reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

reklama
Suzi patrzę na twój suwaczek i podsumowując po ślubie zaszłaś bardzo szybko w ciążę. Jak długo się staraliście chodzi mi o miesiące? To raczek u Ciebie teraz nie powinno być dużych problemów z zajściem? Lekarz coś mówił na ten temat?

Lopop pobralismy sie w styczniu 2007, wiec teraz bedzie 3 rocznica, dzidzia pojawiła sie w 2008r w lipcu. A rodziłam 4 miesiace pozniej!
Wiec nie tak szybko zaszlismy:no:
 
Dobranoc staraczki. Idę sie poprzytulać doM- chociaż to jeszcze nie ten czas. Może mi sie trochę humorek poprawi-oglądam film Dwie matki na polsacie i mam mieszane uczucia. Muszę iść spać bo potem nie będę mogła zasnąć. Życzę spokojnej nocki.

Lopop pobralismy sie w styczniu 2007, wiec teraz bedzie 3 rocznica, dzidzia pojawiła sie w 2008r w lipcu. A rodziłam 4 miesiace pozniej!
Wiec nie tak szybko zaszlismy:no:
To wynik całkiem dobry. Teraz wyłączyć psychikę i do dzieła.:-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Kochane ja uciekam do wanny!!!
Mezulek zabrał mi kompa i nie było mnie:baffled:A teraz to juz pewnie spicie...
Dobrej nocki:*
 
reklama
Witam się i ja!
Kurcze wiecie jak to jest spać za długo? JA wiem... jestem obolała jak po walce bokserskiej.... Młode wraz ze mną spało, więc nie wiem czego się dziś spodziewać...:-p

Kerna powiem Ci, że ja w tym ostatnim cyklu miałam taką właśnie bolesną dolegliwość w środku cyklu.... Że nawet o izbie przyjęć w szpitalu pomyślałam przez moment - tak bolało mnie podbrzusze. Oby dla Ciebie był to tak dobry znak jak dla mnie...

Powiem Wam jeszcze, że ta zmiennośc nastrojów to jakaś paranoja... wczoraj ryczałam przez cały dzień... Co mnie dziś czeka? No i od wczoraj boli mnie łepek.. przy wzroście bety to ponoć normalka (O ile w ogóle mi cośtam rośnie - jutro idę do Dziadka to się przekonam.. ale boję się jak cholera!)
 
Do góry