reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

no nie wiem bo mam problem z wyborem. Ten co ma super sprzęt jest niemiły i nie znoszę gościa. A ta babka do której chodziłam ma takie zacofane sprzęty...a ja chciałąm mieć failm z usg.....kurcze. A dodatkowo do gościa trzeba czekać ponad miesiąc:szok:

może warto iśc i tu i tu pierwszą wizytkę zaliczyć dla pewności a do tego wrednego typa zapisać się na pożniejszy termin - myśle że warto dla lepszego sprzetu wytrzymac wredziola :tak:
 
reklama
u mnie humor taki sobie... jutro wracam do pracy... siedzialam do tej pory w domu z mala bo brala antybiotyk ale jutro do pzredszkola juz a ja do pracy..... a tak dobrze mi sie siedzialo....
ale moze lepiej.... nie bede miala czasu na myslenie....;-)
 
zmykam poleżeć na podłodze :( dziwgnęłam wczoraj choinkę i plecy mnie bolą tak że nie moge usiedzieć
i mam dziwne bóle w podbrzuszu :(
pojawię się później

buziaki i miłej niedzieli
 
łapię żółte!! :)

kerna na usg chyba mozesz isc tak czy siak prywatnie i se zrobic i filmi i fotki nawet chodzac do gina, ktory takiego sprzetu nie ma. tak mi sie wydaje...
a tak naprawde to chyba nie sprzet wazny a fachowosc lekarza. dobry to i bez sprzetu da sobie rade ;-)

ale pozytywnie sie zrobilo! :-D cudnie! wiecej nam takich informacji trzeba!:-D
 
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
przesyłam mnóstwo fluidków do wyboru do koloru, bierzcie ile chcecie;-) ale póki co to są fluidki dwóch kreseczek, więc takie jeszcze nieśmiałe;-)
Kerna ja biorę jasnonoebieskie.:-)

oj to nie regułą niestety..mnie na Michała mdliło nie do wytzrymania:no:
Bo wiesz z obserwacji wynika jak przy pierwszej ciąży nie mdliło i był syn, a przy drugiej samopoczucie złe to będzie córka- z obserwacji koleżanek i rodziny zgadza się na 70%.Ale to nie jest ważne najważniejsze żeby było zdrowe.

Kerna ja biorę jasnonoebieskie.:-)
icon13.gif
złapię jeszcze brązowe- od przybytku głowa nie boli, a nóż będzie efekt.;-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
II kreski!!!!!!!!!!!!:tak: Zrobiłam dwa testy i dwa pozytywne!!!!!!:-)


super gratulacje ale się cieszę- tak cos czułam:tak:

Loczek- dla Ciebie równiez gratulacje!!!!!!

Dziewczyny trzymam za Was mocno kciukasy:-D:tak::-)

.....

Witam po dłuuugiej nieobecności... własnie nadrabiam zaległości :-)

witam kolejne nowe staraczki:-) i życzę fasolinek!!!!!
 
Ostatnia edycja:
Do góry