reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

Witam Kochane!!!

Okale najszczersze gratulacje czekamy na zdięcia Królewny!!!

A ja byłam u ginka i troche sie wkurzylam bo chcialam badania na ureoplazmę zrobic i na ta chlymadię a on jakąś taką minę zrobil i dał skierowanie ale żadnego wymazy nie pobierał no to zadzwonilam do labolatorium i zapytałam czy oni robia taki wymaz i niby tak, ale jak:baffled::baffled::baffled:
No a tak w ogóle to miałam pęcherzyk naturalnietj. bez wspomagaczy i pyta mnie czy robimy IUI no i wczoraj miałam tym razem było juz po owu wiec może większe szanse:crazy::crazy::crazy::crazy: Jestem skołowana, bo nie mam nadal konkretnej diagnozy skąd ta bezpłodność (jakkolwiek to nazwać)??? Bakteria borelii podobno nie wpływa na samo zajście w ciąże???:baffled::baffled::baffled::wściekła/y::wściekła/y: zaczynam czuc :wściekła/y::wściekła/y: do gatunku lekarskiego!!!

Pozdrawiam kciukaski trzymam za nasze Cieżaróweczki i staraczki oczywiście owocnych cykli Kobietki!!!

Maćku jak tam Twoje badania odkryłaś coś nowego???


Izuś, a jak tam u Ciebie poszalałaś po teścikach i jakieś pozytywna efeekty???

Nerida &&&&&&&&&&& oby jak najszybciej sie udało!!!


no niestety efektów brak, ale mężusia niestety w owul nie było :( :( :( zobaczymy teraz może będziemy mieć ten nasz wymarzony prezencik na święta ( II ):)

Za Ciebie również trzymam kciuki &&&&&&&&& no niestety tacy lekarze są że jak sie sama nie upomnisz o badania to Ci żadnych nie zrobią

Batonik Super że jesteście w domku i że wyniki już są w miare ok a teraz już Ci zleci do porodu :)

A co u słychać u Tośki, Agutki juz dawno sie nie odzywały??????
 
reklama
:-)Witamy już z domku po 24 dniach na oddziale :tak:

bardzo dziękujemy wszystkim za &&&&&&&&&&&&& ... podziałały :tak:

... otóż wyniki aspat i alat spadają nadal, reszta jest OK więc zostałam wypisana na 2 tygodnie do domku :tak: za 2 tygodnie mamy się stawić na oddziale celem powtórzenia badań, ale ja już sama zdecydowałam, że dla własnego spokoju będę robić je co piątek tak jak w szpitalu tą biochemię i będę wiedziała czy spadają :tak: już we wtorek jadę do mojego gina na usg i ktg, a nie ma potrzeby robienia zapisu codziennie :tak: nadal mam brać te leki co w szpitalu ;-)

... ehhhhhhhhhhhh ... mój kochany domek tak się za nim stęskniłam że :szok: ... w ogóle wszystko cieszy :-) ... a R postanowił wziąć urlop w przyszłym tygodniu żebyśmy choć troszkę nadrobili zaległości szpitalne :-p


POZDRAWIAMY ;-)
No widzisz kciuki pomogly super ze juz jestes w domu napewno odrazu lepiej sie czujesz bardzo sie ciesze
Elooooo babolki

Batonik super cieszę sie ze jestes juz w domku i powiem a nie mowiłam :)

Izuś Robin mocno zaiśnięte zresztą za wszystkie dziewczyny

My dzis daliśmy czadu spanko do 12:30 szoookkk ale coś w tym tygodniu nic mi się nie chce
odebrałam dziś wyniki wsio ok to co mam byc ujemne jest TSh rowniez w porzadku tylko nie wiem cno z ta toksoplazmoza musze doczytac kurcze juz zaczynam miec wkrete , a moglam je odebrac w przyszlym tygodniu przed wizyta to teraz bym sie nie stresowała
napewno wszystko jest ok
...na pewno damy radę ;-)


... być może to pogoda, ale musimy na siebie uważać :blink: ja to nawet powietrzem się dławiłam jak szliśmy do samochodu ze szpitala a jak jechaliśmy do domku to mówiłam do R że nawet zapach spalin mi się podobał :-D

... no u Ciebie też już 21 tc ciąży leci :szok: ładne rzeczy ... my w poniedziałek zaczniemy 35 tc :szok: też leci jak nie wiem co teoretycznie za te dwa tygodnie mogę rodzić :baffled: a ja jeszcze psychicznie nie gotowa :-D
mam tak samo wydaje mi sie ze w ciazy bede bardzo dlugo a tym czasem moze sie ona zakonczyc w kazdej chwili
hej kobietki witam wieczorniedzis wypralam reszte ciuszkow i czesc juz wyprasowalam jutro reszta i bede pakowac juz powoli torbe szpitalna kurcze ostatnio niemoglam sie doczekac tego prania i pakowania a teraz wydaje mi sie ze to wszystko za szybko sie dzieje...
 
