reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

reklama
Hejka;-):-)
Co tu taka cisza?:-:)shocked2:
My jauż po śniadanku, ogarnięci i teraz chwila relaksu i leniuszkowania;-):-)
aslowik czemu niestety brak @?, może to dobry znak:tak:
Wszystkim miłego dnia życzę, a i będę dziś piec ciasto czekoladowe z przepisu jagódki (jeśli pomyliłam to sorki:zawstydzona/y:) chłopcy obiecali, że pomogą :tak::-)
No to do potema:cool2:
 
Witajcie o poranku kobietki!!:-)
Słońce zaświeciło i sama mi się gęba cieszy... Dziś w planach sprzątanie, sprzątanie i jeszcze raz sprzątanie.... Dom + Ogród. Dom mam malutki, za to ogród byczy... :-( no ale mężuś pomoże więc będzie fajnie... wieczorem na pewno efektownie padnę na ryjek. Chociaż od jakiegoś tygodnia padam niezależnie od przebiegu dnia :eek: mąż mnie za to strofuje, że zamieniam się w susła... no ale może to nadchodząca zima... a może jestem niedźwiedziem???

Poinformowałam dziś szanownego maużonka, że wartałoby kupić kwas foliowy skoro już "nie wystrzegamy się"... opadła mu szczęka, ale grzecznie wyruszył do apteki ;-);-);-)
 
:-( witam się z rana i niestety @ brak a test chyba był wadliwy bo rozmazal sie w polu na różowo i w punkcie c pojawiła się przerwana JEDNA krecha a objawów jakichkolwiek nie mam:eek:

No tez mi sie wydaje, ze skoro @ nie ma to jest nadzieja. Moze zrob drugi test?

Co tak cicho ostatnio na tym forum? Wszyscy siedza na watku zamknietym?
 
macku-na watku zamknietym tez cicho...mysle ze w weekend nie ma takiego ruchu a ja wlasnie w weekend mam czas...przyznam ze gubie sie na tym forum i nie mam w tygodniu czasu by czytac wszystko ale wlasnie w weekend troche sie udaje.

aslowik-w sumie temperature jeszcze wysoka masz.tylko dlaczego na wykresie widze pierwszy dzien cyklu skoro nie ma @?
 
A czy coś się czuje odnośnie fasolki zanim potwierdzi się testem. Ja się czuję bardzo normalnie nic nadzwyczajnego, ale mam nadzieję, że jest nas już dwoje...
ticker.php
ja wiecej 'objawow' mialam kiedy wydawalo mi sie ze jestem w ciazy a nie bylam.w cyklu w ktorym sie udalo tez nie mialam czegos co spowodowaloby bym uwierzyla ze jestem w ciazy .w sumie niby tych objawow nie ma az do zagniezdzenia a to trwa kilka dni jak wiadomo od zaplodnienia choc z drugiej strony nie wierze ze nic sie nie dzieje.Ja np. od 5 dpo czulam podbrzusze i jajniki.delikatnie bo delikatnie ale czulam...szczegolnie pachwiny.pare razy jak szlam to wydawalo mi sie ze sobie cos naciagnelam.w kadzym razie te pachwiny zapadly mi w glowe.
no a tak naprawde zaczelam czuc cos od 12 dpo i wtedy zrobilam test (po poludniu i pozytywny).Piersi bolalay mnie bo bokach szczegolnie(zewnetrznych) ale ani nie urosly czy spuchly.wlasciwie to moglyby tak bolec na @.Mialam leciutkie zawroty glowy(do dzis) ale nie az takie by upasc.he he.
To samo mam teraz no i czuc pulsujacy jajnik.troche to laskocze:)

marulka-kwas foliowy rzeczywiscie warto lykac od czasu jak sie nie zabezpieczasz
 
reklama
dobry wieczor wszystkim Staraczkom,
tak tu do Was moje drogie zagladm co by znalesc chwile wytchnienia i moze czegos pozytywnego...jakos ostatnio ogarnal mnie smutek...tak kurcze sie porobilo, ciagle klopoty z pecherzem i zamiast sie starac o babika to ja lykam jakies prochy,eh...moje zdrowie czesto szwankuje i czesto sobie mysle ze nie wiem czy jesli woogle keidys zajde w ciaze to moj organizm podola trudom tego stanu i tak mnie to zlosci kurczeeee...a tu jeszcze w najblizszej rodzinie meza urodzilo sie dzieciatko - ma juz ponad 3 tygodnie - taka sliczna malenka...wlasnie szukamy fajnego prezentu dla niej i to wszystko,te sklepy te ciagle rozmowy o malej w rodzinie, a mnie jakos tak az cos sciska w serduchu...
chiara1 - fajne musi byc takie domowe przedszkole;-)
pozdrawiam wszsytkie staraczki i mam nadzieje do "zobaczenia":-)milej nocki:-)no i staranek
Wyobrażam sobie jak Ci ciężko, ale i ty również doczekasz się swojej małej pociechy. Zanim zajdziesz w ciąże warto się porządnie zatroszczyć o swoje zdrowie. Życzę powodzenia :tak:
 
Do góry