reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

Hej Dziewczyny, tu aga. Musze sie podzielić dobrymi wiadomościami, jestem juz po badaniach u endokrynologa i u gina - dali zielone światło na starania o fasolkę. A tak sie bałam, ale wyniczki krwi wzorowe, usg zrobione i tez super.
Pozdrawiam Was:-)
 
reklama
Hej dziewczyny!!Jestem tu nowa mam nadzieję że mnie przyjmiecie:-)Z mężem staramy się już 17 cykl teraz @ ma przyjść 16 grudnia, zaraz zaczynamy staranka by się tak nie stało:laugh2:Pozdrawiam wszystkie serdecznie i mam nadzieję że uda się nam zostac mamami 2010!!!
 
Witam z rana:-)

lusiaczku witaj, życzę owocnych staranek

Pies mnie dziś obudził o 5.15:wściekła/y: rzucając swoją michą o podłogę bo woda jej się skończyła. Ona się napiła i poszła spać (nawet teraz chrapie) a ja już usnąć nie mogłam, więc wykorzystałam męża hihi:-D i już jestem na nogach.
Miłego dnia:tak:
 
Dziewczyny - mam tytanie do tych co brały luteinę!!!!

Czy to normalne, że teraz po odłączeniu strasznie mnie brzuch boli - jakoś tak ciągnie (jakby od łona do pępka) a do tego na przemian jajniki mnie napierniczają. Dopiero dziś rano nie wzięłam dawki (miałam dawkę 100 - czyli dwie tabletki dopochwowo)
progress.gif
 
Hej Dziewczyny, tu aga. Musze sie podzielić dobrymi wiadomościami, jestem juz po badaniach u endokrynologa i u gina - dali zielone światło na starania o fasolkę. A tak sie bałam, ale wyniczki krwi wzorowe, usg zrobione i tez super.
Pozdrawiam Was:-)
super że wyniczki dobre!
Wiec powodzenia w staraniach i szybkiego zaciążenia życze Ci :)

Pozdrawiam wszystkich!
Miłego piątku i całego weekendu!!:happy:
 
Czesc dziewczyny. Razem z mezem staramy sie o dzidzie 2 miesiace.W zeszlym miesiace sie nie udalo ale moze teraz bo mam troszke inne objawy jak zawsze.Pare dni po owulacji zaczely mnie bolec piersi a zwykle zaczynaja mnie bolec ok tygodnia przed miesiaczka. Oprocz tego zauwazylam duzo mlecznego sluzu. Wiecej juz objawow nie zauwazylam gdyz to dopiero 10 dzien od owulacji a czy do zaplodnienia doszlo to nie mam pewnosci ale bardzo sie staralismy :). Co sadzicie? Czy jeszcze za wczesnie na jakie kolwiek objawy?
 
lusiaczek :) Witaj ja tez jestem tu nowa i tez ciezko pracuje nad tym zeby 2010 byc mamusia :) dopiero 2 miesiac sie staramy i ciagle czekam i czekam :) mam nadzieje ze moze teraz sie uda :)
 
Witam kobietki!!!
Ja po wizycie u gin. :sorry: I nie wiem co myśleć... Pobrał mi krew i mocz na badania hormonalne. Zbadał mnie i co do śluzu się nie przejął - powiedział tylko, że może to przed @. Znów na usg powiedział, że to wygląda na II fazę cyklu, bo mam 5 pęcherzyków w czym jeden 6mm (0,53 było na monitorze)... :eek: Powiedział, że wszystko ładnie i czyściutko. Wyniki hormonów idę odebrać we wtorek na 11:00, a do tego czasu mam zwolnienie :-)
Może któraś z was wie o co chodzi z tymi pęcherzykami?? :eek: Gdzieś czytałam kiedyś, żę II faza to owulacja (dni płodne), a pęcherzyk jeden powinien pęknąć i wydostać komórkę...? tak?? :tak:
Cieszy mnie tylko to, że te żółte upławy to nie zapalenie.:-) Choć ze staranek jeszcze nici, bo czekam, aż mężowi zejdzie opuchlizna... :eek:
Zresztą we wtorek wszystko się wyjaśni :tak::tak::tak:

Bo bym zapomniała:
WITAM WSZYSTKIE NOWE KOBIETKI NA FORUM I ŻYCZĘ WAM I WSZYSTKIM ZAFASOLKOWANIA!!!
 
Ostatnia edycja:
reklama
Wiatam was. juz beta mi nie potrzebna @ przylazla z rana wiec kolejny cykl staran prze demna moze na swieta bedzie niespodzianka.:-( Trzymam kciuki za reszte testujacych w tym miesiacu , oby uwas wyszly te dwie kreski.
 
Do góry