reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

reklama
teoretycznie to nawet w piatek ale na 100% wczoraj chociaz ostatnio cykle mialam 28,27,27,26 a może to po tym tamoxifenie i pregnylu wszystko mi sie pitoliło.
ja tez jestem po pregnylu. Jaka mialas dawke? Wyczytalam, ze 5000 utrzymuje sie w organizmie 10 dni a wyzsze dawki ok.14. Moze jestes jeszcze pod wplywem pregnylu?
 
Hej!
U mnie ostatnio ciężko z dostępem do netu... zerknęłam tylko zobaczyć, co u Was.
Eijff serdeczne gratulacje i spokojnych 9 miesiecy!!
A pozostałym życze z całego serducha owocnych staranek!
 
Witaj!
U nas jest podobnie - sa pewne opory ze strony mojego M. A raczej strach, czy to juz dobry czas na dziecko, czy podolamy. Ale ja mu ciagle powtarzam, ze nie ma na co czekac, bo na upartego nigdy czas nie bedzie odpowiedni i zawsze sie znajdzie jakies ale. I niby sie juz pogodzil z ta mysla, ale gdy ostatnio spoznial mi sie @ i mu o tym powiedzialam, to strach w oczach byl :-D

Jak dlugo sie staracie? Na czym te starania polegaja (oprocz przytulanek oczywiscie;-))?



Scully nie zgadzam sie z Toba, ze to forum nie jest dla niej. Moj facet tez ma watpliwosci, czy damy sobie rade z dzieckiem. Mimo to chcemy i walczymy! I dlatego, ze moj facet ma pietra, mam sie na tym watku nie udzielac?:shocked2:
Hej,miło jest słyszeć że ktoś stanął po mojej stronie... Mój facet raczej boi się reakcji swoich rodziców z którymi tymczasowo mieszkamy,dla nich dziecko nieślubne to gorsze niż z trądem,ale ja uważam że ślub nie jest mi do szczęścia potrzebny...A co do starań to trwa to już jakiś rok,staram się pilnować swoich dni płodnych i działam żeby w końcu doczekać się tych wymarzonych dwóch kreseczek :) Dziękuję za wsparcie i życzą powodzenia :)
 
Witam!
U mnie dzisiaj wzrost temperatury, wiec czas staranek zakonczony. Teraz okres oczekiwania.
Oprocz mioerzenia tempki, staralam sie jeszcze badac szyjke i sluz. Szyjke w koncu znalazlam i ucze sie "jej zachowan" ;-) Gorzej ze sluzem - cos kiepsko z jego iloscia... Moze to stoi na przeszkodzie w zafasolkowaniu...? Moze zaczne jesc siemie lniane? Jada ktoras?

W ogole to zaczynaja mnie czarne mysli nachodzic... I jakos mam zle przeczucia, ze tym razem tez sie nie udalo:-(
Zobaczymy...
 
Hej,miło jest słyszeć że ktoś stanął po mojej stronie... Mój facet raczej boi się reakcji swoich rodziców z którymi tymczasowo mieszkamy,dla nich dziecko nieślubne to gorsze niż z trądem,ale ja uważam że ślub nie jest mi do szczęścia potrzebny...A co do starań to trwa to już jakiś rok,staram się pilnować swoich dni płodnych i działam żeby w końcu doczekać się tych wymarzonych dwóch kreseczek :) Dziękuję za wsparcie i życzą powodzenia :)

Moze jak juz bedzie wnuczek zmienia zdanie?:tak:
Ja tez niby pilnowalam swoich dni plodnych, ale jak zaczelam stosowac testy owu i mierzyc tempke okazalo sie, ze owulka jest znacznie pozniej niz myslalam...
Rowniez zycze powodzenia!
 
Witam serdecznie!
Ojj jak dawno mnie tutaj nie było ojjj jak dawno :tak::tak: zacofana jestem na maksa :tak::tak: ale dotarłam do jednej cudownej wiadomości :-D:-D
Eijf - bardzo bardzo bardzo serdecznie gratuluję. Ogromnie się cieszę, że Wam się udało. Zatem mogę oficjalnie powitać cię w Lipcóweczkach :-D:-D:-D Z tego co zdążyłam przeczytać to czujesz się dobrze - to super :tak::tak: oby tak dalej. Życzę Ci z całego serca zdrówka i prawidłowej ciąży!! Zapraszam do Lipcóweczek :) Jeszcze raz GRATULUJĘ! Bardzo się cieszę :rofl2::rofl2::rofl2::-D:-D:-D

A jak tam reszta dziewczyn?
 
reklama
Widzę, że prze ten weekend mało naklikałyście. Zakupy się udały. Mam nowe buty Lasockiego, bluzkę, sweter, 2 przewygodne staniki i bronzoletkę na rękę... Ponad 700 zł poszło sobie :-) Ale nie żałuję, bo w końcu sobie odłożyłam żeby zaszaleć :-)
U mnie teraz smutno :-( zresztą widać na dole... :-( Temp mierzę choć nic mi ona nie mówi...

Asix123 - witaj na forum

Zielona - dalej trzymam kciuki :tak:
 
Do góry