłodnienia
czyli jak zakładając że od zagnieżdzeia to było za wczesnie na test
 
Ostatnia edycja:
ehh ja właśnie wróciłam byłam z moją niunia na zakupach pieniążki wydać :p
żeby przestać myśleć i wyluzować ,chciałam kupic test,ale nie kupiłam bo by mnie korciło żeby zrobić ,a tak kupie w piątek i zrobię w sobotę
 
Kochane byłam u lekarza na polnej wizyta ok juz nie pojde do tamtego ginekologa niech sie goni... na wizycie opowiedzialam o swoim stanie zdrowia zaprosił na fotel zaczął badać powiedział o tyłozgięciu, zrobił USG dopochwowe szukał maleństwa znalazł i szukał serduszka i Bogu dzięki znalazło się serduszko nie było słychać ale widziałam małą fasoleczkę a lekarz pokazał w którym miejscu bije serduszko wyszłam od niego przeszczęśliwa:)
 
reklama
Do góry