reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

Witam serdecznie!
Ojj jak dawno mnie tutaj nie było ojjj jak dawno :tak::tak: zacofana jestem na maksa :tak::tak: ale dotarłam do jednej cudownej wiadomości :-D:-D
Eijf - bardzo bardzo bardzo serdecznie gratuluję. Ogromnie się cieszę, że Wam się udało. Zatem mogę oficjalnie powitać cię w Lipcóweczkach :-D:-D:-D Z tego co zdążyłam przeczytać to czujesz się dobrze - to super :tak::tak: oby tak dalej. Życzę Ci z całego serca zdrówka i prawidłowej ciąży!! Zapraszam do Lipcóweczek :) Jeszcze raz GRATULUJĘ! Bardzo się cieszę :rofl2::rofl2::rofl2::-D:-D:-D

A jak tam reszta dziewczyn?
dziekuje ci bardzo.ciesze sie ogromnie i jednoczesnie ogromnie sie boje czy donosze to moje wyczekiwane dzieciatko...czuje sie dobrze i nie moge narzekac ale to moja pierwsza ciaza i nie wiem co normalne a co nie.Jedyne co mam to bolesne piersi,lekkie zawroty glowy i wieczorami jak np.teraz delikatne ale odczuwalne klucia po bokach brzucha.tez tak masz lub mialas?jeszcze nie bylam u lekarza.we wtorek ide do ogolnego i pewnie mnie dalej pokieruje ale usg to za pare tyg nie wczesniej pewnie.
przyznam ze zajrzalam dzis do lipcowek ale oprocz tego ze sama zaliczam sie do lipcowek,nic mnie z tymi dzieczynami nie laczy...wole zostac w kontakcie z "moimi" dziewczynami i czekac az im sie uda.Strasznie sie do nich przyzwyczailam i nie zamierzam ich opuszczac.jesli chcesz mozesz dolaczyc do naszej grupy (frupa zamknieta.moge wyslac ci zaproszenie).
a co u ciebie?jak sie czujesz?ja do dzis czasem uwierzyc nie moge ze sie udalo:)
 
reklama
Widzę, że prze ten weekend mało naklikałyście. Zakupy się udały. Mam nowe buty Lasockiego, bluzkę, sweter, 2 przewygodne staniki i bronzoletkę na rękę... Ponad 700 zł poszło sobie :-) Ale nie żałuję, bo w końcu sobie odłożyłam żeby zaszaleć :-)
U mnie teraz smutno :-( zresztą widać na dole... :-( Temp mierzę choć nic mi ona nie mówi...

Asix123 - witaj na forum

Zielona - dalej trzymam kciuki :tak:
czasem fajnie tak zaszalec.mam nadzieje ze mnie sie uda na wakacjach:)wydatki pewnie powieksza mi sie jako ze nie bede kupowala tylko dla siebie:)
 
czasem fajnie tak zaszalec.mam nadzieje ze mnie sie uda na wakacjach:)wydatki pewnie powieksza mi sie jako ze nie bede kupowala tylko dla siebie:)

Super!:tak: Ja nie mogę się doczekać zafasolkowania i z chęcią pójdę na zakupy dla bobaska :-) Ogólnie nie lubię zakupów. Wole iść raz na pół roku i zrobić duże zakupy. Zawsze kręcę się po sklepach i nie wiem co kupić, a najgorzej jest jak mi kasy zabraknie, a znajde coś idealnego.


Pozdrawim wszystkich z rana. Dziś masa roboty u mnie i w pracy i w domu. Jutro pogrzeb, więc nie wiem kiedy się pojawię :-( Rodzina się już zjeżdźa od rana...

Także życzę wszystkim przez ten czas owocnych staranek, zafasolkowania, nowych dwóch kresek na teście i odpoczynku dla @-jących :-)
 
Witam z rana!

Troszkę mnie te moje temperatury dziwią z monitorowania wynika, ze pęcherzyk miał pęknąć miedzy sobotą i nadzielą, a dziś znów spadek temperatury, jestem głupia.

Ale mam to w nosie, co ma być to będzie, dziś jadę do gin. i zobaczę. Dość tych nerwów bo zwariuję. Może się uda, a jak nie to kiedyś!

