reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

reklama
No dziewczyny ja znikam robić obiad
no a potem to juz musze spakować synalka :)
Po południu mnie nie bedzie i wieczorkiem też! :)

Dla wszystkich na ten weekend:-)



 
Witam ponownie...
Co wiecie na temat leku duphaston?Czy jest on bezpieczny dla dziecka?
Jeśli za tydzień test będzie ujemny to od kolejnego cyklu mam zaczząć jego przyjmowanie.

ticker.php
 
Hejka
Ale zwariowany dzień:shocked2::-p
najpierw latałam i załatwiałam sprawy, a jak wróciłam to okazało się, że złota rybka mojego młodszego synka leży do góry brzuszkiem:szok::-( ale rusza buzką, więc w te pędy zabrałam się za sprzatanie i mycie filtrów (bo stwierdziłam że to z niedotlenienia) zdjełam jaj pokrywę, dotleniłam i jakoś powoli doszła do siebie, choć cały czas siedzi w kącie (całe szczęście że rzuchem do dołu:-p;-)). A teraz mam domowe przedszkole, bo mój synek młodszy zaprosił sobie kumpli:-):tak:, i skąd tu brac siłę na wieczorne przytulanki:-D, chyba padnę na pysk;-):tak::-D.
Trzymam kciukasy coby nawe fasolki się pojawiły:tak::tak::tak:

Witam nową mamusię
 
reklama
dobry wieczor wszystkim Staraczkom,
tak tu do Was moje drogie zagladm co by znalesc chwile wytchnienia i moze czegos pozytywnego...jakos ostatnio ogarnal mnie smutek...tak kurcze sie porobilo, ciagle klopoty z pecherzem i zamiast sie starac o babika to ja lykam jakies prochy,eh...moje zdrowie czesto szwankuje i czesto sobie mysle ze nie wiem czy jesli woogle keidys zajde w ciaze to moj organizm podola trudom tego stanu i tak mnie to zlosci kurczeeee...a tu jeszcze w najblizszej rodzinie meza urodzilo sie dzieciatko - ma juz ponad 3 tygodnie - taka sliczna malenka...wlasnie szukamy fajnego prezentu dla niej i to wszystko,te sklepy te ciagle rozmowy o malej w rodzinie, a mnie jakos tak az cos sciska w serduchu...
chiara1 - fajne musi byc takie domowe przedszkole;-)
pozdrawiam wszsytkie staraczki i mam nadzieje do "zobaczenia":-)milej nocki:-)no i staranek
 
Do góry