reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

reklama
Witam i znikam :-)

Szef na chwilkę wyskoczył, a ja myk do was luknąć :-)

Co do sprzątania to ja wczoraj po 19:00 zaczęłam 4 prania: :szok: białe, kolorowe, kurtki z bluzami i na koniec delikatne. Myślałam, że do rana nie pójdę spać :-p Ledwo wszystko pomieściłam w łazience :-p ściśnięte :zawstydzona/y: ale się suszy :-)

Papa :-)
 
Lapop mnie tez sie zdarza:zawstydzona/y:

Kurczaczek jak tak czytam o Waszych perypetiach z tempka to chyba sobie daruje:baffled:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Dziewczynki idę do dziadka na NFZ, bo on jest teraz na 100% żeby tylko potwierdził ciążę i powiedział, że jest wsio ok..... no a po nowym roku pójdę do mojego gina prywatnie i on będzie prowadził ciążę do końca (mam nadzieję!)

Kurcze jestem dzisiaj nieprzytomna... ledwo powieki do góry podnoszę.... a takie słoneczko piękne świeci... głowa mnie boli.... AAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

ale to i tak lepiej niż wczoraj - był dzień płaczka i ryczałam prawie cały czas. :zawstydzona/y::happy2:
 
Trochę bola mnie piersi. Śluz jest. ale biorę wiesiołek , więc chyba od tego. Ale ten śluz wcale nie jest jakiś rozciągliwy. Zła już jestem na to wszystko. Czy to nie można zajśc w ciąże tak ot po prostu. :no:
 
witam
i życzę miłego dnia
U nas słonecznie chociaż mimo to u mnie kiepsko z humorem.. bywają gorsze i lepsze dni cóż.. życie.

Loczek każdy ma swój czas na bobasa. i twój czas nadejdzie na pewno. Życzę cierpliwości i powodzenia.
 
reklama
/Loczek a do kiedy bierzesz wiesiołka?????
Ja brałam chyba 2 cykle,ale potem jakos tak mi sie zapominało:sorry2:

witam
i życzę miłego dnia
U nas słonecznie chociaż mimo to u mnie kiepsko z humorem.. bywają gorsze i lepsze dni cóż.. życie.

Loczek każdy ma swój czas na bobasa. i twój czas nadejdzie na pewno. Życzę cierpliwości i powodzenia.
Dziewczyny na każdą z nas przyjdzie czas.Bo przeciez kazdy zasługuje na szczescie:tak:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry