reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

Marulka serio nie spieszy mi się:no::no::no: w pierwszej ciaży myslałam, że kitne:no::no::no::no: coś okropnego aż trzęsawki dostawałam:no::no::no::no: a w pierwszej jak miałaś??
 
reklama
Kerna - u mnie wlasnie jest problem bo ja ciagle mam taki sam sluz..... zaraz po zakonczeniu @ az do kolejnej @ i niegdy nie zauwazylam zeby sie jakos miedzy soba roznily... ale teraz po clo moze bedzie inaczej i 3 cykl rowniez okaze sie dla mnie pozytywny, przeslij mi mega duzo pozytywnych fluidow....
chyba przestaje o tym myslec.... choc w czasie przytulanek nie mysle nigdy o ciazy.....
 
a podbrzusze kiedy zaczelo Cie bolec???
sory ze tak marudze i sie wypytuje.... a powiedz mi jeszcze kiedy mialas owu, w ktorym dc? bo mamy podobnej dlugosci cykle...
 
Cześć Kobietki.

Sytuacja opanowana,uf. ;-) Tfu,tfu - żeby nie zapeszyć. ;tak: ;-)
Tylko teraz pojawił się inny problem. :-(
W piątek mój Małż "wybadał" u mnie guzka na jednej wardze. :-(
Moja Mama jakiś czas temu miała wycinany tzw. "gruczoł Bartoliniego" i boję się,że to to. :-( Wycięli Jej całą wargę. :-( :zawstydzona/y:
Na jutro moja Mamcia ma wyznaczoną wizytę do gina (do którego i ja chodzę ;-) ),ale powiedziała,że mi ją odstąpi,żebym szybko poszła się przebadać... Ale płakać mi się chce ze strachu. :-(
Rozumiem Twój starch.:-( Przykro mi że przez to musisz przechodzić, ale trzeba mieć nadzieję że to tylko może od hormonów. Trzymam kciuki za dobra wiadomości.:happy2:
 
kerna ja w pierwszej ciąży W OGÓLE nie miałam mdłości... dla mnie to zupełna nowość......... jedynie raz poszłam do kibelka, bo mi się niedobrze zrobiło po kawie... ale to był jakiś zbieg okoliczności.... teraz jest masakra mdli mnie non stop.... non stop mi zimno, do tego bardziej się boję, że coś będzie nie tak itp.. niż w pierwszej ciąży...
 
II kreski!!!!!!!!!!!!:tak: Zrobiłam dwa testy i dwa pozytywne!!!!!!:-)
Kerna super ale macie miły ten miesiąc, więc wszystko wskazuje na następny wrześniaczek będzie:-). Szczere gratulacje mąż pewnie skacze z radości.:-D
Boże kerna jak ja bym chciała też mieć takie dobre wiadomości do przekazania Wam.A propo cycki mi dzisiaj bolą, normalnie jakbym ze skóry miała wyskoczyć i podbrzusze daje o sobie znać nie wiem co sobie o tym .myśleć.

kerna ja w pierwszej ciąży W OGÓLE nie miałam mdłości... dla mnie to zupełna nowość......... jedynie raz poszłam do kibelka, bo mi się niedobrze zrobiło po kawie... ale to był jakiś zbieg okoliczności.... teraz jest masakra mdli mnie non stop.... non stop mi zimno, do tego bardziej się boję, że coś będzie nie tak itp.. niż w pierwszej ciąży...
Marulka może to na córcię tak mdli:-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Dziewczynki:-)

Chyba się udało:)))) Zrobiłam test, jest druga bladziuteńka kreska. Dzisiaj tano też bladziutka, ale okres powinnam dostać dopiero w czwartek więc chyba dlatego. Ale są dwie:tak::tak::tak:
 
reklama
Dziewczynki:-)

Chyba się udało:)))) Zrobiłam test, jest druga bladziuteńka kreska. Dzisiaj tano też bladziutka, ale okres powinnam dostać dopiero w czwartek więc chyba dlatego. Ale są dwie:tak::tak::tak:
Ale super wieści , jedna za drugą. Nawet blada kreseczka jest jednoznaczna z testem pozytywnym
Więc trochę nieśmiało aczkolwiek dość pewnie życzę Ci
ZDROWYCH I SZCZĘSLIWYCH 9 MIESIĘCY
 
Do góry