reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

cameo na grzybka swędzącego stosowałam clotrimazol. jak masz to sie posmaruj. A z plamieniem...czase sie zdarza przy owulce...nic wiecej nie powiem:no:
Pajka dobrze ze u was ok. ale skurcze...hmmm
hej wczoraj bylam caly dzien w pracy wiec dopiero teraz patrze co popisalyscie.Juz od tygodnia w wiekszej czesci myslalam aby zaczekac do mojej 30 isc teraz na studja znalezdz dobra prace kupic to mieszkanie i dopiero myslec. To chyba jeszcze nie moj czas....zwatpilam
 
reklama
kerna skurcze mam cały czas od samego początki lekarka mowila, ze tak czasmai jest. mysle, ze teraz mam z powodu wzdęc a nie z powodu tego, ze macica sie rozszerza.
 
no jak lekarka mówi że powinno być ok to na pewno tak jest i będzie:tak::tak::tak: jak tam mdłości???? było już pierwsze żyganko???;-)
Svensonka co ty opowiadasz??? no ale jak uważacie to jest wasza wspólna decyzja:tak: nam do milionówa daleko i ogromnej chaty, alnie nei rezygnuję:no::no::no: ja mieszkałam z całym rodzeństwem w jednym pokoju i nie przypominam sobie jakiegos hardcoru:no: a wiecznie mieszkać tu nie będę. Tak więc nawet jak będzie teraz ciasnawo to co. kiedyś na pewno będziemy mieć własną chate a wtedy będziemy we czwórke. A pracy, kasy nie przewidzi.raz jest dobrze raz zle i już ...życie. ja nie będę czekać. Chce być w miarę młodą mamą a nie babcia:sorry:
 
Hej Dziewczynki:-)

Poranny usmiech przyszłam wam wysłac. Dopiero wstałam. Gdyby nie ta @ to czułabym się normalnie jak w ciąży. Ciągle śpię, cycki bolą mnie nadal i pożeram słodycze,:) A i jeszcze sikam jak najęta:-D
No ta @ to totatlna zmyła:-)
Ale optymistycznie nastawiam się na kolejny cykl, choć chłop mi tu trochę smutnieje i ma muchy w nosie. Znaczy nie na starania:))) YTylko tak ogólnie.
Kto tam na stanowisku. Odezwijcie się. Odbiór...
P.S. Dziękuję za dopisanie na listę Staraczek. Poczułam się przez Was przyjęta. :tak:

Loczek my to chyba mamy @ w podobnym terminie, który masz teraz dzień cyklu?

Właśnie mój M odebrał wyniki progesteronu i prolaktyny (19dc a dziś jest 26 ale @jeszcze nie ma-może za wcześnie je zrobiłam?)
PRL 15.90 norma faza lutealna2-25
Progesteron 16,60 norma faza lutealna 1-21
Czy ktoś się orientuje w tych wynikach?:sorry:

Jak na moje oko to jest dobrze ale na 100% pewna nie jestem, w sumie progesteronu nigdy nie robiłam.

No dziewczynki na weekend wyjeżdżam z moim lubym do Spa więc mam nadzieję że troche się zreklaksuję i przestanę obsesyjnie mysleć o fasolce:-),nawet święta mnie w tym roku nie ciesza :-:)-(bo kurczaki już myślałam że będziemy do tej pory w 3...jeszcze mama mi co chwilę truje że by już chciała być babcią,bla bla już słuchac tego nie mogę...

Wow to relaksuj sięw tym spa, zapomnij o problemach i dużoooooooooo przytulanek życzę :-D

czesc dziewczynki u mnie wsio ok plamien, ani krwi w sluzie nie mam , tempka nadal wysoka wiec powinno byc ok, czasami tylko mam te skurcze bólowe , ale da sie wytrzymac :)

Pajka wszystko będzie dobrze trzymam kciuki za ciebie i fasolinkę.

Dziewczynki ja nadal kwitnę w pracy, jeszcze do jutra muszę wytrzymać. Niedługo szef przyjedzie więc mała nerwówka ale potem wpadnę jeszcze na forum.
Pytałam już ale zapytam raz jeszcze czy któraś coś wie na temat badania wrogości śluzo albo badania zwanego PCT czy jakoś tak, wiem że to badanie śluzu po stosunku.

Lopop
dzwoniłam do Invikty , teraz badanie nasienia 100 zł kosztuje :szok: a bakteriologiczne 50 zł i właśnie pytałam o to badanie na wrogoś śluzu ale mają tylko jakieś badanie PTC, badają śluz kobiety 8 godzin po stosunku i to kosztuje 52 zł, chyba się zdecyduje.
 
No i zawitał małpiszon...:-(
Uaktualniam listę

ZAFASOLKOWANE:

Agapas -

dorkaa -
pati1159 - 3 cykl
mazia -
krewetka -
waniliowa - 1 cykl
sandrahaha - 18 cykl
scorpioniczkaa - 3 cykl
agast22 - 2 cykl
bakteria - 1 cykl
Nikiforka- 10 cykl
Sara211- 1 cykl
aisim- 3 cykl
eijf-7cykl
milusia83 -3 cykl
biedroneczka1980- 8 cykl
Pajka - 14 cykl
jagódka1231- 5 cykl

