reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

reklama
Witam!

masaze robie brzuszek w dol i masuje w strone zegara babany jadlam tylko dwa dwa dni temu i tylko jabka mam w domu kapiel u mnie radza raz w tygodniu bo skora sie wysusza niemowlaka
mowie wam tak bym chciala zeby te pol roku bylo jutro zebym sie obudzila a ona by juz siedziala i gaworzyla tak maz wraca do pracy w styczniu i juz kompletnie bede zdana sama na siebie juz nie mowiac ze ciagle jestesmy poddenerwowani i biedy nasz synek to widzi nigdzie nie chodzimy bo zima i on siedzi w domu znami tak mi smutno ze szokkkkk co biedne dzieci winne nic a ja jestem bezsilna
znow rycze jak bobrrrrrrrrrrrr

Svensona musisz być silna, dziewczyny mają rację że Mała wyczuwa twoje nerwy. Dbaj o siebie, przytulaj córeczkę, masuj, kąpiele też jej pomogą i nic się nie stanie z pewnością jak wykapiesz ją więcej niż raz w tygodniu, dodaj do wody olejek naturalny to nie będzie się Małej skóra wysuszać.
Nie znam się ale jabłka mają działanie nieco wzdęciowe, np ja nie mogę jeść jabłek na noc bo mam wzdęcia i dochodzi do fermentacji więc może jeśli jesz je w dużych ilościach to może przez to Vaneska ma problemy. Skombinuj te kropelki o których piszą dziewczyny może pomogą.
Trzymam kciuki, życzę dużo spokoju.

A to mój Czterotygodniowiec! :-) moje najukochańsze Maleństwo...

96gwaa.gif

29bzk9h.jpg

Mysza synuś przecudny.
Specjalista z Ciebie od dzidziusiów, kiedyś się zgłoszę jak już będe mieć swoje po poradę.

Karmic chce choc raz dziennie to cokolwiek niz nic
wyszukam jakas diete dla matek karmiacych i sprobuje do 3 miesiaca a potem juz sloiczki rozne u mnie w sklepach sa itp

To są takie wynalazki od 3 miesiąca, czy to aby na pewno zdrowe?

Hej kobietki wrocilam wlasnie od poloznej i niejest dobrze wynik krwi i moczu sa ok nawet polozna sie dziwila ze sa dobre mimo choroby ale mam za nisko brzuch i maly jest ulozony za nisko i polozna powiedziala ze napewno urodze w grudniu i moge byc przygotowana na porod w kazdej chwili i ze mam jak najwiecej lezec zeby maly jak najdluzej zostal w brzuchu i mam sobie zalatwic pas podtrzymujacy brzuch ale narazie jestem splukana a pozyczyc niemam od kogo :-( i powiedziala ze moja choroba tez niesprzyja teraz ciazy i donoszeniu i siewystraszylam i leze i bede lezec jak najwiecj dla babelka

Żabka wypoczywaj dużo, leż, dbaj o siebie!

hej dziewczyny :)
ja na chwilunie ;) bo mała jeszcze śpi ... więc mam chwile dla siebie :)
jestesmy w domu... wypuścili nas wczoraj o 20...

mała jest cudna... żarłoczna, je mnie wiecej co godzinę, chyba wole to niz poczakowe sesje po 2-3 h przy cycju... moje brodawki wołały o pomste do nieba... od wczoraj stosuje krem na brodawki i jest lepiej, mleczko też mam :)

co do porodu to sie pokomplikowała sprawa z pepowiną, zawinęła sie wokół szyi i byłam o mały wlos od ciecia... udało sie kleszczami :O :( no ale najwazniesza, ze mała cała i zdrowa... dostała 10 pkt.

o i urodziła sie 22 czyli przyjmuje, ze jest z 1 dnia Strzelca ;) :)

pozdrawiam i do poklikania :)

Lopop jak tam, który masz dzień cyklu.
Ja przed owu, ciekawe co los przyniesie, pewnie następną @
 
