reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

cześć lasencje:-) Marulka kurde no ale mi teraz napisałaś:szok::szok::szok:bo ja mam takieciche wrażenie ze to to:tak: no ale jeszcze dwa tyg to testu:sorry2: idziesz do dziadka znowu???? znowu cicos nagada.....
Agutka ale zabiegana jesteś:-D
 
reklama
Ja tez sie witam z ranka:):-)
Kurcze a mnie nie daja spokoju te moje piersi,przeciez wytrzymac sie nie da!!!!Chyba zaczne spac w staniku,tak bolą:wściekła/y:

ALe jeszcze 3 dni z lutka i skonczy sie ten cykl;-)

Kerna włąsnie roznie mowią o bolu w srodku cyklu,ja czasami tez tak mam ale to bardziej znaczy u mnie ze owulka odbyła sie z wielkim bummmmm:tak:No a u ciebie mam nadzieje ze mała dzidzia buduje domek dla siebie(a raczej stawia fundamenty) i stad takie bolesci!!!!Mysl pozytywnie !!!!!!Jawierze w Ciebie:tak::tak::tak::tak::tak:
 
cześć lasencje:-) Marulka kurde no ale mi teraz napisałaś:szok::szok::szok:bo ja mam takieciche wrażenie ze to to:tak: no ale jeszcze dwa tyg to testu:sorry2: idziesz do dziadka znowu???? znowu cicos nagada.....
Agutka ale zabiegana jesteś:-D

A. powiedział, żebym na razie poszła do dziadka.. Bo już byłam, bo pobrał cytologię i w ogóle nikt mnie przed nowym rokiem nie przyjmie...
 
Marulka coś musisz wykombinować bo musi być ciąża stwierdzona do 10 tygodnia bo becikowe przeleci a tak na pampersy starczy. A tak w ogóle to do twojego co chcesz żeby prowadził Tobie ciążę nie próbowałaś czy nie możesz się dostać?
 
Suzi nie do zdarcia jesteś- w nocy długo piszesz rano niczym skowronek na forum. Ja to niestety lajcik do 9 leżenie nawet synek długo śpi a zawsze o 7 pobudka. Męża wyprawiam do pracy i znowu do łóżka i niestety przyśpię sobie a potem nie mogę wstać :-D:-D no cóż lenistwo jest ciężkie.
 
Suzi nie do zdarcia jesteś- w nocy długo piszesz rano niczym skowronek na forum. Ja to niestety lajcik do 9 leżenie nawet synek długo śpi a zawsze o 7 pobudka. Męża wyprawiam do pracy i znowu do łóżka i niestety przyśpię sobie a potem nie mogę wstać :-D:-D no cóż lenistwo jest ciężkie.

Oj kochana ja uwielbiam spac!!!1Ale dzis mezus obudził mnie telefonem:wściekła/y:I jakos tak juz wstałam...
Mam ambitny plan na sprzatanie na dzis...:tak:
 
Hej laski;-):-)
śnieg dziś nie pada, bałwan przechylił się i wygląda smutnie:-( ( pewnie słoneczko go lekko rozpuściło bo jest mrozik).
marulka ja też za długo spałam i wyglądam jak spuchnięty bałwan:-DOsobiście nie lubię spać za długo. Ale Ty kochana musisz teraz więcej spać:tak::-) i ogólnie wypoczywać
agutka ja dziś też muszę skoczyć na zakupki do marketu, a no i na bazarek po kurę bo małż prosił rosołek na nowy rok. Chyba na kacyka hihi:-D:-D
kerna oby te wczorajsze "tamponiki":-p:tak: były oznaką fasoleczki, trzymam kciukaski.
Miłego dnia
 
Ostatnia edycja:
reklama
Oj kochana ja uwielbiam spac!!!1Ale dzis mezus obudził mnie telefonem:wściekła/y:I jakos tak juz wstałam...
Mam ambitny plan na sprzatanie na dzis...:tak:
Mój plan sprzątania niby obowiązuje od wczoraj ale spęłzł na niczym bo co lekko wszystko odarnę moje dziecko wyciąga zabawki i chce się bawić. Jednak jak już by było drugie liczmy że chociaż od początku starań tgo by miało ok 3 lat to już by się bawili. Trochę nie nadążę za synek bo on jest na etapie żołnierzyków, jakiś twiedzy, wojen.:-D:tak:;-):-):-p:shocked2::cool2::cool::nerd::baffled::szok:-:no::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:- to oczywiście powstawiał mój syn a ja nachwilę wyszłam zalać kawę.
 
Do góry