reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

batonik no prezent byłby super taki świątecznonoworoczny:):)
zobaczymy raczej nie testuję poczekam
Wigilę u mnie w domku namawiamy teściową żeby w tym roku je z nami spędziła bo co roku to samo d..a w toki i tyle :-p bo co roku spędza z każdym innym swoim dzieckiem no i teraz na nas kolej
 
reklama
ze mamy dolna lewa 2 , to juz 7 zębolek :yes:

już 7 :confused: gratuluję :-D

U nas leci do przodu, Szymus wrócił do żlobeczka ze lzami w oczach, ale cóż...musi się znowu przyzwyczaić. Długo się nie nachodzi bo tylko ten tydzień, bo w nastepnym już go nie będe posyłać żeby jakiegoś dziadostwa na święta i wyjazd nie złapał.

wow :-D żłobek :-D u nas nie ma typowego żłobka, tylko nianie lub przedszkole od 2 latek :tak:

... muli mnie okropnie, dzis wstałam 5:45 bo na 7 jechałam do diabetologa :baffled: tzn byłam tam o 7:30 i znowu krewke pobierali, musiałam wypić wstrętną glukozę bllllleeeeeeeee i czekać 2h po obciążeniu i znowu igła w żyłę, już widać sińca jak zawsze, ale na szczęście to ostatnia wizyta następna za rok :tak: no i P.diabetolog pochwaliła ;-) od ostatniej wizyty czerwcowej ubyło mi 18 cm w pasie i 9 cm w biodrach :-)

... a właśnie dziś się dowiedziałam że koleżanka z osiedla, mają Jędrusia z 27.12 spodziewają się drugiego dzidziusia w lipcu i troszkę pozazdrościłam nie ukrywam, ale na szczęście rozsądek mówi bądź cierpliwa :zawstydzona/y:

pięknie schudłaś :tak: u mnie ciężko :baffled: fakt, że na diecie jeszcze nie jestem i wcinam dużo :-p ale w spodnie żadne się nie mieszczę i musiałam kupić 2 pary jeansów nowych, bo bym nie miała w czym chodzić :sorry2:





My w weekend ubierzemy choinkę :tak: a niech się mała cieszy :tak::tak: a wy kiedy planujecie choinkę ubierać :confused: :-D

My z mamą już zaczęliśmy kleić pierogi i uszka -myk do zamrażalki na święta i przy okazji pycha obiadek był ;-)
 
Witam porannie przy cofce ;)


... Żabko przecież Blanka nie jest sama, ma Nas i mnóstwo dzieci dookoła :-p


P.S.
a my już od dziś same, dobrze że tylko na dwa dni, Blania ładnie spała w nocy choć teraz stoi w łóżeczku i protestuje, a śpiąca jak fix, no ale muszę ją znowu nauczyć samodzielnego zasypiania w łóżeczku :tak: bo przez te zębolki troszkę się rozbrykała:sorry2: i robi foszki :zawstydzona/y: na wieczór zaplanowałam sobie prasowanie bo czeka na mnie sterta już od tygodnia :baffled: :baffled:no ale w końcu muszę się za to zabrać niestety nikt za mnie tego nie zrobi :-:)-(



... Lopciu ile do testowanka ???? może prezent świąteczny sobie zrobicie ???? tzn. Mikołaj Wam przyniesie :-p Super by było :tak::tak::tak::tak:&&&&&&&&&&&&&&&&& a jak z Wigilią, spędzacie w domku czy u rodziców???



... cisza dobiega z pokoiku chyba lula moja Kluseczka :-) ...

Pzdr
wiem wiem chodzilo mi o to ze jak rodzice juz umieraja to fajnie miec rodzenstwo zawsze mozna sie odwiedzic i wogole
już 7 :confused: gratuluję :-D



wow :-D żłobek :-D u nas nie ma typowego żłobka, tylko nianie lub przedszkole od 2 latek :tak:



pięknie schudłaś :tak: u mnie ciężko :baffled: fakt, że na diecie jeszcze nie jestem i wcinam dużo :-p ale w spodnie żadne się nie mieszczę i musiałam kupić 2 pary jeansów nowych, bo bym nie miała w czym chodzić :sorry2:





My w weekend ubierzemy choinkę :tak: a niech się mała cieszy :tak::tak: a wy kiedy planujecie choinkę ubierać :confused: :-D

My z mamą już zaczęliśmy kleić pierogi i uszka -myk do zamrażalki na święta i przy okazji pycha obiadek był ;-)

my choinke ubieramy dzien przed wigilia zawsze ale jak nam to w tym roku wyjdzie to niemam pojecia chyba ze w sama wigilie ubierzemy
 
:)

Jutro na 17 idziemy na Usg ,w sobotę wyprawiamy urodzinki córeczki troszku zalatana jestem ale po nowym roku spokój i będzie więcej czasu na bb.

miłej nocki papa
 
:)

Jutro na 17 idziemy na Usg ,w sobotę wyprawiamy urodzinki córeczki troszku zalatana jestem ale po nowym roku spokój i będzie więcej czasu na bb.

miłej nocki papa
wszystkiego naj naj dla coreczki z okazji urodzin :-) i koniecznie wieczorem przyjdz pochwalic sie kto mieszka w brzuszku :tak:t
rzymamy kciuki zeby bylo pieknie widac kto tam siedzi :tak:

hej kobietki gdzie sie wszystkie podzialy batonik a gdzie kawka?
wstawac kobietki bo nas na koniec listy wywialo znowu ;-)
 
Hej dziewczynki, co dobrego robicie na Świeta jakoś nie mam weny ani pomysłów- może coś podpowiecie pyszniutkiego. Ja jestem na mojej drakońskiej diecie, ale coś dobrego dla M chciałam zrobic. Buzialki:)

kto wie co u Suzi!
 
ja napewno zrobie rybe taka niby po grecku usmazona i przeloznona podsmazona marchewka potarta z pietruszka i keczupek :-) i napewno zrobie salatke z paluszkow krabowych uwielbiamy ja a tesciowa pewnie makowce i jakies miesko niema co za wiele robic bo potem sie tylko siedzi i je :tak:
 
:) Jutro na 17 idziemy na Usg ,w sobotę wyprawiamy urodzinki córeczki troszku zalatana jestem ale po nowym roku spokój i będzie więcej czasu na bb.
miłej nocki papa

daj znać co u kruszynki słychać :tak:
Wszystkiego naj, naj, naj... dla CÓRCI :tak:



Ja dziś po zakupach świątecznych dla mężusia :-D wszystko już mam :tak: tylko jeszcze spakować i git ;-)
 
Helołłłłłłłłłł
Zabko najlepszego ! STO LAT

Izus ja Cie nie moge juz 19 tc omg jak ten czas leci , i ktoz tam mieszka ?

Robin a twoj suwaczek szok

Scullyy zagląda zaglądaj i podeslij troszku pierozków ;-)

Batonik to teraz zalatany

U nas wsio ok . dzis mialam mega lenia co prawda poprasowałam ale ogolnie to jakas zmeczona jestem :baffled:

Pozdrowionka i zycze millegooo weekkeennduu
 
reklama
:)

Już po usg będziemy mieć drugą córeczkę:) !!!!!!!!!!:) Wszystko dobrze dzidzia rośnie zdrowo :) ale malutkie krwiaczki na łożysku sie pojawiły :( :( :( ale lekarz mówił że nie są grozne mam nadzieje że sie wchłoną.

żabko wszystkiego najlepszego :) :) :) !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Lecę dalej robić żarełko na imprezkę :)

Miłego weekendu papa
 
Do góry