reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

czesc dziewczyny, a u mnie dzisiaj znowu spadek- do linii..8dpo...samopoczuczucie do kitu, jajnik mnie boli, brzuch ćmi- jak na @...trochę kręci mi się w głowie i tyle...czekamy dalej, testuje we wtorek lub środę...jeszcze zobaczę...
 
reklama
czesc dziewczyny, a u mnie dzisiaj znowu spadek- do linii..8dpo...samopoczuczucie do kitu, jajnik mnie boli, brzuch ćmi- jak na @...trochę kręci mi się w głowie i tyle...czekamy dalej, testuje we wtorek lub środę...jeszcze zobaczę...

To trzymamy kciuki zeby juz nie spadala:sorry:

Agnes taka techniczna uwaga staramy sie tu aby watek byl przejrzysty i nie byl zawalany dlatego rob multicytat w poscie bardzo prosze:sorry: bo tak trzy posty jeden po drugim to troche duzo:sorry:
 
czesc wam dawno mnie nie bylo ale nie chcialam rozsiewac zlych nastrojow, bo neistety mi sie troche zycie skomplikowalo...wroce jak sie wszystko unormuje. tym razem nie bede wypatrt=ywac braku @ bo napewno bedzie...
Dobrze ze zagladnelam bo zoabczylam cudowna wiadomosc EIJF serdecznie gratuluje !!!!!!!!!!!!!!!!!!az ze szczescia plakac mi sie chce:-D trzymaj sie dzielnie i zycze spokojnej ciazy :tak:

Oby jak najwiecej takis wiadomosci
a narzie mowie papa i pojawie sie jak bedzie juz wszystko okej trzymajcie sie dzielnie i trzymam kciuki :tak:
 
czesc wam dawno mnie nie bylo ale nie chcialam rozsiewac zlych nastrojow, bo neistety mi sie troche zycie skomplikowalo...wroce jak sie wszystko unormuje. tym razem nie bede wypatrt=ywac braku @ bo napewno bedzie...
Dobrze ze zagladnelam bo zoabczylam cudowna wiadomosc EIJF serdecznie gratuluje !!!!!!!!!!!!!!!!!!az ze szczescia plakac mi sie chce:-D trzymaj sie dzielnie i zycze spokojnej ciazy :tak:

Oby jak najwiecej takis wiadomosci
a narzie mowie papa i pojawie sie jak bedzie juz wszystko okej trzymajcie sie dzielnie i trzymam kciuki :tak:
oj ren przykro to slyszesz!mama nadzieje ze wszystko bedzie w porzadku.nie lubie jak sie zycie komplikuje...bedziemy na ciebie czekaly.powodzenia!
 
oj ren przykro to slyszesz!mama nadzieje ze wszystko bedzie w porzadku.nie lubie jak sie zycie komplikuje...bedziemy na ciebie czekaly.powodzenia!
Ren witaj i mam nadzieje ze sie u Ciebie wszystko jakos szybciutko pouklada:sorry:
Dziekuje Wam bardzo, takie wsparcie duzo pomaga, a dzieki tak wspanialej wiadomosci wierze ze napewno wszystko bedzie dobrze trzeba tylko troche poczekac.
Eijf mam nadzieje ze dalej bedziesz czesto tu zagladac bo inaczej napewno wszytskim bedzie smutno
odezwe sie za pare dni wtedy mam nadzieje ze juz bedzie wszystko wporzadku Trzymajcie sie dzielnie
 
reklama
Dzieńdobry dziewczynki:tak::-)
Strasznie tu pusto ostatnimi dniami :szok::-(
Mam nadzieję, że to zasługa tego, iż wszystkie kobitki zajmują się weekendowymi starankami;-):tak::cool2:
eijfi a Ty jak się czujesz?
Miłego dzionka, spadam na kawkę
 
Do góry