zielona.wampirzyca-9 cykl
Hope33-okolo 16 cykl
Martilla - 6 cykl
agniesiar - 12 cykl
mmm -6 cykl
Noukie - 5 cykl
Marzi55 - 4 cykl
emilchen-URLOPIK
toska32-URLOPIK
chup - 1 cykl
Melissa-
kinga85 - 3 cykl (test 25.12.)
katia_793 - 9 cykl
Anulin- 2 cykl
rudka - 3 cykl- URLOPIK
maćku - 5 cykl z hakiem (test 21.12.)
Ren - 3 cykl
wisienka83-URLOPIK
ilonkasz-2 cykl
&Ewcia - 8 cykl (test 26.12.)
iwcia81- - 1 cykl
agutkaZG- 5 cykl
nanusia - około 18 cykl
chiara1 - 2 cykl
Maxymka - 4 cykl
Scully- 2 cykl
olcia23- 1 cykl(test 5.12.)
elleth- 3cykl
LauraOna- 3 cykl i URLOPIK
Cameo- (test 8.12.)
martulka- (test 17.12.)
Kiciaq85-
simag1-
SylwiaSz- 4 cykl
MALUTKA10234 cykl
skowronek - 5 cykl
kerna - 1 cykl
myszka1987- 4 cykl (test 29.12)
Stefanka83 - 1 cykl
lopop - 44 cykl
Loczek36 – 4 cykl (po roku)
Lady_Marion – 6 cykl
asiucha-L- 7 cykl
 
Lopop dzwoniłam do Invikty , teraz badanie nasienia 100 zł kosztuje :szok: a bakteriologiczne 50 zł i właśnie pytałam o to badanie na wrogoś śluzu ale mają tylko jakieś badanie PTC, badają śluz kobiety 8 godzin po stosunku i to kosztuje 52 zł, chyba się zdecyduje.
Drogo ale sie przygotuj, że przy kasie cena i tak będzie inna trochę wyższa.
Ale Cię rozumiem pewnie też tam niedługo zadzwonię. Po tym stosunku to trochę długo, ale może tak musi być? Będę trzymać kciuki za dobre wyniki. Daj znać kiedy mam mieć mocno zaciśnięte dłonie.:-)
 
Witajcie,
Wnioskuje o przyjecie do listy Staraczek :)


Jestem tu nowa ( tzn bylam na chwile w listopadzie ale potem wyjechalam i nie bylo mnie w kraju) teraz juz jestem i nigdzie sie nie wybieram :)

To moj: 4 cykl starań...
Ostatnia @ mialam 22.11, cykle mam nieregularne: co 31,32,36,41 i ostatni co 28 dni= średnia z ostatnich 6 miesiecy to 33 dni
przez to nie wiem tak do konca kiedy mam owulke, boli mnie jajnik lewy albo prawy- tak straszliwie czasami wrecz kłuje - wiec owulka chyba jest, sluz tez ale czy musi byc przezroczysty??? tempki nie mierze- to neistety moja slaba strona z systematycznoscią - bo zapominam
Zrobilam wczoraj test bo nie wytrzymalam- ale niestetey :(
nie wiem czy objawy , ktore mam to autosugestia- pewno tak bo jak sie bardzo chce to mozna wszytko sobie wmowic....
jesli cykl 28 dni to pojutrze powinnam dostac @ jesli 33 dniowy to odpowiedznio poznej

ja przed @ potrafie mieć objawy : bolace piersi, mieszanie smaków- ostatnio tj w srode jadlam ser bialy z dzemem i przegryzalam sucha krakowską :) a i mam takie dziwne uczucie w dole brzucha- nie boli ale tak jakby czujeze cos tam siedzi :)
pewno juz juz sobie wmowilam ale czy to zle ??
tylko smutno mi, nie wiem czy powinnam powtorzyc test i jesli tak to kiedy czy w 33 dc?

no to tyle o mnie

Trzymam za Was(Nas) wszystkie kciuki!!!! :-):-):-)
 
reklama
dziewczyny ja Wam cos powiem znam ze swojego doswiadczenia, ze wynikami nasienia nie nalezy sie przejmowac. U nas dawali 0 szans na naturalną ciąże M brał witaminki, nie brał gorących kąpieli odpowiednia dieta bez alkoholu i proszę dało się :)

Witajcie,
Wnioskuje o przyjecie do listy Staraczek :)


Jestem tu nowa ( tzn bylam na chwile w listopadzie ale potem wyjechalam i nie bylo mnie w kraju) teraz juz jestem i nigdzie sie nie wybieram :)

To moj: 4 cykl starań...
Ostatnia @ mialam 22.11, cykle mam nieregularne: co 31,32,36,41 i ostatni co 28 dni= średnia z ostatnich 6 miesiecy to 33 dni
przez to nie wiem tak do konca kiedy mam owulke, boli mnie jajnik lewy albo prawy- tak straszliwie czasami wrecz kłuje - wiec owulka chyba jest, sluz tez ale czy musi byc przezroczysty??? tempki nie mierze- to neistety moja slaba strona z systematycznoscią - bo zapominam
Zrobilam wczoraj test bo nie wytrzymalam- ale niestetey :(
nie wiem czy objawy , ktore mam to autosugestia- pewno tak bo jak sie bardzo chce to mozna wszytko sobie wmowic....
jesli cykl 28 dni to pojutrze powinnam dostac @ jesli 33 dniowy to odpowiedznio poznej

ja przed @ potrafie mieć objawy : bolace piersi, mieszanie smaków- ostatnio tj w srode jadlam ser bialy z dzemem i przegryzalam sucha krakowską :) a i mam takie dziwne uczucie w dole brzucha- nie boli ale tak jakby czujeze cos tam siedzi :)
pewno juz juz sobie wmowilam ale czy to zle ??
tylko smutno mi, nie wiem czy powinnam powtorzyc test i jesli tak to kiedy czy w 33 dc?

no to tyle o mnie

Trzymam za Was(Nas) wszystkie kciuki!!!! :-):-):-)

Na Twoim miejscu zrobiłabym monitoring to wyjaśni dlaczego masz tak nieregularne cykle :)
Witam wsród staraczek i życzę powodzenia :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry