reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

Ja wiem że ja tutaj często nudzę ale wiesz nie mogę tak w domku już tyle porozmawiać bo widzę że też się martwią i smucą i nie rozumieją moich ddołków. Ale odkąd z Wami piszę to już jest ok. Nawet mój M to zauważył i mam i siostry.
chociaż smęcę tu u was ale już nie będę obiecuję. I pomysleć, że ja optymistką zawsze byłam:-D:-D
no i to mi sie podoba!!!!!!:tak::tak:

No nie pogniewałabym sie na wrzesień 2010, ale cos mi się wydaje, że raczej bez szans. Zobaczymy jutro ma przyczłapać @. Ale fajnie by było wszyscy z jednego miesiąca
jutro testujesz czy jeszcze wstrzymujesz sie??
 
reklama
No nie pogniewałabym sie na wrzesień 2010, ale cos mi się wydaje, że raczej bez szans. Zobaczymy jutro ma przyczłapać @. Ale fajnie by było wszyscy z jednego miesiąca
To moja sąsiadka emerytka tak ma 4 dzieci z lutego:-D To ci dopiero taki krótki miesiąc żaden dzień się nie powtarza.
 
Dzięki dziewczynki;-)Oby było tak jak mówicie;-):tak::tak::-):-)
Ktoś pytał o krwawienie przy luteinie, ja mam dopochwową i przed terminem miesiączki mi się to nie zdażyło potem jak byłam w pierwszej ciąży w 9 tyg. miałam plamienie, ale włąsnie na to dają luteinę, bo w razie niedoczynności ciałka żółtego dostarcza odpowiednią dawkę progesteronu:tak:Nic ja czekam na powtórzenie, a z krwi i tak zrobię przy okazji badań tarczycy, na toksoplazmozę i ogólnych;-)
 
no a idź jak mi powiedziałą date to spać nei mogłam....a Twoja babeczka to punktualna, że hoho:tak:

Się nie dziwię. :sorry2:

To tak jak mój M 13 i synek 19 września

A z którego roku synek? Chyba już duży,co? ;-)

Raczej sie wstrzymuję, ale tylko do piątku:-):-D, więcej jak jeden dzień nie wytrzymam:-p;-):tak:Taki jestem twardziel:-D
Mimo wszystko sie nie nakręcam, hmmm...... próbuję przynajmniej

Jutro jest piątek. :-p
 
Sorki, przez to, że staram się nie nakręcać to i dni tygodnia mylę. W piatek mam dostać @ więc jak nie dostane to w sobotę testuję. Ale raczej nici z tego, zobaczymy

Mój mały też wrzesień 2003
 
reklama
Do góry