reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

A tak przy okazji dla wszystkich. Znalazłam w necie:
"
Planowanie poczęcia
- odwiedź swojego lekarza i przejdź badanie w związku z planowaną ciążąskoryguj wszelkie problemy ginekologiczne czy też inne problemy zdrowotnezacznij obserwować swój cykl - opierając się na conajmniej
dwóch objawach można dokładnie wyznaczyć okres płodności
tj. jego początek i koniec:
1. Śluz jako objaw płodności >>
2. Temperatura jako objaw płodności >> 3. Zmiany w szyjce macicy objawem płodności >>
- uaktualnij szczepienia
- bierz kwas foliowy i uzupełniająco witaminy
- przeznaczone dla ciężarnychogranicz spożywanie kofeiny
- nie pij alkoholu
- sprawdź bezpieczeństwo wszelkich przepisanych leków
- rzuć palenie
- zrelaksuj się - być może jest to najważniejsze ze wszystkiego.
Będąc spięta i maksymalnie podniecona myślą o poczęciu
możesz mieć trudności z zajściem w ciążę. "
Ze strony: Planowanie poczęcia

I jeszcze taka fajna stronka: http://www.npr.pl/
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hi, Dziewczyny! Dołączam do Was, również próbuję zostać przyszłoroczną mamusią. W listopadzie przypadł mój pierwszy cykl starań (celuję w dziewczynkę :-D ).
 
Witam kochane u mnie jest 11dc i juz wczoraj były staranka i może się dziś tez skusimy:-pWszystko tylko zeby się udało;-)co nie znaczy że się zmuszamy:laugh2:Pozdrawiam wszystkie serdecznie ....juz wszystkie spicie???nie ma z kim pogadulic:-(
 
Witam się sobotnio
Witam też nową staraczkę i powodzenia życzę

Mam takie pytanie do Was: jak to jest z tym skokiem tempki po owulacji, kiedy najlepiej się bzykac;-):-), przed skokiem, w trakcie czy może po skoku?
Sorki może to głupie pytanie ale to mój pierwszy pomiarowy cykl i się gubię :-p
Miłego dnia
 
Ewcia wiec startujemy razem! 3maj sie uda sie nam w koncu zobaczysz... :tak:

Udanego weekendu dziewczyny!!!
:happy:
ja dziś imprezkę andrzejkową mam w domu
wiec biore sie za porzadki.
 
Z tego co wyczytałam w necie to są trzy fazy:
1. przedowulacyjna
2. owulacyjna
3. poowulacyjna
:zawstydzona/y:gdzie ma opuchliznę?:zawstydzona/y: na najważniejszym "narzędziu" :zawstydzona/y::-D
już mu zeszło :sorry: dziś przytulanko będzie :tak: ale wczoraj to miał bombkę na choinkę :-D pewnie po żelu "poślizgowym" :-( muszę się przenieść na wiesiołek :tak:

No to chyba dobrze jak "jest wiekszy";-) MNie wiesiolek nie bardzo pomogl... W tym cyklu przerzucilam sie na len. Zobaczymy czy bedzie lepszy.
 
reklama
Witaj Cameo i powidzenia :-)

Kinga85 i &Ewcia - przykro :-( odpoczywajcie sobie i na Mikołaja czadu :-):-):-)

Kinga85 - udanej imprezki :-D

lusiaczek - przytulaj się, przytulaj... :tak: u nas też staranka na całego :tak:

chiara1 - z tego co wiem to przed skokiem jest najlepiej :tak: ja tam co drugi dzień się staram i jak będzie skok to sobie nie odpuszczam :tak: w końcu dni płodne są 5 dni przed owulacją aż do 3 dni po owulacji :-)
 
Do góry