reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

cześć byłam u szwagierki zobaczyć synka aż mi się łezki w oku zakręciły taki słodki
i mi teraz mega smutno
 
reklama
Żabko Batonik a Wy jakie imionka wybrałyście ?

Mnie jest wszystko jedno kto tam w brzuchu siedzi...wcześniej chciałam córkę, później synka, później znowu córkę ...teraz chcę Szymonka, ale ochota na kupowanie sukienek dalej mi nie minęłam...więc widać że nie jestem na nic ukierunkowana.
I nie wiem skąd mi się nagle w głowie wzięło że to raczej Szymonek...stało się tak jak zobaczyłam na ostatnim usg.

Agutka a skąd w Tobie tyle pewności że @ przylezie ?

Batonik tak mi się właśnie przypomniało że zgodnie z "umową" masz mnie teraz odwiedzić :-D pamiętasz ?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Mysza,bo cyce bolą,a to znak @ u mnie. :tak: Więc niedługo zacznę 10ty cykl starań. :tak:

Ok,poszukałam sobie czegoś w netku,a teraz już poważnie znikam.

Baj! ;-)
 
hej dziewczyny co porabiacie dopiero co siadlam sobie spokoju jestem tak zmeczona ze szok ,spac mi sie chce

Mysza,bo cyce bolą,a to znak @ u mnie. :tak: Więc niedługo zacznę 10ty cykl starań. :tak:

Ok,poszukałam sobie czegoś w netku,a teraz już poważnie znikam.

Baj! ;-)
agutka na kiedy masz@? jak mozna
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
cześć byłam u szwagierki zobaczyć synka aż mi się łezki w oku zakręciły taki słodki
i mi teraz mega smutno
niesmutaj sie kochana moze sie zarazisz ;-)
Żabko Batonik a Wy jakie imionka wybrałyście ?

Mnie jest wszystko jedno kto tam w brzuchu siedzi...wcześniej chciałam córkę, później synka, później znowu córkę ...teraz chcę Szymonka, ale ochota na kupowanie sukienek dalej mi nie minęłam...więc widać że nie jestem na nic ukierunkowana.
I nie wiem skąd mi się nagle w głowie wzięło że to raczej Szymonek...stało się tak jak zobaczyłam na ostatnim usg.
ja jeszcze niemyslalam o imionach w 1 ciazy chcialam synka kamila a coscie lidke ale wyszla klaudia a teraz niewiem :-)
 
siedzę i wypłakuję sobie oczy bo byłam w szpitalu u szwagierki i synuś cudny
no sa piekne ja widze 3 razy dnia dzidziusie bo pracuje w szpitalu czaami ide sobie ogladac lzy ze szczecia mi sie cisna do oczu,cos pieknego,ja nadal czekam na @ ma byc 15stego, narazie nie mam zadnych objawow,tylko ostatnio 2 dni pod rzad cos mi zaszkodzilo wymioty o 4 nad ranem woda nic innego,a tydzien temu bolal mnie brzuch jak na @ ,teraz nic:no:
 
Witam dziewczyny :)
to i ja do was dolacze:)
Jestem mama 2 letniej Amelki od 8 cykli staramy sie o rodzenstwo dla niej ale jakos nam nie wychodzi :(
 
reklama
Do góry