reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

ojjj a ja czuję że zaraz zobaczę niespodziankę w kibelku bo brzusio pobolewa mnie nieźle.....

to tak jak u mnie, tempka spadła a małpa jeszcze jakieś figle sobie robi, :no:
Lepiej już by było aby się pojawiła, szybciej bym z doła wylazła :-:)crazy:

Już nawet suwaczek skasowałam...
 
reklama
Dzień dobry baaaaardzo mroźno! U Nas dziś na dworku -14stopni! :szok: I mega bielutko. :-D

Wczoraj G. miał wolne,więc już nie miałam,jak do Was zajrzeć,bo walczyliśmy ze ściąganiem Zuzi z dworu,bo nie chciała wracać ze śniegu,hahaha. :-D A najlepszą atrakcją dnia był zjazd Mamy tyłem na brzuchu z górki - ałć. :crazy: :sorry: :laugh2: :zawstydzona/y:

Dziś już byłam na z Córcią u logopedy,który mieści się w takim ośrodku rehabilitacyjnym. Ojjjj,ile tam było malusich dzieciątek! Jejuś,aż mnie w serduchu zakuło i nie powiem,ale łzy napłynęły mi do oczu... :zawstydzona/y:
Ale za chwilę Zuzia wyszła od pani z gabinetu i od razu mi się humor poprawił! :-) :-D :-)
 
Dzień dobry baaaaardzo mroźno! U Nas dziś na dworku -14stopni! :szok: I mega bielutko. :-D

Wczoraj G. miał wolne,więc już nie miałam,jak do Was zajrzeć,bo walczyliśmy ze ściąganiem Zuzi z dworu,bo nie chciała wracać ze śniegu,hahaha. :-D A najlepszą atrakcją dnia był zjazd Mamy tyłem na brzuchu z górki - ałć. :crazy: :sorry: :laugh2: :zawstydzona/y:

Dziś już byłam na z Córcią u logopedy,który mieści się w takim ośrodku rehabilitacyjnym. Ojjjj,ile tam było malusich dzieciątek! Jejuś,aż mnie w serduchu zakuło i nie powiem,ale łzy napłynęły mi do oczu... :zawstydzona/y:
Ale za chwilę Zuzia wyszła od pani z gabinetu i od razu mi się humor poprawił! :-) :-D :-)

Ciebie chociaż Zuzanka ratuje a ja już nie chcę być sama...
 
Hmmm.
Marulka, skoro prosiłaś to może wyprosiłaś. Ta tempka niepokojąca, ale....dopóki @ nie ma nadzieja jest!!!!!
Moja teoria na Mikołaja jest taka, że wiesz. Mikołaj to w końcu chlop. A ile razy chłopa trzeba o coś prosić. Ja swojego wczoraj prosiłam 30 razy, żeby koszule do szafy schował i co?? I dzisiaj poporszę 31 raz. A co? Cierpliwość cechą bogów. :-D
I z tym Mikołajem też tak może być. Może jego trzeba kilka razy:-)
 
A może to nasi mężczyźni powinni odezwać się do Mikołaja? :cool2: Bo kto jak kto,ale chłop chłopa na pewno zrozumie! :-p ;-)

Marulka,Skowronek - póki nie ma @ - jest dobrze!
 
mnie czeka robienie sosu i kaszy... potem zakupy, zakupy i zakupy..... wizyta u teściowej.... i takie tam ;-)

Jeszcze młode muszę jakimś cudem uśpić...
A ja z zakupami chyba oduszczę, bo coś w pracy u mojego kiepsko:no: dwa miechy na chacie sięszykują a ja i tak piekarnika nie mam:wściekła/y: a chciałąm coś upichcić, żeby przyjemnie było:sorry:

Mi mój lekarz powiedział, żebym się uspokoiła z tymi temperaturami i śluzami itp.:-)
ale ja tam i tak swoje wiem i się mierzę i obserwuję. Chociaż jak zachodziłam w poprzednie ciąże to bez tych wszystkich ceregieli i udawało się:-(
Czemu tak:-(????
Mówią, że trzeba wyluzowac i nie myśleć. Ale JAK TU NIE MYŚLEĆ???
Tylko Wy wiecie o czym ja mówię. We wrześniu, gdyby się udało, miałabym już dzidzię.Ta druga nieudana ciąza kończyłaby się jakoś teraz, na święta. Jak tu nie mysleć?:-(
Loczek pewni, że Cie rozumiemy bo każda z nas ma tak samo..nerwa jedna nas tłucze a każdy tu o luzowaniu. Ale niestety może to dużo dacć. Ja po pół roku zaszłąm dzięki ogromnej ilości wina i walentynek...dużo sexu i duużo wina. Ale moze faktycznie na podtrzymanie potrzebujesz czegoś:tak:
 
reklama
Dziewczyny a czy to badanie moczu w laboratorium czyms sie wogule rozni od testu sikanego?

Zanioslam ....

Zycze wszystkim milego dnia

U nas to nawet snieg spadl:szok:

I o 9 tej rano juz zdazylismy zrobic z Beniaminkiem balwanka:tak:
 
Do góry