reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

loczek halo halo tu wierzba:-):-):-) to superowo że humoerk dopisuje, a Małża cmoknij tu i tam i mu przejdzie;-) ja mam średnio fajny dzień..monż w domu i znowu kompletna dezorganizacja:-D

ja się z moim nie mogę dogadać... chcę zrobić obiad i nie umie powiedzieć o której będzie w domu :wściekła/y: i też jest dezorganizacja.... @ dalej nie ma... czekam na nią cały czas - co mnie podbrzusze poboli to lecę do kibelka.. dziś wieczorem lub jutro rano - tak sądzę... te dluższe cykle to 30-31 dni u mnie...

muszę skasować suwaczek ;-)
 
reklama
ja dałąm sobie spokój z robieneim obiadku na czas....jak się spózni to mu odgrzeje i koniec. robie obiad dla Michaał bardziej na południe a on i tak zreszta wraca o 19:sorry:
 
Cześć
Produkujecie tyle, że nie jestem w stanie tego nadrobić:shocked2:, wczoraj wieczorem nawet zasiadłam do kompa ale zanim doczytałam do końca to padłam i niestety nie jestam na bieżąco:sorry::sorry::zawstydzona/y:Ogólnie jestem zalatana przedświątecznie, zakupy, załatwianie ostatnich spraw, jasełkowe występy chłopaków w przedszkolu i wigilia w szkole u stzarszego, więc same widzicie że dwo zipię. Nowy cykl zaczęty, mierzeni codziennie wykonane i czekam na wigilię bo wtedy wypadają mi statystycznie płodne dni, a jak będzie zobaczymy.

Nowe staraczki witam gorąco
Wszystkim życzę miłego dnia i znowu muszę lecieć. Dziś piątek więc może będę miała więcej czasu wieczorkiem.
Do potem:-D
 
Witam się :-)
U mnie przerwa śniadaniowa. Szef gdzieś wybył więc na sekundkę wpadłam poczytać ;-)

Loczek36 - w końcu klikasz z nami to musisz być na liście, a jak zafasolkujesz mykniesz do "czerwonych" i będziesz nam fluidki przesyłać :tak:

Kinga85 - party? :-p to o której mamy przyjść... ;-) Zdrówka i mnóstwa prezentów dla synka :-)

skowronek, marulka - ja tam trzymam kciuki i współczuję :sorry: ja to w 1 cyklu z 4 testy zrobiłam i za każdym razem mąż chodził do apteki po nie :tak: i złościł się, że aptekarka na niego patrzy jak na UFO, że tak co dzień łazi :-p:-D:-D:-D
 
Mi mój lekarz powiedział, żebym się uspokoiła z tymi temperaturami i śluzami itp.:-)
ale ja tam i tak swoje wiem i się mierzę i obserwuję. Chociaż jak zachodziłam w poprzednie ciąże to bez tych wszystkich ceregieli i udawało się:-(
Czemu tak:-(????
Mówią, że trzeba wyluzowac i nie myśleć. Ale JAK TU NIE MYŚLEĆ???
Tylko Wy wiecie o czym ja mówię. We wrześniu, gdyby się udało, miałabym już dzidzię.Ta druga nieudana ciąza kończyłaby się jakoś teraz, na święta. Jak tu nie mysleć?:-(

chiara1 Ja też na święta się upładniam i zapładniam. Jeśli w tym natłoku znajdę jeszcze na to chwilkę. W zasadzie....
Czy tu zagląda Święty Mikołaj. Piszemy listy Dziewczyny!!!! Jeszcze czas.
Kochany Święty Mikołaju!
Niech mi Mikołaj pod choinkę da dorodną owulację, mojemu P. prężną i zdrową armię żołnierzyków.:)) I proszę jeszcze by się to towarzystwo wspólnie spotkało i połączyło. Innych życzeń nie posiadam.
Całuję serdecznie.
Loczek 36 :-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Mi mój lekarz powiedział, żebym się uspokoiła z tymi temperaturami i śluzami itp.:-)
ale ja tam i tak swoje wiem i się mierzę i obserwuję. Chociaż jak zachodziłam w poprzednie ciąże to bez tych wszystkich ceregieli i udawało się:-(
Czemu tak:-(????
Mówią, że trzeba wyluzowac i nie myśleć. Ale JAK TU NIE MYŚLEĆ???
Tylko Wy wiecie o czym ja mówię. We wrześniu, gdyby się udało, miałabym już dzidzię.Ta druga nieudana ciąza kończyłaby się jakoś teraz, na święta. Jak tu nie mysleć?:-(

a może potrebujesz coś na podtrzymanie ciąży?? Pytałaś lekarza??
 
Scully. Już pisałam wcześniej, ale chętnie odpowiem. Obie ciąże były podtrzyywane. Pierwsza od 6 tyg, zakończyła się w 8, zabieg w 12. A druga ciąża zakończyła się także w 8, a na lekach byłam od 10 d.c.. Luteina, duphaston, witaminki. teraz w okresie okołoowulacyjnym biorę dodatkowo clexane 40 i cały czas acesan. W poprzednich ciązach też. Także leczenie było, tylko się nie udało:( Lekarza mam naprawdę cudownego. Jego żona sama 6-krotnie poroniła, także wie, bo sam przeżył.
Ehh, znowu w smutne tony.
Nie ma! Piszemy listy do św. Mikołaja!
Ja jeszcze Mikołaju proszę o bardzo ładny, podny śluz:-D
 
reklama
ojjj a ja czuję że zaraz zobaczę niespodziankę w kibelku bo brzusio pobolewa mnie nieźle.....

prosiłam Mikołaja na 6 grudnia, bo wtedy miałam owulcię i przekonamy się co chłopina zdziałał - testy póki co mówią w2yraźnie, że nic a nic
 
Ostatnia edycja:
Do góry