reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

reklama
Zuzia śpi. :-)

Agutka ale zabiegana jesteś:-D

Ja tak lubię. :-D
Jutro z samego rana jadę coś załatwić,póki G. mi do pracy na 10 nie ucieknie,a później bierzemy się z Zuzią za roladę serową i sernik,bo mi dziś przyszła chęć na upieczenie go. :-D


agutka ja dziś też muszę skoczyć na zakupki do marketu, a no i na bazarek po kurę bo małż prosił rosołek na nowy rok. Chyba na kacyka hihi:-D:-D

Hihihi,dobre. ;-) :-)
U Nas kacyka na 100% nie będzie,więc możemy zjeść "coś grubszego". :cool2: :-D :-p
 
hej kochane

dawno mnie dluzej na posiedzeniu tu nie bylo ale jakas taka smutasna jestem... sluzik taki lekko plodny u siebie zauwazylam 10 dni temu zanim zaczelam brac duphaston ale dzisiaj testa b. czulego zrobilam :zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y: ale jak wiadomo dupa wielka... odloze duphaston i mam nadzieje ze @ przyjdzie i bedziemy sie starac dalej

suzi to widze ze przejscia podobne do moich tylko ja rodzilam w 6 miechu na poczatku... ehhh. ateraz to pier...le ide na zywiol i niech sie dzieje co chce , teraz wiem co sie moze wydarzyc i chce ten szew i napewno mi go zaloza.. u mnie jeszcze tak glupie bo ja sie urodzilam 13 w piatek a moj maly zmarl 13 w piatek :( i w swije urodziny beda pelne miesiace jak moj zamknal oczka :( niezle urodziny bede miala ....

wszystkim 2 kreskom gratuluje :-)
 
Ostatnia edycja:
Mój plan sprzątania niby obowiązuje od wczoraj ale spęłzł na niczym bo co lekko wszystko odarnę moje dziecko wyciąga zabawki i chce się bawić. Jednak jak już by było drugie liczmy że chociaż od początku starań tgo by miało ok 3 lat to już by się bawili. Trochę nie nadążę za synek bo on jest na etapie żołnierzyków, jakiś twiedzy, wojen.:-D:tak:;-):-):-p:shocked2::cool2::cool::nerd::baffled::szok:-:no::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:- to oczywiście powstawiał mój syn a ja nachwilę wyszłam zalać kawę.
jaki kolorowy post:-D:-D:-D mój plan odnawia się codzinnie, bo najpierw musi nabrac mocy urzędowej:-D:-D:-D

Dziewczynki idę do dziadka na NFZ, bo on jest teraz na 100% żeby tylko potwierdził ciążę i powiedział, że jest wsio ok..... no a po nowym roku pójdę do mojego gina prywatnie i on będzie prowadził ciążę do końca (mam nadzieję!)

Kurcze jestem dzisiaj nieprzytomna... ledwo powieki do góry podnoszę.... a takie słoneczko piękne świeci... głowa mnie boli.... AAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

ale to i tak lepiej niż wczoraj - był dzień płaczka i ryczałam prawie cały czas. :zawstydzona/y::happy2:
jejku no to fasolinka dajeCi sięwe znaki....i TAK MA BYĆ!!!!!:-D

Trochę bola mnie piersi. Śluz jest. ale biorę wiesiołek , więc chyba od tego. Ale ten śluz wcale nie jest jakiś rozciągliwy. Zła już jestem na to wszystko. Czy to nie można zajśc w ciąże tak ot po prostu. :no:
no nie??? trzeba swoje przecierpiec i wyczekać..nie marady.... A śluz chyba jednak musi być rozciągliwy...niesety..inaczej plemniki udusiłyby się :-p:-p może owulka Ci siępo porstu przesunie...nie masz 100% pewności, że wyjdzie jak w ostatniom cyklu. tu jedna rekordowo owulkę miała w 6dc:szok::szok::szok:także lukaj na śluz..może się jeszcze zmienić:tak:
dzięki że trzymacie kciuki za mój wytamponowany brzuch:-D:-D
 
Zuzia śpi. :-)



później bierzemy się z Zuzią za roladę serową i sernik,bo mi dziś przyszła chęć na upieczenie go. :-D
Dla mnie pieczenie sernika to czarna magia, nigdy mi nie wychodził taki jak powinien, dopóki nie natknęłam się na przepis sernika na wiśniach. Łatwy w wykonaniu, całkiem szybko się robi, a co najwazniejsze puchaty i pyszny. Poniewaz był na święta to na sylwka piekę orzechowca - pierwszy raz. Jak nie wyjdzie to upiekę czekoladowe biedroneczki - pycha i zawsze wychodzi
 
Ostatnia edycja:
ja to tez mialam rekordowa owulke jak zaszlam w ciaze wtedy mialam owu w 62 dniu cyklu ... powaznie mowie... wczesniej @ wywolywalam luteina i pozniej taki cykl mialam i zaszlam w ciaze wlasnie podczas tej owulki w 62 dniu od @ ... makabra jakas...
 
Dla mnie pieczenie sernika to czarna magia, nigdy mi nie wychodził taki jak powinien, dopóki nie natknęłam się na przepis sernika na wiśniach. Łatwy w wykonaniu, całkiem szybko się robi, a co najwazniejsze puchaty i pyszny. Poniewaz był na święta to na sylwka piekę orzechowca - pierwszy raz. Jak nie wyjdzie to upiekę czekoladowe biedroneczki - pycha i zawsze wychodzi

Ja robię sernika z rodzynkami na czarnym spodzie. ;-)
W przepisie jest z czarną kruszonką,ale ja zamiast niej,robię takie ozdobne kreski,jak na wiedeńskim. ;-)


mialam owu w 62 dniu cyklu

:szok: :szok: :szok:
 
reklama
agutka u mnie pierwszy sernik jaki upiekłam właśnie też z kratka na wierzchu wyjechał prosto z piekarnika do śmietnika:tak::-D. Tylko ten na wiśniach mi się udaje i nawet już innych nie próbuję.
Idę robić obiad moim łobuziakom;-):-p:-), ale będę zaglądać bo kompa do kuchni zatargam, a co;-):blink::cool2::cool:
 
Do góry