reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

a ja mam już tak za oknem:-)
 

Załączniki

  • IMG_4310.jpg
    IMG_4310.jpg
    43,4 KB · Wyświetleń: 36
reklama
Witam się śnieżnie z małpowym bulem brzucha :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Tempka o 0,1 niższa niż do tej pory...
Zaczynam zbrojenie na kolejny cyklor...:no::no::no:
Agutka trzymam kciukasy za kolejny cykl :-)
 
Skowronek,a testujesz jeszcze,czy już myślisz,że szans brak?
Za kciuki nie dziękuję! I nimi się odwzajemniam. :tak:

Kerna,ślicznie! U mnie mniej,ale ciągle sypie. ;-)
 
Witam Was kochane zimowo i śnieżnie

Pajkoo biegnij do lekarza.Te plamienia to zapewnie nic groźnego ale lepiej "dmuchać na zimne".Wkońu lekarze za coś pensję dostają więc trzeba im trochę pracy dostarczyć:tak:
Olciu23 oj czasami wiek to ma znaczenie..........niżej napiszę dlaczego..
Kerno widok za oknem masz piękny.Ja w tej chwili to tylko masę samochodów widzę - czyli mało ciekawie, a co do różowego bobaska, to ja bym nawet zielonego chciała ale dziś mnie nie słuchajcie bo mam dołek
agutko przykro mi z powodu @.
Dziewczyny czy mogę się Wam trochę pożalić?
Sorki ale odebrałam wczoraj wyniki badań hormonów (kolejne) i są tak złe że w pierwszej chwili myślałam,że laborantka wydała mi nie moje wyniki.
Już ostatnio Wam pisałam że mam nieprawidłowy stosunek FSH do LH ( tzw. rezerwę jajnikową – mało komórek jajowych albo i może wcale ich nie ma). A teraz prolaktynę mam 27 a od bodajże 20 jest już ostra choroba prolaktyninowa czyli całkowity brak możliwości zajścia w ciążę.Estradiol 20 a min norma to 40!
Ogólnie kicha bo wychodzi już że owulacji to ja w ogóle nie mam, pęcherzyki w ogóle nie rosną i nie pękają.Jak jeszcze progesteron będzie niski a mam prawdopodobnie niedomogę lutealną to………………………….wiem że są leki ale…………………….wszystko mam złe?koszmar…………….już się wczoraj ubeczałam i mój stwierdził,że dopóki lekarz tego nie zobaczy to nic straconego i że będziemy się leczyć…………..ale ja już stara baba 36 letnia jestem i ogólnie już płakać nie mam sił………………..sorki wielkie za to użalanie:-( ale normalnie się wczoraj załamałam i dlatego WIEK MA ZNACZENIE:-(
 
Raczej poczekam, tym bardziej, że cykl mi się wydłuży ze względu na przesuniętą owulację. Myślę, że będzie to minimum 26dni. Czyli @ powinna mnie dopaść w sobotę.
Ale generalnie pogodziłam się już z małpą i kolejne staranka między świętami a nowym rokiem.
 
Laura,cholercia! Przykro mnie ogrooomnie! Jejuuuu... :-( Nawet nie wiem,co napisać... Ale ... Mam nadzieję,że jednak wszystko się ułoży! Że i Ty będziesz tulić Waszego dzidziusia! A może i nawet dwóch? Trzymam kciuki bardzo!

Skowronku,no u mnie owulka ma wypaść jakoś w Sylwestra... Hm... Trzeba będzie więc godnie wejść w Nowy Rok. :cool2: :-D
 
Witam Was kochane zimowo i śnieżnie

Pajkoo biegnij do lekarza.Te plamienia to zapewnie nic groźnego ale lepiej "dmuchać na zimne".Wkońu lekarze za coś pensję dostają więc trzeba im trochę pracy dostarczyć:tak:
Olciu23 oj czasami wiek to ma znaczenie..........niżej napiszę dlaczego..
Kerno widok za oknem masz piękny.Ja w tej chwili to tylko masę samochodów widzę - czyli mało ciekawie, a co do różowego bobaska, to ja bym nawet zielonego chciała ale dziś mnie nie słuchajcie bo mam dołek
agutko przykro mi z powodu @.
Dziewczyny czy mogę się Wam trochę pożalić?
Sorki ale odebrałam wczoraj wyniki badań hormonów (kolejne) i są tak złe że w pierwszej chwili myślałam,że laborantka wydała mi nie moje wyniki.
Już ostatnio Wam pisałam że mam nieprawidłowy stosunek FSH do LH ( tzw. rezerwę jajnikową – mało komórek jajowych albo i może wcale ich nie ma). A teraz prolaktynę mam 27 a od bodajże 20 jest już ostra choroba prolaktyninowa czyli całkowity brak możliwości zajścia w ciążę.Estradiol 20 a min norma to 40!
Ogólnie kicha bo wychodzi już że owulacji to ja w ogóle nie mam, pęcherzyki w ogóle nie rosną i nie pękają.Jak jeszcze progesteron będzie niski a mam prawdopodobnie niedomogę lutealną to………………………….wiem że są leki ale…………………….wszystko mam złe?koszmar…………….już się wczoraj ubeczałam i mój stwierdził,że dopóki lekarz tego nie zobaczy to nic straconego i że będziemy się leczyć…………..ale ja już stara baba 36 letnia jestem i ogólnie już płakać nie mam sił………………..sorki wielkie za to użalanie:-( ale normalnie się wczoraj załamałam i dlatego WIEK MA ZNACZENIE:-(

Laura, teraz najważniesza wizyta u gina-fachowca, zabieraj się za leczenie jak najszybciej, jeszcze nic straconego, teraz jest mnóstwo leków i sposobów.
Ale z tym wiekiem zgodzę się z Tobą bezapelacyjnie!
Trzymaj się i nie poddawaj się póki jest choć cień szansy!!!

Agutka, ja mam nadzieję na dobry nastrój podczas świąt,napatrzę się na Dzieciątko Jezus i po świętach zakasam rękawy (i nie tylko) i do roboty
 
Ostatnia edycja:
Witam mroźno

Prognoza na dziś: temperatura 36,9 a w nocy test i wyraźna jedna kreska (ledno się ten durny test zaróżowił już jedna tłusta franca wylazła.... więc oczekuję suki małpy :-(

agutko możemy sobie podać łapki zarówno małpowo jak i wiekowo ;-)

skowronku mocno trzymam kciukaski!!!!
 
reklama
babeczkia ja mam kłeszczyn:eek:
@skończyła sie 2 dni temu a ja dziś zauważyłam śluz lekko ciągnący i póki co mętny, rzadki.....no i co teraz????hmmmm owulka się zbliża tak szybko????????????
 
Do góry