reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

Zmykam dziewczynki!
Jutro wszystkie wstajemy z pozytywnymi myślami :-) ok ?

Słodkich snów (-_-)
 
reklama
Lopop gdybyśmy mieszkali sami moje samopoczucie byłoby już rewelacyjne;)

Ja też zmykam bo oczy same mi się zamykają.Miłej nocki życzę:*
 
Witam się poniedziałkowo

nie udzielam się jakoś specjalnie ostatnio bo nic ciekawego się u mnie nie dzieje - kolejny cykl w plecy bo staranek nie bylo ;-) no ale cóż trzeba odpocząć psychicznie ;-)

Miłego dnia
 
ja też się witam z wami
już po urlopie wiec teraz bede miała pewnie wiecej czasu na bb zwłaszcza do południa ;)

u mnie nic nowego teraz jest decydujący tydzień w moim cyklu z tego co mi gin powiedziała no i na pewno tego nie zaniedbamy z mężem.

Pozdrawiam serdecznie!
 
Hej w nowym tygodniu. ;-)

agutka na kiedy masz@? jak mozna

Na 13. ;-)

Witam dziewczyny :)
to i ja do was dolacze:)
Jestem mama 2 letniej Amelki od 8 cykli staramy sie o rodzenstwo dla niej ale jakos nam nie wychodzi :(

Witamy. ;-)
My niedługo "stuknie" 10 cykl starań. :sorry2:


Hej! Ja też się staram. Jedno staranie zakończone sukcesem po 6 latach. Teraz dalej się staramy o drugie dziecko.

Witamy. :-)

Lopop,z całego serduszka Ci życzę,aby te zachwyty nad maleństwem okazały się dla Ciebie zaraźliwe! :tak: :tak: :tak:

U mnie też było zaraźliwie. ;-) Tyle,że nie z dzidziusiem. :-) ;-)

W lipcu 2008 byłam na ślubie kuzynki,a miesiąc później poznałam Grzenia. :-D A niecały rok później i ja ślubowałam. :-) :-) :-)
 
no i wszystkie sobie poszly a ja zapomnialam wam kobietki napisac ze wczoraj powiedzielismy malej ze bedzie miala rodzenstwo i sie ucieszyla i nachylila sie do mojego brzucha i powiedziala "CZESC MALA DZIDZIO JESTEM TWOJA STARSZA SIOSTRZYCZKA " i przytulila mi sie do brzucha maz sie tylko usmiechnal a ja sie poryczalam ze szczescia :-) moj tata i szwagierki tez juz wiedza a tesciowa miala sie dowiedziec dzis ale pojechala na pole i jej mala niezdazyla powiedziec ze mamusia ma dzidzie w brzuszku :-D wiec dowie sie jutro jako ostatnia :-)


... o Żabko to musiał być słodki widok ;-):-)

Batonik jak robiłaś w środę i wynosiła 125 to po 48godzinach powinna wynosić ok 215. czyli w piątek...jakby licząc od piątku to dzisiaj powinna być ok 400 ;-) ale nie wiem czy to dobrze liczę.
Ja bym nie robiła...nic Cię to nie uspokoi -> przechodziłam przez to...tak samo będziesz czekać na bijące serduszko jak przed wynikami bety.
Kochana musisz ufać że wszystko jest dobrze...bo tak na pewno jest.

Żabko to fajnie że Klaudia tak miło zareagowała.

No Myszko ja chyba nie należę do osób cierpliwych i już jestem po porannej becie :tak:wyniki koło 14:-) tak właśnie sobie liczyłam i też mi wyszło że koło 400 powinnam mieć - mam nadzieję że będzie wyższa na bliźniaki :-D:-D:-D

Ale kto wkręca? Ja? Nie. :-) Ja wiem,że dostanę @. :tak:


... he, przypominam tylko że w zeszłym cyklu ja też błam więcej niż pewna, nawet już chciałam zastrzyk zamawiać na przyszły cykl :-D:-D:-D

cześć byłam u szwagierki zobaczyć synka aż mi się łezki w oku zakręciły taki słodki
i mi teraz mega smutno

Lopop tulam Cię mocno kochana, wiem że jest ciężko, ja nawet jak urodziła się moja chrześnica to bardzo byłam zazdrosna i przez jakiś czas nie umiałam się z tym pogodzić:sorry2:

Żabko Batonik a Wy jakie imionka wybrałyście ?

Mnie jest wszystko jedno kto tam w brzuchu siedzi...wcześniej chciałam córkę, później synka, później znowu córkę ...teraz chcę Szymonka, ale ochota na kupowanie sukienek dalej mi nie minęłam...więc widać że nie jestem na nic ukierunkowana.
I nie wiem skąd mi się nagle w głowie wzięło że to raczej Szymonek...stało się tak jak zobaczyłam na ostatnim usg.


...ja jeszcze nie wybierałam, ale zawsze podobało mi się dla chłopca Kajetan tylko mój R troszku kręci noskiem :tak: ale można go urobić myślę, mam na to całe 9 miesięcy :-D:-D:-D

Myszko może Twoja intuicja Cię nie zawiedzie :tak: &&&&&

Agutka a skąd w Tobie tyle pewności że @ przylezie ?

Batonik tak mi się właśnie przypomniało że zgodnie z "umową" masz mnie teraz odwiedzić :-D pamiętasz ?

...:-D:-D:-D pamiętam i szampana bezalkoholowego miałyśmy pić :-D:-D:-D no umowa to umowa jak po usg będzie OK to będziemy myślały nad spotkaniem :tak:

Mysza,bo cyce bolą,a to znak @ u mnie. :tak: Więc niedługo zacznę 10ty cykl starań. :tak:

Ok,poszukałam sobie czegoś w netku,a teraz już poważnie znikam.

Baj! ;-)


Agutka ja dokładnie w 10 cyklu zaszłam :tak:;-):-) może i Tobie się uda :tak::-D:-D &&&&&
 
Batonik,a to dobre. :-p Ja już,chyba,w cuda przestałam wierzyć jednak. ;-)
Zobaczymy,czy będzie za miesiąc "strzał w 10",hahaha. :laugh2:

Dzwoniłam dziś pod ZG do jednego Urzędu Miasta,bo były tam do oddania suczki - fakt,że beżowo łaciate. ;-) Pani powiedziała,że w piątek już je oddano,buuu. :-( Ale mówi,że prawdopodobnie jest jeszcze jakaś malunia czarna. :-) Ma to sprawdzić i mi oddzwonić. :-) I jakby co,to mi przywiezie,bo sama jest z ZG. :-)
 
Batonik,a to dobre. :-p Ja już,chyba,w cuda przestałam wierzyć jednak. ;-)
Zobaczymy,czy będzie za miesiąc "strzał w 10",hahaha. :laugh2:

Dzwoniłam dziś pod ZG do jednego Urzędu Miasta,bo były tam do oddania suczki - fakt,że beżowo łaciate. ;-) Pani powiedziała,że w piątek już je oddano,buuu. :-( Ale mówi,że prawdopodobnie jest jeszcze jakaś malunia czarna. :-) Ma to sprawdzić i mi oddzwonić. :-) I jakby co,to mi przywiezie,bo sama jest z ZG. :-)


Agutka to podobnie jak ja już w cuda przestałam wierzyć i tak jak Ty nastawiałam się na następny cykl a nie na ten i pach .... a u Ciebie dopiero następny będzie 10 czy ten jest 10 ?
 
reklama
Do góry