reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

Pajeczko spokojniutko i nie nerwowo, odpoczywaj
Ja słyszałam, że wysoki poziom progesteronu powoduje mdłości, a to ważny hormon więc tak ma być.
A co do krwawienia to ja widziałam na www.mamazone.pl jak pani doktor mówiła, że krwawienia na początku ciąży również mogą występować. Zajrzyj tam na stronkę i znajdź pierwszy trymestr.
Jak to znajdę wkleję link. Trzymaj się cieplutko

Zobacz ten kawałek, mówi o krwawieniu
http://www.mamazone.pl/kalendarz-ciazy/pierwszy-trymestr/tydzien-4.aspx
 
Ostatnia edycja:
reklama
stefanka bo to się robi już taka rutyna....:-(wiem jak robilismy Michała. Jakoś tak było również depresyjnie. Ale w końcu ten okres się kiedyś skończy:tak::tak::tak:
Skowronku no właśnie ciekawe.....hmmm bo przecież nie każda ciężarna ma mdłości.:unsure:
 
To pewnie jest bardzo indywidualna sprawa tak jak samopoczucie przed@.
Jedne dziewczyny mdleją i mają mdłości nawet przed @ a inne nie odczuwają przed małpiszonem żadnych dolegliwości
 
Dziewczyny nie nadążam z czytaniem waszych postów,ale się tego od wczoraj namnożyło...Ja modlę się żeby @ w końcu się nie pojawiła bo już mam dość tej nerwówki co miesiąc i czekania będzie czy nie będzie i rozczarowań jak jak się pojaewia,jak to jest że jedni zachodzą w 2 cyklu a ja nic:-(Coś doła dziś załapałam bo prezenty byłam kupić dla maluchów z rodzinki i jakoś tak mi się żal zrobiło że to jeszcze nie dla mnie...:-(
 
Gdzie polazłyście babeczki???:-) Ja mam chwilkę, mały poszedł spać, wyszalał się tak z tatusiem że aż kwiczał z radości:-D...ale tu widzę pusstkowie. no tak staraczki w końcu nie obijają się tylko cięzko pracują;-);-);-)
Lady Marion łepek do góry!!!
 
Dziewczyny u mnie dzisiaj też jakiś straszny dół . Beczeć mi się chce i chodzę z kąta w kąt. I tak wszystko do bani.

no nie!! Zaraz mi się tu ustawicie gęsiego i na kolanko:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: jak wezmę pasa to pół dnia będę walić po tyłku aż zobaczę banana;-)na buzi:happy:

za ciosem kobietki , za ciosem .Po kolei każda przejdzie na wątek ciężarówek. ehh to chyba ta pogoda.:confused2:. dobra to ja spadam ide potulić się do menża!!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Dzisiajnto by chyba poskutkowało. Przez tą grypę ani nie zdążę załatwić fryzjera, ani po sklepach po biegać. Nie mam żadnego nastroju świątecznego.
 
reklama
dziewczyny ja sie podłamałam
przy badniu macicy miałam sluz zabarwiony krwią nie było tego duzo, ale było :(( to chyba niezbyt dobry objaw? :(( wyc mi sie chce :(
mam zle przeczucie :( a luteine biore 3xdziennie :(

kochana nie zamartwij się ;-) czytałam gdzieś, że nieraz na początku ciąży mogą być plamienia jeszcze :tak: jeśli nie "zalewa" cię tylko ciut poplamiło to się nie martw :tak: ewentualnie przy konsultacji z gin wspomnij o tym :tak:;-):-) i nie przemęczaj się :-):-):-)

Lady_marion, lopop - nie no, tak nie może być :no: kobietki zróbcie sobie domowe SPA :tak: maseczki na twarz, radyjko gra i wylegiwać się w pachnącej wannie :tak:;-):-)

Ja się zastanawiam czy przypadkiem nie zrobić sobie przerwy od tej "ciężkiej pracy" :-(

wiesz co? :sorry: też wskakuj do wanny!! :tak: zrelaksować się trzeba :tak:;-):-) a jutro spojrzysz na sprawę z nowej (wypoczętej) perspektywy :-):-):-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry