reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

Podczas moich ostatnich badań w 9dc moje endo miało 10mm, innych informacji nie otrzymałam(oprócz wielkości jajników). Dlatego chciałam zapytać czy wielkość pęcherzyka sprawdzana jest podczas jakiegoś specjalnego badania czy normalnego USG?
 
reklama
Pajeczko owocnych starań, oby pupa od pregnylu nie bolała:)

powiem Ci, ze nie jest to istotne :-D dam rade w końcu kiedys musi sie udać wreszcie zafasolkować mnie cieszy postęp w ciągu w sumie 5 dni wszystko ładnie urosło:szok:

Podczas moich ostatnich badań w 9dc moje endo miało 10mm, innych informacji nie otrzymałam(oprócz wielkości jajników). Dlatego chciałam zapytać czy wielkość pęcherzyka sprawdzana jest podczas jakiegoś specjalnego badania czy normalnego USG?

Przy wizycie przy usg dopochwowym lekarz powinien powiedziec, czy masz dominujące pęcherzyki. jezeli w 9 dc mialas takie edno to mozliwe, ze masz wczesnie owulke, ale to niekoniecznie:)
 
Witam dziewczyny co tam u was słychac ja niedawno wróciłam do domu jestem szcześliwa bo mój mężuś zdał egzamin na prawo jazdy. a teraz jestem bardzo śpiąca całymi dniami bym mogła spac.
 
Cześć dziewczynki
U mnie pogoda handrowa, znaczy się nawet ciepło ale jakoś tak ciemno jakby się na burzę zbierało wrrrr.
Mnie pobolewają jajniki.
W ogóle to jakoś przez ostatnie dwa tygodnie przytyłam:wściekła/y: i normalnie nie poznaję siebie:szok: trzeba coś tym zrobić (mniej żreć;-):tak::-D)
Miłego dnia kobietki.
A w ogóle to co tu tak pusto się zrobiło??????



88.gif
 
Witajcie
jaki zastrzyk sie daje kobiecie na wywolanie @, a jesli jest jednak w ciazy na podtrzymanie (lepsze zagniezdzenie)? Dostalam cos takiego jak bylam w ciazy z corka (bo na usg nic nie bylo widac, a domowy test pokazal rozmyta kropke zamiast drugiej kreski). Moze ja czegos takiego przy nastepnej probie potrzebuje....
 
witam laseczki!!
mało mam ostatnio czasu na myślenie o starankach... a do tego @ nie ustępuje... powinna być coraz mniejsza, a ona zupełnie do góry nogami - początek kap kap a teraz jedzie z koksem na całego :-(
do tego jestem zestresowana jakaś - mówię Wam - pełna kupa.
Ale nic to - trzeba przetrwać gorszy czas i czekać na lepsze chwile :sorry:
 
Przywitam się i ja

Mimo, że dzień dziś u mnie bardzo deszczowy i wietrzny a humor okropny, to staram się uśmiechać.
Coś kiepsko mi to wychodzi.
Wiedźma @ zbliża się za 7 dni ale plamię już jak z konewki:wściekła/y:
Ale przez tydzień cieszyłam się ......................że może.
Nakrzyczałam wczoraj i dziś na mojego mężczyznę i kolegę z pracy.
Wydaje mi się,że słusznie choć zwykle duszę wszystko w sobie.
Po burzy wychodzi słoneczko więc czekam i ja.
Wypiłam kawkę i jogurcik ( taka przeciwwaga:) ) i może coś się dziś miłego wydarzy.Może któraś napisze o dwóch magicznych II.
Pozdrawiam Was i sorki za marudzenie
 
Witam!
Niestety ja rowniez nie mam dobrych wiesci... Tempka znowu kratka w dol... Dzisiaj z rana czulam sie jakby @ byla tuz tuz - bol brzucha, samopoczucie... Ale w sumie jeszcze na nia za wczesnie...
Jakas tam jeszcze iskierka nadzieji sie tli, bo ponoc poki nie ma @...
 
reklama
I ja was witam kochane,

u mnie @ również na zakręcie i zaraz zapuka do drzwi, jestem tak napięta, że chyba zwariuję. Wszyscy w pracy mnie dobijają jakoś dzisiaj. Pogoda beznadzieja, leje i wieje, ale czasem świeci słoneczko.
Miłego dnia kochane
 
Do góry