Pozdrawiam wszystkie i trzymam kciuki!!!
 
Eijf - bardzo chętnie się przyłączę :) bo w sumie ja tylko dwa posty tam napisałam i faktycznie bardziej jestem związana z Wami Staraczkami :)
Co do bólów podbrzusza - ja nadal je mam i to jest normalne. Gorzej jeżeli były by to bóle jak przy zbliżającym się okresie, wtedy szybko do lekarza ale ja jestem pewna, że spokojnie donosisz tą ciążę :tak::tak: Chociaż przyznam się, że też się bałam ale to dlatego, że odklejało się przyszłe łożysko i musiałam brać leki. Na całe szczęście wszystko się przykleiło i Kruszynka jest bezpieczna. Pamiętaj aby się nie potrzebnie przemęczać, lepiej więcej leżeć ogólnie dbać o siebie teraz szczególnie. Ja chciałam porwać się na tapetowanie pokoju ale moja ginekolog postukała się w głowę i kazała na zakupy iść :-):-) w sumie to miała rację bo to niepotrzebny wysiłek.
Niestety cierpię na bezsenność :-:)-( długo zasypiam i wstaję o 5 - 6 masakra totalna. W dzień wymiękam i muszę się przespać no i nadrabiam zaległości nocne a potem koło się zamyka i nie mogę spać w nocy echhh...
Zawroty głowy na początku miałam, bolesność piersi niestety do tej pory najgorzej bolą po nocy :-:)-( no ale takie uroki ciąży :-):-) więc trzeba je polubić.
Trzymam mocno za Was kciuki!!
 
witam dziewczynki!!
u mnie poranek pod hasłem: młode histeryzuje i nie zamierza przestać...

poza tym spokój i cisza... a jak u was? randki z mężami? staranka?

ojjj jak ja bym się wybrała na zakupy - to mój bzik... :zawstydzona/y::zawstydzona/y: ale mąż się buntuje kupowaniu co miesiąc ;-);-) i z resztą trudno się dziwić :cool2: a dla małego - wykupiłabym pół świata...
 
Witam z rana!

Troszkę mnie te moje temperatury dziwią z monitorowania wynika, ze pęcherzyk miał pęknąć miedzy sobotą i nadzielą, a dziś znów spadek temperatury, jestem głupia.

Ale mam to w nosie, co ma być to będzie, dziś jadę do gin. i zobaczę. Dość tych nerwów bo zwariuję. Może się uda, a jak nie to kiedyś!

Pozdrawiam wszystkie i trzymam kciuki!!!

dobre podejście do sprawy ;-) ja też dałam spokój wiriactwom, chociaż im bliże @ tym trudniej... no ale - tak jak wspominałam wcześniej - intuicja podpowiada mi wyraźnie... NIE LICZ NA NIC :-(
 
dobre podejście do sprawy ;-) ja też dałam spokój wiriactwom, chociaż im bliże @ tym trudniej... no ale - tak jak wspominałam wcześniej - intuicja podpowiada mi wyraźnie... NIE LICZ NA NIC :-(

Może i dobrze, zawsze lepiej dostać przyjemną wiadomość z zaskoczenia, niż nastawiać sie, a potem płacz- rozczarowania itp.

Ja się na nic nie nastawiam staram sie podejść do sprawy - co ma być to będzie - bo inaczej zwariuję!!!!

Nie wiem ile z tego nastawienia zostanie mi za 10dni gdy @ będzie sie zbliżał:-D
 
reklama
Czesc dziewczyny -no wiec skonczyl mi sie moj pierwszy po odstawieniu tabletek okres i zaczynamy!Wiem ze moze nie byc latwo ale dlatego tym bardziej sie ciesze ze sie zdecydowalismy:tak:

Eijf-wszystko w jak najlepszym pozadku-tak jak napisala nikiforka-i te zawroty glowy i lekkie bole w podbrzuszu(mam na mysli ze cos mosisz czuc w koncu w twoim brzuszku zachodza teraz ogromne zmiany),i bole piersi,i nawet ta panika;-)
Ja z Beniaminem jak bylam w ciazy panikowalam pod kazdym wzgledem wiec to normalny objaw.

Powodzenia i dbaj o siebie

Wszystkim milego dnia zycze
 
Do góry