reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

reklama
Witam Was dziewczynki!

Tak mi wstyd że znów tyle mnie tu nie było ale uwierzcie mi,że z moimi dziewczynkami czasu dla siebie to ja nie mam wcale :-) Jula po 2 tygodniowym chorowaniu wróciła dziś do przedszkola,Lena wychodzi z przeziębienia,bo oczywiście zaraziła się od Julki.Ogólnie dni lecą mi szybko,czasem jest tak że jak wstanę rano to siadam na tyłku dopiero wieczorem jak małe pójdą spać :-D Ciągle coś trzeba robić,poza dbaniem o dziewczynki,przecież cały dom na głowie i mam wrażenie że pranie i prasowanie chodzi za mną jak zły cień:tak: Widzę,że u Was też się pozmieniało,dzieciaczki Wam rosną,niektóre doczekały się upragnionej ciąży a niektóre wciąż czekają...I to jest dla mnie najbardziej smutne więc trzymam najmocniej jak potrafię kciuki abyście już niebawem zasmakowały tego trudnego ale jakże pięknego życia z maluszkiem :blink: Wierzę,że Wam się uda,bo coraz częsciej się przekonuję,że niemożliwe jednak staje się możliwe! :tak: Buziaki kochane!
kochana wskakuj tu czesciej musisz sobie ustalic np ze w 1 dniu w tygodniu przeznaczasz cas dla siebie albo codziennie o okreslonej porze masz np godzinke tylko dlasiebie wiem ze to nielatwe ja akurat mam wieczorami meza w pracy wiec jak dzieci ida spac to wieczor jest tylko i wylacznie moj :)

ohohoho to widze ze dzis od 20:40 na forum zapadnie grobowa cisza ;-)
 
Hej :)

Lopop wygoń ta @ od Ciebie niech w końcu da Ci spokój A sio !!!!!!!!!!!!!!!!


Czy Wy kobitki tez miałyście bóle brzucha w ciązy ? bo ja teraz to masakra rwie ciągnie ani leżeć ani siedzieć .a juz nie mówie jak szybciej wstane to musze zaraz usiąść.nospe łykam 3 razy dziennie ,czy to może byc od pęcherza ?w czwartek idę do położnej i jak usłysze serduszko to sie troszke uspokoję ,jeszcze na dodatek śni mi sie że musze leżeć w szpitalu na podtrzymaniu i w ogóle takie straszne rzeczy .jak ja juz bym chciała maj co sie dzidzia urodzi:)

Ja dzis tez tak jak WY oglądam ma jak miłość więc zaraz robie łozka mycie i oglądanie mjm .

milej nicki papapa :)
 
Lena witaj kobieto gdzie byłaś jak cię nie było:-D tyle czasu:)
izus mnie też ciągną ginek mówił że macica się rozszerza ale lepiej idź skonsultuj
 
hihi nie mam nic przeciwko wyjątkowi:-D
spokojnie juz jeden wyjatek u nas byl-svensonka hihihiih
Hej dziewczynki:* Ja dopiero po pracy :( 10 godzin wrrrr masara!Ja już czekam na m jak miłość :) Pozdrawiam :*
ja tez ja tez juz czekam leze w lzuku z laptopem na kolanach i czekam na m jak milosc hihihi
Hej :)

Lopop wygoń ta @ od Ciebie niech w końcu da Ci spokój A sio !!!!!!!!!!!!!!!!


Czy Wy kobitki tez miałyście bóle brzucha w ciązy ? bo ja teraz to masakra rwie ciągnie ani leżeć ani siedzieć .a juz nie mówie jak szybciej wstane to musze zaraz usiąść.nospe łykam 3 razy dziennie ,czy to może byc od pęcherza ?w czwartek idę do położnej i jak usłysze serduszko to sie troszke uspokoję ,jeszcze na dodatek śni mi sie że musze leżeć w szpitalu na podtrzymaniu i w ogóle takie straszne rzeczy .jak ja juz bym chciała maj co sie dzidzia urodzi:)

Ja dzis tez tak jak WY oglądam ma jak miłość więc zaraz robie łozka mycie i oglądanie mjm .

milej nicki papapa :)
kochana a moze dla spokoju idz jutro do poloznej niech ci sprawdzi serduszko i pomaca brzuszek jak powiesz ze sie martwisz po tylu stratach to napewno cie zbada ja bym nieczekala do czwartku pisze tak nie dlatego zeby straszyc czy cos ale dlatego ze ja to bym niewytrzymala czekac do czwartku idz jutro a w czwartek to juz swoja droga normalnie idz
 
reklama
Do góry