Hej dziewczeta ale tu dzis pusto caly dzien nikt nic nienapisal...ja dzis popralam wszystkie rzeczy malego i w wekend bede wszystko prasowac i pakowac juz torbe do szpitala zeby byc juz przygotowana a w poniedzialek ide po ostatnie zakupy pieluchy i kosmetyki i po podklady poporodowe dla mnie i wtedy bmoge juz czekac na godzine zero bo narazie jestem poddenerwowana ze niemam jeszcze wszystkiego i ze niewszystko jeszcze gotowe...ale damy rade:tak:
 
hej Żabko ... jestem,jestem odzywałam się dziś tylko, że od 14 był u mnie R siedział aż do obchodu prawie co by mi czas szybciej zleciał :tak: jutro już czwartek i potem piątek :szok: trzymajcie mocno zaciśnięte &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&:zawstydzona/y::zawstydzona/y:

&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& ;-)

Cześć Wszystkiem, jak dawno tu nie zaglądałam:)
Musiałam przerwać swoje staranka na jakies pół roku. ;-)

No ale wkońcu nadszedł czas. Pytanko więc do Was mam Kochane.

Cykle ost. 27 dniowe, przytulanko z 14 na 15 dc. 14 dc zaczął mi się rano przeźroczysty śluz lepki.
W niedziele wieczorem wyleciał mi taki jak to ująć "czop śluzowy" przeźroczysty bardzo galaretowaty śluz (taki glut:p)
W poniedziałek dużo białego śluzu o konsystencji kremu(Bez grudek ani nic)
we wtorek to samo
Diś biały śluz niby ale przy podcieraniu na papierze wyłapałam biały ale lepki.

Jeśli chodzi o tempke to idzie powolutku w góre o stopień codziennie ale tempką jakos nie chce sie sugerowac bo mi sie ten termomert nie podoba(musze kupic nowy):-(

Noi od niedzieli bule w podbrzuszu..różne, ciągnące na przemian z pokłuwaniem.
Bolą tylko sutki.

Co o tym myślicie?
Czy taki (zamienny) śluz może być dobrym objawem?

a który to dc :confused: u mnie kłucie w podbrzuszu zamiast bólu było objawem, a śluz to miałam kremowo-żółty (myślałam, że grzybica się przyplątała) ;-)

To ja odpiem spiewajco:
niiiiccccc cieeekaweeegoooooo;-)
Pozdrawiam!

kilogramki ładnie w dół jadą ;-) a jak w pracy, u ginka (jakieś badania), u męża, samopoczucie w te paskudne dni :confused: :tak: pisz :tak:

Ja przed owu, ciekawe co los przyniesie, pewnie następną @

no jak przed to nie ma co zakładać z góry ;-)

Svensonka - słoneczko komp nam siadł 2 dni temu i mąż dziś robił system. Jutro mi zainstaluje drukarkę to zeskanuję ten poradnik, przerzucę do siebie na laptopka i ci przyślę :tak:

 
Hej witam wieczornie


... dziś dzień stresowy :baffled: jakoś mam dziwne przeczucie, że nici z mojego wyjścia do domu:baffled: dziś wpadł mój gin i zlecił dodatkowo badanie na toxo i cytomegalie :baffled: tylko zastanawiam się po co skoro toxo miałam robione w lipcu :dry: nie podoba mi się to szperanie znowu i szukanie dziury w całym ... jutro mam mocz, morfologię i biochemię i po 12:00 wyniki:-( ciekawe czy spadają :-:)zawstydzona/y: mam nadzieję że tak a i jutro ma być wynik hcv :dry: ogólnie mam nadzieję że moje wieczorne ciśnienie nie będzie zbyt wysokie :baffled:


a co u Was????
 
Witam się wieczorowo

Batonik mocno zaciśnięte &&&&&&&&&&&&&&&&&& i zobaczysz będzie dobrze Wiem ze się stresujesz ale sio brzydkie myśli

Asiula trzeba być dobrej myśli :) &&&&&&&&&&& łatwo się mowi ale ................ &&&&&&&&&&&&&&&&&

My dziś cały dzien przespaliśmy , masakra normalnie jakas taka slaba bylam ruszylam sie dopiero przed 17 bo mloda zawozilam na imprezke i odrazu lepiej takze jutro z rana spacer bo inaczej to wpadne w sen zimowy jak niedzwiedzie :)
Pozdrowiona dla was