:happy2: Hej Żabko


... to fakt czuję się o niebo lepiej ... nawet nic nie robienie sprawia mi przyjemność :blink: ... ciągle mogłabym siedzieć w Blanki pokoiku :tak:... ja zaplanowałam pranie i prasowanie ciuszków na przyszły tydzień ;-) potem też spakuję torbę do szpitala :tak: ... na razie powolutku dochodzę do siebie po dzisiejszych wrażeniach :tak:
 
hej kobietki
Poczytałam Was trochę od wczorajszego dnia :tak: mam nadzieję, ze wrcą czasy, ze będe zagladała częściej ;-) myslę, ze w końcu sie unormuję, bo powoli łapie instrukcje obsługi :-D
Dziekuje wszystkim za gratki... :-)

Erba fakt, ze niektóre horoskopy podają datę 23.11... nic mnie to nie obchodzi:-D ja przyjmuje, ze od 22 jest Strzelec :tak::-D choć w sumie i tak nie ma to wiekszego znaczenia ;-)
Mysza używam właśnie maści o której pisałaś... rzeczywiscie jset poprawa... nie ściagam pokarmu i podaje piersi na zmianę - jedna juz sie zagoiła... i na szczescie mam już pokarm wiec jak małą sie przyssa to przynajmniej sie najada IMG_4371 a.jpgIMG_4394.jpg
 

Załączniki

  • IMG_4371.jpg
    IMG_4371.jpg
    23,2 KB · Wyświetleń: 45
:-) Olkale ... śliczna jest ta Twoja Królewna malutka :tak:

... już nie mogę się doczekać kiedy zobaczę swoją ;-):-)


... póki co znikam przytulić się do R bo tego mi najbardziej brakowało ;) do jutra Babolki Kochane ;)
 
ostatnioHej babolki okale sliczna twoja kruszynka do mnie ostatnio jakos niedociera ze niedlugo bedzie tu maly czlowieczek wogole ostatnio nachodza mnie jakies dziwne nastroje
batonik to u was tez juz wszystko zaplanowaneja dzis skonczylam pranie jutro chyba zaczne pakowac torbe i niech juz sobie stoi
Ale tu znowu puto milego dnia kobietki
 
ostatnioHej babolki okale sliczna twoja kruszynka do mnie ostatnio jakos niedociera ze niedlugo bedzie tu maly czlowieczek wogole ostatnio nachodza mnie jakies dziwne nastroje
batonik to u was tez juz wszystko zaplanowaneja dzis skonczylam pranie jutro chyba zaczne pakowac torbe i niech juz sobie stoi
Ale tu znowu puto milego dnia kobietki


Hej

... to fakt ciężko jakoś sobie to uświadomić że już tylko miesiąc i będziemy tuliły małe istotki :tak:... ja tak ostatnio patrzyłam na mojego brzucholka i stwierdziłam, że tyle się na niego czeka w ciąży a jak już jest to tak krótko :zawstydzona/y: muszę popstrykać kilka fotek na pamiątkę bo będę za nim tęskniła :-D


... staram się wykorzystać te dwa tygodnie w domku na wszelkie przygotowania na wypadek gdybym musiała wrócić do szpitala :-:)zawstydzona/y: bo to już będzie dosyć późno i wszystko się może wydarzyć ;-):tak: a zresztą później są święta i wiadomo jak to jest :-p


... pusto ... pusto ... ale to w końcu sobota ;-)


Pozdrawiamy :tak:
 
dziś jest mój 20 dc.
Wyjade mi sie że to nie ciąża bo wszystko przyszło tak szybko...z tego co czytam to dużo dziewczym odczówało cokolwiek dopiero po 3,5 a nawet 7 dniach
A mnie juz wszystko bolało w niedziele (czli po niecałych dwóch )
tempke dziś rano mierzyłam i miałam 36.8 czyli taka mało ciążowa:( wrrr
A już myślałam że będę miała prezent na święta:(

takie kłucie to może być też zagnieżdżenie ;-) także trzymam kciuki :tak:

