reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

reklama
lopop byłoby to jakieś wynagrodzenie tych męczarni, bo nie ukrywam, że po syneczki fajnie byłoby mieć córeczkę... Choć - jak pewnie wszytskie mamy, najbardziej chcę, żeby dziecko było zdrowe i wszystko poszło jak należy (a przynajmniej tak dobrze jak za pierwszym razem)

loczek nooo to ja nieśmiało gratuluję :-):-):-):-):-):-) ależ optymistyczna niedziela :-D oby więcej takich!!!!
 
Loczek - gratulacje! to juz 2 super wiesci dzis.... teraz to sie nam te ciaze posypia..... i bedziemy gadac na watku "objawy" :-) przesylajcie dziewczyny fluidki, szczegolnie duzo dla mnie:tak:
 
Kerna,wielkie gratulacje!!! :-) :-) :-) Boże,ale Ci zazdroszczę... :zawstydzona/y:

Ja się biję z myślami,żeby przed jutrzejsza wizytą u gina nie zrobić testa... A dziś nasz apteka ma dyżur. :baffled: :sorry2:

Loczek,Tobie też już po cichutku gratuluję. :tak:
 
Cześć Kobietki.

Sytuacja opanowana,uf. ;-) Tfu,tfu - żeby nie zapeszyć. ;tak: ;-)
Tylko teraz pojawił się inny problem. :-(
W piątek mój Małż "wybadał" u mnie guzka na jednej wardze. :-(
Moja Mama jakiś czas temu miała wycinany tzw. "gruczoł Bartoliniego" i boję się,że to to. :-( Wycięli Jej całą wargę. :-( :zawstydzona/y:
Na jutro moja Mamcia ma wyznaczoną wizytę do gina (do którego i ja chodzę ;-) ),ale powiedziała,że mi ją odstąpi,żebym szybko poszła się przebadać... Ale płakać mi się chce ze strachu. :-(

Trzymaj sie ! Bedzie dobrze!
II kreski!!!!!!!!!!!!:tak: Zrobiłam dwa testy i dwa pozytywne!!!!!!:-)
Super! Gratuluje!!!
 
Kerna gratulacje - kurcze ale wieści dzisiaj super oby same takie !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Loczek - również po cichu gratuluje !!!
Normalnie dziewczyny aż się wzruszyłam :)

z resztą ja dzisiaj od rana taka jakaś płaczliwo humorzasta
 
a podbrzusze kiedy zaczelo Cie bolec???
sory ze tak marudze i sie wypytuje.... a powiedz mi jeszcze kiedy mialas owu, w ktorym dc? bo mamy podobnej dlugosci cykle...
pytaj ile chcesz;-) śluz pojawił się 10dc. Działąliśmy 10,12 i 14dc. więc biorę średnią że tak pośrodku zaskoczyło;-)Więc dosyć wcześnie owu przyszła:tak:

Kerna super ale macie miły ten miesiąc, więc wszystko wskazuje na następny wrześniaczek będzie:-). Szczere gratulacje mąż pewnie skacze z radości.:-D
Boże kerna jak ja bym chciała też mieć takie dobre wiadomości do przekazania Wam.A propo cycki mi dzisiaj bolą, normalnie jakbym ze skóry miała wyskoczyć i podbrzusze daje o sobie znać nie wiem co sobie o tym .myśleć.
lopop jeszcze następny nam się wrześniaczek pojawi:tak: trzymam mocno kciuki! kiedy myślisz testować????

Marulka może to na córcię tak mdli:-)
oj to nie regułą niestety..mnie na Michała mdliło nie do wytzrymania:no:

Dziewczynki:-)

Chyba się udało:)))) Zrobiłam test, jest druga bladziuteńka kreska. Dzisiaj tano też bladziutka, ale okres powinnam dostać dopiero w czwartek więc chyba dlatego. Ale są dwie:tak::tak::tak:
GRATULACJEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE:-):-):-):-):-):-) ja też miałam takie słabiutkie te kreseczki, ale dwa testy to coś znaczy:tak:

Kerna,a jakiej firmy wyszedł Ci wyraźniejszy?
oba miałąm bobotesty. Ten sikany ma lepszą czułość a wyszdł bardzo niewyraźnie. Nawet ta C wyszła dupnie troche. A drugi płytkowy z gorszą czułościa a wyszedł super wyraźnie:tak:
 
Kerna gratuluję z całego serca! Oby było zdrowo i szczęśliwie! Czekamy na fluidki!

Loczek Tobie też już ciche gratulacje!
trzymam kciuki, żeby za kilka dni test był dużo wyraźniejszy!

Jak miło jest wrócić na forum :)
Mam nadzieję, że też moje staranka okołosylwestrowe się udały, choć tak naprawdę to nic specjalnego nie czuję. A nawet nie chcę, bo w poprzednim cyklu miałam objawy wszystkie możliwe, nawet sikałam częściej, z nerwów tempke miałam non stop 37 i wyżej (nawet 37,8) a jak przyszła mega bolesna, spóźniona małpa to nie wiedziałam czy z bólu się skręcać czy w łeb sobie za głupote strzelić. W tym cyklu postaram sie nie mieć żadnych objawów i nie wsłuchiwać się w brzuszne burknięcia i ukłucia...

wielkie buziaki
 
reklama
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

przesyłam mnóstwo fluidków do wyboru do koloru, bierzcie ile chcecie;-) ale póki co to są fluidki dwóch
kreseczek, więc takie jeszcze nieśmiałe;-)
 
Do góry