reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

reklama
lopop - dziekuje :)
pallisa- dasz rade wytzrymasz wiem ze ciekawosc cie zzrea ale nie masz wyjcia musisz czekac :) ja czekam do 21 ehh i pewnei znow @ przylezie wiece w sumie juz nie mam nadziei ehhh
 
Ja znów tylko na chwilkę;)

Lopop słońce takie oglądanie noworodków chyba jednak jest zaraźliwe bo mój bratanek urodził się w marcu a ja w kwietniu już byłam w ciąży a zachwycałam się tak samo jak Ty:) ja wierzę,że skoro ten pęcherzyk ładnie pękł to coś z tego będzie;) chciałabym Cię jakoś pocieszyć bo widzę,że ostatnio jesteś bardzo smutna ale nie wiem czy jakiekolwiek słowa przyniosą Ci ulgę.jakby co to jestem i trzymam bardzo mocno kciuki&&&&&&&

Batonik trzymam kciuki żeby pokazały się 2 bijące serduszka:)

Witam nowe staraczki i trzymam kciuki za szybkie zafasolkowanie:)

Myszko czasem te dziwne przeczucia i impulsy się spawdzają:) ja od połowy ciąży nagle zaczęłam się zwracać do brzuszka w formie żeńskiej mimo, że lekarz jeszcze nie określił płci i również nie wiem dlaczego tak mówiłam.coś w tym jest;)

Zabciu teściowa nie musi na razie w ogóle wiedzieć.ja żałuje że moja już wie, jędza jedna...tak mi ostatnio niszczy życie...dzisiaj przez nią bardzo pokłóciłam się z M.na szczęście już się pogodziliśmy ale było bardzo ciążko;( dlatego jak tylko pójdę do pracy wyprowadzamy się na swoje bo tu się nie da żyć:(
 
reklama
Do góry