Ps jak moge prosic trzymacie &&&&&&&&&& za moje jutrzejsze wyniki
 
a który to dc :confused: u mnie kłucie w podbrzuszu zamiast bólu było objawem, a śluz to miałam kremowo-żółty (myślałam, że grzybica się przyplątała) ;-)


dziś jest mój 20 dc.
Wyjade mi sie że to nie ciąża bo wszystko przyszło tak szybko...z tego co czytam to dużo dziewczym odczówało cokolwiek dopiero po 3,5 a nawet 7 dniach
A mnie juz wszystko bolało w niedziele (czli po niecałych dwóch )
tempke dziś rano mierzyłam i miałam 36.8 czyli taka mało ciążowa:( wrrr
A już myślałam że będę miała prezent na święta:(
 
Witam porannie :blink:

... my już po pobraniu od 6 na nogach i właśnie skończyłyśmy zapis ktg :tak: był obchód i lekarz oczywiście powiedział, że czekamy na wyniki badań :baffled: to tyle ... ciśnienie skontrolowali - dobre, zapis dobry, tylko te wyniki po 12 chyba umrę do tej pory :zawstydzona/y::-( poza tym tylko w prawej ręce mam widoczną żyłę i ciągle mnie tam kują i dziś wyszedł już piękny siniak :zawstydzona/y:


Erbuś ... &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& mocno zaciśnięte za wyniki


P.S. dziś chyba jakiś dzień pod znakiem wyników :dry:

Pozdrawiamy z Blaneczką :-p
 
:)Dzień dobry


właśnie doczytałam OLKALE GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! i wszystkiego dobrego dla Was:)

Batonik kciuki mocno zaciśnięte&&&&&&&&&&&&&& na pewno juz bedzie wszystko dobrze:tak:

Żabka Ty kobito sie tak nie przemęczaj i dużo odpoczywaj nich Antos jeszcze troche posiedzi u mamusi w brzuszku:tak::tak:

Erba również Kciuki &&&&&&&&&&&&&&&&

Mysza śliczniutki ten Twój Szymulek:tak::tak::tak:

A u mnie owul za tydzień a juz jajniki bolą:szok: za tydzień również idę do gin zobaczymy co powie mam nadzieję że nadżerka mi się nie powiększyła
Ostatnio coś pechowo u mnie : najpierw mężus przyniósł mandat 400!!!!!!! a potem dowiedziałam się że syn sąsiadów ma pneumokoki a moja córcia sie z nim bawiła i teraz się martwie czy się czasem nie zaraziła ,a nie szczepiliśmy jej, pani doktor uspakajała że każdy z nas to ma i kazała obserwować małą i jak co to zaszczepić, ale tyle się naczytałam o tej szczepionce że nie wiem .czy któraś z Was mam szczepiła soje dziecko ?

Ale dziś śliczna pogoda więc biorę się za mycie okien.
miłego dnia:)
 
reklama
Witam Kochane!!!

Okale najszczersze gratulacje czekamy na zdięcia Królewny!!!

A ja byłam u ginka i troche sie wkurzylam bo chcialam badania na ureoplazmę zrobic i na ta chlymadię a on jakąś taką minę zrobil i dał skierowanie ale żadnego wymazy nie pobierał no to zadzwonilam do labolatorium i zapytałam czy oni robia taki wymaz i niby tak, ale jak:baffled::baffled::baffled:
No a tak w ogóle to miałam pęcherzyk naturalnietj. bez wspomagaczy i pyta mnie czy robimy IUI no i wczoraj miałam tym razem było juz po owu wiec może większe szanse:crazy::crazy::crazy::crazy: Jestem skołowana, bo nie mam nadal konkretnej diagnozy skąd ta bezpłodność (jakkolwiek to nazwać)??? Bakteria borelii podobno nie wpływa na samo zajście w ciąże???:baffled::baffled::baffled::wściekła/y::wściekła/y: zaczynam czuc :wściekła/y::wściekła/y: do gatunku lekarskiego!!!

Pozdrawiam kciukaski trzymam za nasze Cieżaróweczki i staraczki oczywiście owocnych cykli Kobietki!!!

Maćku jak tam Twoje badania odkryłaś coś nowego???


Izuś, a jak tam u Ciebie poszalałaś po teścikach i jakieś pozytywna efeekty???

Nerida &&&&&&&&&&& oby jak najszybciej sie udało!!!
 
Ostatnia edycja:
Do góry