reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

reklama
emilchen
miło ,że zajrzałaś:-) wszystkie mamy nadzieję,że eijf przerwała to złą passe i posypią się kolejne fasolki !
 
zresztą laski zafasolkujmy wszystkie na raz to będzie wesoło :-)
kurde powiem wam,że ta radosna nowina od Eijf napełniła mnie jakimś takim wielkim optymizmem:-)

a co do wykresów to mój jakiś jeden z normalniejszych póki co, chyba;-) albo termometr się spierdzielił ...
 
Emilka jak miło Cię zobaczyć, wrócisz do nas jeszcze?
przymierzam się :-p nie chciałam Was opuszczać ale po prostu tak się nakręcałam, że potem miałam mega doła, mąż mnie musiał po pracy do lasu wywieźć (jakkolwiek dziwnie to brzmi...) i pocieszać - bez aluzji bo to @ była :cool2:
z tego samego powodu - żeby się nie nakręcać - rzuciłam mierzenie tempek, to już drugi cykl, oczywiście trochę się i tak nakręcam ale nie aż tak strasznie. Nawet suwaczka nie zmieniłam, leci sobie jak chce, o dziwo za dużo się nie myli, tylko o jeden dzień (dzisiaj mam 17 dc, u mnie to okres wybitnie owulacyjny)
Fajnie, że mnie nie zapomniałyście :sorry: ja też pamiętam i zaglądam coraz częściej, już się z Wami za mocno związałam.... Dlatego nie mogłam pozostać w ukryciu kiedy nasza eijf zafasolkowała.
eijf - dziękuję za zaproszenie do grupy zamkniętej, naprawdę się wzruszyłam, ja tu na urlopiku od BB a moje dziewczyny o mnie pamiętają :sorry:
 
reklama
zielona
Ty będziesz następna, mówię Ci :-)
Niewatpliwie cos w tym wykresie jest.
Zielona-czy mialas juz kiedys taki spadek ponizej pokrywajacej w fazie lutealnej?
Trzymam mocno kciuki !
Emilchen-myslalam, ze od nas calkowicie odpoczywac, ale jak widac BB za bardzo uzaleznia!!! Milo znow Cie tu widziec!
 
Ostatnia edycja:
Do góry