reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

reklama
Zobacz w suwaczku. Ma Agutka ustawiony.



Słoneczko głowa do góry...wkrótce Ty się doczekasz.
dzieki ,jak sie czujesz ? czujesz juz cos ?

my kobitki musimy byc silne i wierzyc bo wiara czyni cuda :)

masz racje musimy wierzyc,cud istnieja,moze mi za 3 razem sie uda jeszcze z 5 dni i wam powiem,testy kupione tez3 w szawce czekaja jak myslicie kiedy bym mogla juz zatestowac??????
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
witaj przyszlirodzice

zabka jakoś juz było tyle niepowodzeń że nie wiem juz jak to jest gdy nie przyjdzie @ w umowionym terminie i znika na przeszło 11 miesięcy
 
plissa- test zrob w dniu spodziewanej miesiaczki najlepeij ja mam zawsze takie szczescie ze zrobie test negartywny a buuu a za kilka godzin przylazi @ ;(
 
dziewczyny kiedy moge zaczac testowac? zwracam sie do wszystkich? 15@ ma przyjsc,wasze zdania prosze

plissa- test zrob w dniu spodziewanej miesiaczki najlepeij ja mam zawsze takie szczescie ze zrobie test negartywny a buuu a za kilka godzin przylazi @ ;(
ok wczesniej nie wyjdzie?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Do góry