reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

juz z samego rana na forum siedzicie:-)
Kerna, widzisz, chcialas poczekac a Twojemu M sie niecierpliwi.... to czekamy na wiesci jak juz zatestujesz.... ja bym chyba do piatku nie wytrzymala....:tak:
trzymam mocno kciukasy.... a oprocz bola podbrzusza cos Ci dolega? bo mnie ostatnio od dnia owu bolalo podbrzusze i jajniki, jak nigdy, ale jak widac nic z tego nie wyszlo....
 
reklama
Hej laski
Ledwo nadążam za wami
AVATAR 3D super, poprostu rewelaja, no tak mi sie podobał ten film, że :szok::szok::szok:, a ogólnie tonie jestem zwolenniczką fantasy i s-f.
agutka mam nadzieję, że wsio będzie OK, no i trzymam kciukasy za teściora
kerna zatestowałaś i co? trzymasz nas tu w niepewności
 
A ja dziewczyny nie będe dziś pisać ..bo sąsiad z sąsiadką obok nas pił w garażu i zaczadził się bo miał zapalony samochód i garaż zamknięty.A dopiero co wczoraj pochowali 4 osobową rodzine z maleńkim dzieckiem bo zaczadzili się w domu ...a do tego dziś jej sprawa damiana kolegi bo znależli u niego narkotyki a chłopak ma 20 lat.

przespraszam ale nie jestem w stanie dziś pisać.


KERNA TRZYMAM KCIUKI ZA 2 KRESECZKI.
 
Witam się kobietki!
po śnieżnym armagedonie z mega mdłościami :zawstydzona/y::-( jedyne co mi pomaga to marchewka - póki co, bo jeszcze niedawno mdłości były tylko chwilowe, a od wczoraj są calutki czas :zawstydzona/y:

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa KERNA SUPEROWO!!!!!!!!!!!!! gratuluję z całego serducha!!!! życzę Ci spokojnych 9 miesięcy :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D

Wiedziałam, że mnie nie zostawisz :-);-);-);-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
kerna - super wiadomość! to teraz dziel sie tu z nami, kiedy i jak to zrobilas?:-D obserowalas sie wczesniej? jakie masz objawy?
ale super! ogromne gratulacje!!!!
 
ja????????W życiu!!!!!!!!!!:-D:-D:-D:-D ale jescze czeka mnie wizyta u G:zawstydzona/y: i tu problem bo nei wiem do kogo iśc....kurcze szkoda marulka że jesteśmy z innego miesiaca....:baffled:

martuska podeszłam do tego naprawdę spokojnie. nie mierzyłąm tempki tylko patrzyłąm na śluz. Zaczynał sięrobić płodny, więc sexik, po dwóch dniach znowu i potem znowu. Więc data zaciązenia to prawdopodobnie wigilia:tak::tak::tak::tak:. Najważniejsze co udało mi sie zrobić, to wyłącznik podczas owulki. Starałam sie nie mysłeć. Potem dopiero jak kłuło to już miaąłm wrażenie, że to to!:tak:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
ja????????W życiu!!!!!!!!!!:-D:-D:-D:-D ale jescze czeka mnie wizyta u G:zawstydzona/y: i tu problem bo nei wiem do kogo iśc....kurcze szkoda marulka że jesteśmy z innego miesiaca....:baffled:

z innego miesiąca ale z tego samego wątku :-D tutaj możemy się zawsze spotkać i pomarudzić :-D
ja na przykład czuję się mega źle.... KOSZMAR istny... nie dość, że mdli mnie caly czas, to do tego jestem słaba jak szmatka, jakaś spuchnięta, brzuch mam taki wielki, grrrrrrrrrr uroki pierwszego trymestru... ble. oby mi to minęło :tak:;-) Kerna tylko czekać jak pochwalisz się pierwszym mdlikiem, ale fajnie... na prawdę się cieszę...
 
Do góry