reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

reklama
wiesz co? :sorry: też wskakuj do wanny!! :tak: zrelaksować się trzeba :tak:;-):-) a jutro spojrzysz na sprawę z nowej (wypoczętej) perspektywy :-):-):-)

bardzo chętnie...tylko, że ja prysznic mam :eek:
Poza tym nie marnuje czasu.. od konca ostatniej @ serduszkujemy srednio co drugi dzien. Czasem nawet sie zastanawiam czy nie za często :-)
Kurcze czasem mam straszna ochotę walnąć teścik... :-)
 
a ile Ci jeszcze zostało do testowanka??? A co drugi dzień to jest zalecane! Plemniczki z tego co czytałam na dojrzewanie potrzebują 48-72h.
 
Właśnie nie mam pojęcia. Moje cykle są różnej długości. A nie chciałabym zrobić za wcześnie.
Ostatnią @ miałam 22.11...i sama już nie wiem, kiedy sprónować:-)
 
Właśnie nie mam pojęcia. Moje cykle są różnej długości. A nie chciałabym zrobić za wcześnie.
Ostatnią @ miałam 22.11...i sama już nie wiem, kiedy sprónować:-)
A kurcze zapomniałam sobie że masz tak samo genialne cykle. A jeszcze wcześniejszy cykl ile trwał?? Wyciagnij sobie średnią. U mnie malejąco 45,43,42,40 aż do tego 32:-) jak dla mnie bomba:tak: Głónie chodzi o ilośc hcg. testy wyczuwają go po ok 2 tyg od owulki, bo głównie tyle trwa faza lutealna. Gdzieś czytałam, że chocby nie wiem jak długie były cykle, to faza jest stała. ale ja dla pewności zrobiłabym testa po świętach np. 28 albo zaszaleć w sylwka:-)
 
No własnie problem u mnie jest taki, ze ja sie bede meczyla caly dzien ale zygac nie pojde :-D


Pajkaa-ja tez tak mialam-wszysto gra;-)
a co do plamienia to ono naprawde moze wystepowac(ba niektore kobiety nawet @maja)ale jk cos cie nepokoi i do lekarza:tak:

Witajcie drogie staraczki.

Czytam te posty i czytam, aż poczułam kłucie jajnika (przynajmniej tak mi się wydaje, że to to)...
Kazano mi serduszkować z mężem co drugi dzień (staraliśmy się tego przestrzegać) i wczoraj doszłam do wniosku, że mam dość... Dopada mnie jakaś deprecha czy co :-(
Do tego wycieczka z moją klasą do teatru rozłożyła mnie na łopatki, normalnie nie wiem dziś jak się nazywam :-(

Ps. ja niedawno skończyłam 26 lat (a wyglądam na 19) więc chyba nie odstaje od

Was za bardzo ;-)
Hej no co ty -ja mam skonczone 25( na ile wygladam nie wiem:laugh2:)

tu wiek nie ma znaczenia co nie dziewczyny?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Cześć małpowo... No,niestety. :-(
Brzuch mnie napiernicza,że hej! A jak wyszłam z łóżka,to mnie zalało. :zawstydzona/y: :-(

Wczoraj,oczywiście,nie mogłam się oprzeć G. i sobie myślę: "Jak mam dostać @,to i tak dostanę,a jak nie,to nie". No i ... muszę zrobić nowy suwaczek... Chociaż nie mam ochoty zbytniej...

Co do wieku,to ja miesiąc temu też skończyłam 25.
 
Agutka:-:)-:)-:)-( tulam mocno.... byłaś moim pewniakiem:cool2: no sorki, chce jakoś rozładować napięcie....przykro mi. No ale cóż kolejna@-kolejna szansa:tak:
 
reklama
OBECNE STARACZKI:

zielona.wampirzyca-9 cykl
Hope33-okolo 16 cykl
Martilla - 6 cykl
agniesiar - 12 cykl
mmm -6 cykl
Noukie - 5 cykl
Marzi55 - 4 cykl
emilchen-URLOPIK
jagódka1231- 5 cykl
toska32- URLOPIK
chup - 1 cykl
Melissa-
kinga85 - 3 cykl (test 25.12.)
katia_793 - 9 cykl
Anulin- 2 cykl
rudka - 3 cykl- URLOPIK
maćku - 5 cykl z hakiem (test 21.12.)
Ren - 3 cykl
wisienka83-URLOPIK
ilonkasz- 2 cykl
&Ewcia - 8 cykl (test 26.12.)
iwcia81- - 1 cykl
agutkaZG - 5 cykl
nanusia - około 18 cykl
chiara1 - 2 cykl
Maxymka - 4 cykl
Scully - 2 cykl
olcia23 - 1 cykl (test 5.12.)
elleth - 3cykl
LauraOna - 3 cykl
Cameo - (test 8.12.)
martulka - (test 17.12.)
Kiciaq85 -
simag1 -
SylwiaSz - 4 cykl
MALUTKA1023 - (test 6.12)
skowronek - 4 cykl
kerna - 1 cykl
myszka1987 - 4 cykl (test 29.12)
Stefanka83 - 1 cykl
lopop - 44 cykl

Agutka:-:)-:)-:)-( tulam mocno.... byłaś moim pewniakiem:cool2: no sorki, chce jakoś rozładować napięcie....przykro mi. No ale cóż kolejna@-kolejna szansa:tak:

Kerna,dziękuję...
Może,jak nie urodzinowy,jak nie Mikołajowy ani Świąteczny,to może prezent imieninowy...? Ach... :-(

Poza tym wczoraj z Zuzią na Naszym kalendarzu odliczającym dni do prezentów ;-) ,na dzień dzisiejszy narysowałyśmy chmurkę i płatki śniegu... I co zobaczyłyśmy za oknem,jak wstałyśmy? Śnieżek. :-D Nie jakoś dużo,ale jest! :-) Idziemy później na sanki. :-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry