reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

Witam się tylko... i zaraz spadam.

Podczytuję, ale jakoś tak ciągle coś mnie oderwie i nie mam jak odpisać.

Żabko widzę że juz zarezerwowane, bo chciałam Ci jeszcze polecić żebyś na gruponie poszukała, bo tam czasami są świetne ofert za dobre pieniądze.

Blancia, Karim - dzieciaczki absolutnie rewelacyjne!!! Już się nie mogę doczekać kiedy tą pannicę zobaczę...ale to już może niedługo :)

Suzi jak samopoczucie ? Kiedy wizyta ? Teraz to już pewnie lekarz będzie podglądał co tam miedzy nóżkami się znajduje.

Lopciu ja mieszkam na obrzażach Krk, z balkonu mam juz tylko widok na wioskę, a ten smog to głównie w centrum gdzie ludzie jeszcze piecami starymi opalają...choć w sumie to media trąbią, miasto nic z tym nie robi i od lat tak żyjemy więc mnie to już nawet nie wzrusza.
Zdrówcia dla synka. I kciukasy &&& ehh...normalnie tak bym chciała żeby do Was zagościła fasolinka!

Idę się szykować, bo jak Szymus się obudzi to chcemy wyjsć na spacer.

Pozdrawiam Was wszystkie.
 
reklama
Witam sie sobotnio:-)
Kurcze ale sie ciesze kolezance z weteranek sie udalo:-D SUPER!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Myszko to duze buziaki dla Szymcia:*:*:*:*:*:*
Wizyte mam dopiero 15.12 :sorry: gin dla nam 4 tyg luzu ;-) a co płci to ma taką zasade ze nie mowi:laugh2: Wiec dowiemty sie w maju:laugh2::laugh2::laugh2::eek:
 
I ja sie witam sobotnio

Myszko no to najlepszego dla Szymuni ,i cieszymy sie ze wkoncu zawitalas

Suzi supcio ze wsio ok, tylko szkoda ze ginek nie mowi A Wy nie chcecie wiedziec ?

Żabciu super ze sie udało Tobie coś znalesc , oj jak ja tesknie za górami chrtnie bym sobie pojechała do Zakopca

Meldujemy ze u nas wsio ok , dzis piekna ogoda wiec spacerek zaliczony

Miłej soboty
 
Witaj Erbuś:*
wiesz co ja to bym chciala wiedzieć kogo pod serduszkiem nosze :-) czysta babska ciekawość:) Moj M nie chce :cool2: bo twierdzi że bedzie tak samo kochał:tak:
Wcześniej miałam b.silne przeczucie ze bedzie chlopiec a teraz to juz sama nie wiem , nie moge sie tak nastawiac bo urodzi sie dziewczynka a ja co?? powiem ze przecież mial byc chlopiec :eek::laugh2: hehehehe
 
Suzi to ja Cię podziwiam. Mi lekarz w 6tc powiedział że płeć określi w 16tc...i ja do tego 16tc jak miałam się dowiedzieć myślałam że nie wytrzymam...po prostu taka byłam ciekawa.
W głębi czułam że synek będzie, ale to pewnie dlatego że tak chciałam mojego Szymonka...
Chciałam wiedzieć, bo nawet szukując wyprawkę trzeba się na coś zdecydować, a ciągle kupowanie neutralnych (biale, beżowe, żółte, zielone) to też się nudzi.

Żabko fajowa ta chatka. Wynajmujecie całą ? Bo z tego co doczytałam to tak w sumie ok 6 dorosłych osób może mieszkać.
 
Suzi to ja Cię podziwiam. Mi lekarz w 6tc powiedział że płeć określi w 16tc...i ja do tego 16tc jak miałam się dowiedzieć myślałam że nie wytrzymam...po prostu taka byłam ciekawa.
W głębi czułam że synek będzie, ale to pewnie dlatego że tak chciałam mojego Szymonka...
Chciałam wiedzieć, bo nawet szukując wyprawkę trzeba się na coś zdecydować, a ciągle kupowanie neutralnych (biale, beżowe, żółte, zielone) to też się nudzi.

Żabko fajowa ta chatka. Wynajmujecie całą ? Bo z tego co doczytałam to tak w sumie ok 6 dorosłych osób może mieszkać.
tak cala bedzie nasza :-) maz bedzie lowic rybki na grila a dzieci beda biegac po trawie hihihii nas bedzie 6 razem z dziecmi ja, maz, babcia, wujek i 2 moich dzieci :-) mlody bedzie mial rozstawione turystyczne luzeczko :-)
 
zabka super:)
batonik dostał uczulenia na antybiotyk i syrop więc nowe zmartwienie;(
suzi to już wiem komu:)
Myszko super że na obrzeżach to spokój tylko szkoda że leniwe te nasze władze są
Byłam dzisiaj na zakupach w Bydgoszczy i mam juz prezenty dla rodziców , dla chrześniaka i dla M:)
 
reklama
Hej Dziewczynki ja juz tradycyjnie co kilka miesiecy zaglądam i cieszę oczy Waszymi dzidziusiami i moim ruchomym suwaczkiem. Po Waszych pociechach widze ile już czasu minęło.
Nanusia tyle staranek , a tu synus już dwa miesiące- GRATULACJE!!! Suzi trzymam kciuki i cieszę się siE, że wsio ok!
Lopciu Kochana moja działaj, bo za 3 miesiące ja sie biorę do roboty- mam nadzieję!!!

Sciskam Was mooocno!!!
 
Do góry