A u mnie owul za tydzień a juz jajniki bolą:szok: za tydzień również idę do gin zobaczymy co powie mam nadzieję że nadżerka mi się nie powiększyła
Ostatnio coś pechowo u mnie : najpierw mężus przyniósł mandat 400!!!!!!! a potem dowiedziałam się że syn sąsiadów ma pneumokoki a moja córcia sie z nim bawiła i teraz się martwie czy się czasem nie zaraziła ,a nie szczepiliśmy jej, pani doktor uspakajała że każdy z nas to ma i kazała obserwować małą i jak co to zaszczepić, ale tyle się naczytałam o tej szczepionce że nie wiem .czy któraś z Was mam szczepiła soje dziecko ?
Ale dziś śliczna pogoda więc biorę się za mycie okien.
miłego dnia:)

ja też gdzieś czytałam, że ta szczepionka to taka nieciekawa :sorry2: moja ciocia pracuje w sanepidzie i też nie poleca jej :sorry2: w końcu to nowość i jakby nie patrzeć trochę się testuje ją teraz :dry:

A ja byłam u ginka i troche sie wkurzylam bo chcialam badania na ureoplazmę zrobic i na ta chlymadię a on jakąś taką minę zrobil i dał skierowanie ale żadnego wymazy nie pobierał no to zadzwonilam do labolatorium i zapytałam czy oni robia taki wymaz i niby tak, ale jak:baffled::baffled::baffled:
No a tak w ogóle to miałam pęcherzyk naturalnietj. bez wspomagaczy i pyta mnie czy robimy IUI no i wczoraj miałam tym razem było juz po owu wiec może większe szanse:crazy::crazy::crazy::crazy: Jestem skołowana, bo nie mam nadal konkretnej diagnozy skąd ta bezpłodność (jakkolwiek to nazwać)??? Bakteria borelii podobno nie wpływa na samo zajście w ciąże???:baffled::baffled::baffled::wściekła/y::wściekła/y: zaczynam czuc :wściekła/y::wściekła/y: do gatunku lekarskiego!!!

nie złość się, bo nie warto :tak: jak dalej tak w kulki poleci to zmień lekarza ;-)

:-)Witamy już z domku po 24 dniach na oddziale :tak:
... ehhhhhhhhhhhh ... mój kochany domek tak się za nim stęskniłam że :szok: ... w ogóle wszystko cieszy :-) ... a R postanowił wziąć urlop w przyszłym tygodniu żebyśmy choć troszkę nadrobili zaległości szpitalne :-pPOZDRAWIAMY ;-)

super, że już w domku ;-) nacieszcie się sobą :tak:

My dzis daliśmy czadu spanko do 12:30 szoookkk ale coś w tym tygodniu nic mi się nie chce
odebrałam dziś wyniki wsio ok to co mam byc ujemne jest TSh rowniez w porzadku tylko nie wiem co z ta toksoplazmoza musze doczytac kurcze juz zaczynam miec wkrete , a moglam je odebrac w przyszlym tygodniu przed wizyta to teraz bym sie nie stresowała

wyniki dobre to super :tak:

hej kobietki
Poczytałam Was trochę od wczorajszego dnia :tak: mam nadzieję, ze wrcą czasy, ze będe zagladała częściej ;-) myslę, ze w końcu sie unormuję, bo powoli łapie instrukcje obsługi :-D
Dziekuje wszystkim za gratki... :-)

słodziaczek :-D


Wczoraj miałam zawalony dzień. Najpierw z mężem po zakupy remontowe, obiadek, a potem z mamą po zakup mebli, do cioci, na cmentarz do taty i w końcu dom ;-) Nie miałam czasu, a potem siły nawet do was zajrzeć :sorry2:

Dziś wstaję, a tu za oknem śnieg :-D Bialutko, aż miło :-D Tylko z okna do okna latam :tak:
 
reklama
Hej

... to fakt ciężko jakoś sobie to uświadomić że już tylko miesiąc i będziemy tuliły małe istotki :tak:... ja tak ostatnio patrzyłam na mojego brzucholka i stwierdziłam, że tyle się na niego czeka w ciąży a jak już jest to tak krótko :zawstydzona/y: muszę popstrykać kilka fotek na pamiątkę bo będę za nim tęskniła :-D


... staram się wykorzystać te dwa tygodnie w domku na wszelkie przygotowania na wypadek gdybym musiała wrócić do szpitala :-:)zawstydzona/y: bo to już będzie dosyć późno i wszystko się może wydarzyć ;-):tak: a zresztą później są święta i wiadomo jak to jest :-p


... pusto ... pusto ... ale to w końcu sobota ;-)


Pozdrawiamy :tak:
Jak bardzo zatesknisz to postarasz sie o kajetanka i znow bedzie brzuszek moze z pajka bedziecie razem ciezarowkami
 
Do góry