reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

witam wszystkie kobietki:)wchodze na forum i widze ze wasze suwaczki pedza do przodu jak szalone heheheh. super:))a u nas wszystko ok. mala bardzo grzeczna..jakbym dziecka malego nie maial. spi i budzi sie tylko na jedzonko co 3 godz:))od wczoraj juz zaczyna gaworzyc sobie troszke jak sie do niej mowi. jest taka slodka
SVENSONKA trzymaj sie. mysle ze to moze byc wina mleka!ja mojej daje Bebiko i jest ok. lekarz mi mowil nawet ze nan uczula czesto
MYSZA synus przesliczny:))
 
reklama
Ciekawa jestem co u Tosi...kurde tyle się już nie oddzywała.

no i maćku też :-(

witam wszystkie kobietki:)wchodze na forum i widze ze wasze suwaczki pedza do przodu jak szalone heheheh. super:))a u nas wszystko ok. mala bardzo grzeczna..jakbym dziecka malego nie maial. spi i budzi sie tylko na jedzonko co 3 godz:))od wczoraj juz zaczyna gaworzyc sobie troszke jak sie do niej mowi. jest taka slodka
SVENSONKA trzymaj sie. mysle ze to moze byc wina mleka!ja mojej daje Bebiko i jest ok. lekarz mi mowil nawet ze nan uczula czesto
MYSZA synus przesliczny:))

leci ten czas strasznie szybko :tak:

SVENSONKA - napisz mi swojego maila to zeskanuję i ci prześlę poradnik "Jak dbać o dietę". On jest dla kobiet w ciąży i mam karmiących piersią. Ja przy pierwszej wizycie go dostałam. Fajny, bo nawet na końcu są przykładowe obiadki dla mamusiek. Może ci się przyda.



Jestem po wizycie u gina. Ledwo wstałam rano :-p Wyniki mam dobre, zwolnienie chorobowe wypisane, a następna wizyta 22.12. (przed samymi świętami) :tak: Coś czuję, że USG to będę mieć, ale już w Nowym Roku :tak: W sumie nie przeszkadza mi to ;-) najważniejsze, że dobrze się czuję, nic nie boli, wyniki dobre i brzusio ładnie rośnie ;-)
 
Sama się przekonasz jak szybko można zostać magistrem farmacji przy dziecku :-D :-D :-D zmykaj kości stare rozruszać :-D :-D :-D


Svensonka to jak Ty nie będziesz jadła to lepiej przestać karmić tym cycem...bo jaki to ma sens.

Karmic chce choc raz dziennie to cokolwiek niz nic
wyszukam jakas diete dla matek karmiacych i sprobuje do 3 miesiaca a potem juz sloiczki rozne u mnie w sklepach sa itp
 
Zazdroszcze ja mimo choroby i kiepskiego samopoczucia niemoge poleniuchowac bo tesciowa wjechala i wszystko teraz na mojej glowie gotowanie sprzatanie palenie w piecu chcialabymjeden dzien nietuszyc palcem hihihi

kochana bo wy poprostu sie jeszcze dobrze niepoznalyscie a twoje zle samopoczucie i zly humor udziela sie malej podwojnie zrob sobe dzien wolny idz do fryzjera kosmetyczki zrob cos dla siebie dla blepszego samopoczucia a maz niech posiedzi z mala

osobiscie niepolecam nan polecam bebico mi mala nan nietolerowala bya po nim placzliwa i wymiotowala nim nieulewala tylko zwracala wszystko a bebiko bylo super odrazu bbyla poprawa wiec ja mysle ze to wina mleka sproboj je zmienic

ale przystojniak tez takiego chce ;-)
Witam sie ponownie humor lepszy juz ale chorubsko niedaje za wygrana wszystko mnie boli od tego lazenia do pieca po schodach co chwile tez odbrzusze boli jakbym hrzuszki caly dzien robila teraz lese i juz sie nidzie nieruszam

dzis noc nienajlepsza ale przynajmniej nie plakala jak opentana tylko co godzine sie budzila
byle do wiosny
 
Hej kobietki wrocilam wlasnie od poloznej i niejest dobrze wynik krwi i moczu sa ok nawet polozna sie dziwila ze sa dobre mimo choroby ale mam za nisko brzuch i maly jest ulozony za nisko i polozna powiedziala ze napewno urodze w grudniu i moge byc przygotowana na porod w kazdej chwili i ze mam jak najwiecej lezec zeby maly jak najdluzej zostal w brzuchu i mam sobie zalatwic pas podtrzymujacy brzuch ale narazie jestem splukana a pozyczyc niemam od kogo :-( i powiedziala ze moja choroba tez niesprzyja teraz ciazy i donoszeniu i siewystraszylam i leze i bede lezec jak najwiecj dla babelka
 
Bry srodowo

Scully to supcio ze wsio ok
Żabcia kobito uwazaj na siebie i na małego, nie warjuj za duzo
Sevensonka bedzie wsio ok
Batonik caly czas mocno zacisniete &&&&&&&&&&&&&&&
Ewelina super ze u Was ok

Lopciu &&&&&&&&&&&&
Pozdrawiam wszystkie i krzaczorki tez :) buziaki
 
Scully fajowo że wyniki dobrze i Ty czujesz się świetnie.
Co do usg to podejrzewam że zrobią Ci w okolicach 22.12 to połówkowe, bo to już będzie 20tc.

Żabko to się nie przemęczaj! dużo odpoczywaj żeby Antoś posiedział w brzuszku jak najdłużej. I wymyśl coś z tym ogrzewaniem żebyś do tego pieca nie musiała ciągle gonić.

erbuś co u Was ? Wierci się już Maluszek ?
 
hej u mnie snieżek pruszy więc chyba nie długo będę mieć pogodę jak u svensonki:)
Mysza przystojniaczek - też takiego chcę :)
zabka oszczędzaj się dziewczyno
batonik &&&& wyjdziesz bo tyle za Ciebie trzyma kciuki że raz dwa do domku wypuszczą was:)
erbuś jak ty masz cudnie w taką pogodę to można i chce się spać :):):)
 
reklama
hej dziewczyny :)
ja na chwilunie ;) bo mała jeszcze śpi ... więc mam chwile dla siebie :)
jestesmy w domu... wypuścili nas wczoraj o 20...

mała jest cudna... żarłoczna, je mnie wiecej co godzinę, chyba wole to niz poczakowe sesje po 2-3 h przy cycju... moje brodawki wołały o pomste do nieba... od wczoraj stosuje krem na brodawki i jest lepiej, mleczko też mam :)

co do porodu to sie pokomplikowała sprawa z pepowiną, zawinęła sie wokół szyi i byłam o mały wlos od ciecia... udało sie kleszczami :O :( no ale najwazniesza, ze mała cała i zdrowa... dostała 10 pkt.

o i urodziła sie 22 czyli przyjmuje, ze jest z 1 dnia Strzelca ;) :)

pozdrawiam i do poklikania :)
 
Do góry