reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

Ta lekarka Ci to przepisała na przyspieszenie zafasolkowani?

Pewnie doczytałaś tam w tym artykule i to zdanie:​

Żadna z progestyn – podobnie jak wszystkie leki stosowane w przypadku endometriozy – nie zwiększy szans na zajście w ciążę, tak więc nie powinny być stosowane jako lek na niepłodność [8].​
ja myślę że bardziej miała na myśli bromergon, miałam taż za wysoką prolaktynę a z wysoką prolaktyną zajście w ciążę jest praktycznie niemożliwe
 
reklama
nie zapomniała bo jak mi tłumaczyła jak brać pytałam czy trzeba się wstrzymać ze staraniami a ona powiedziała ż absolutbnie NIE
 
Koniecznie skonsultuj sie jeszcze z jakims ginem!
Ja dzis kiepsko sie czuje, pewnie przez ten Pregnyl (ponoc po nim moga wystapic normalne objawy ciazowe).
 
Mmm owu moze byc nawet 36 godz po dodatnim tescie a Ty masz jeszcze dzis sluz plodny wiec dzialaj jeszcze kochana dzialaj;-)

A mnie jajnik boli jak na owu:sorry:
 
Dziewczyny rzuccie okiem na moj wykres. Odradzalyscie mierzenie tempki w buzi, a mi wychodza rowne wartosci, wiec chyba dobrze?

Od zeszlego cyklu biore wiesiolek i podziele sie moimi odczuciami - nie wiem jak wplywa na sam sluz, ale ogolnie powoduje, ze jest bardziej mokro. Widze to po wkladkach - jakbym sie ciagle pocila;-) Wiec chyba pozytywnie...

Bylam dzisiaj w Czaczu (mala miejscowowsc, ktora jest wielkim targiem "staroci") i kupilam zabawke dla przyszlej dzidzi, bo byla w bardzo promocyjnej cenie. Mam nadzieje, ze szybko bedzie z niej pozytek:tak:
 
Witam się z wami
U mnie czas rozpoczecia stranek, dzis na monitoringu USG pecherzyk mial 13mm
No to staranka wypadają na weekend
Co do lekow z synetetycznym progesteronem to każdy z nich może powodowac wady plodu, leki te nie zaburzaja zagnieżdzenia, a nawet podtrzymuja fasolkę i moga chronic przed utrata, ale brane w ciazy moga byc przyczyna roznych wad np feminizacji plodow meskich itp. Niektore z tych lekow mozna zazywac pod kontrola lekarza przed i na poczatku ciazy, ale nie wszystkie.
 
No to moze i ja zaczne. W piatek wyciagnelam spiralke. Rok przed czasem ale uznalismy ze jednak czas na drugie baby. U mnie narazie jest tak ze gin powiedziala ze bede miala lekkie plamienie przez 2 do 3 dni . Potem musze juz tylko czekac na @ by moc liczyc sobie dni cykle itd.Kiedy to bedzie niemogla mi powiedziec poniewarz przez te 4 lata niemiesiaczkowalam wiecnewiadomo.Mowila ze jest malo prawdopodobne bym zaszla w ciaze przed pierwsza @ ale moze byc... No tak plamienie mialam do wczoraj leciutkie nawet na wkladce niebylo nic widac a dzisiaj ... chyba mam juz @ Krwawienie jest mocniejsze i boli mnie brzuch jak wtedy gdy miesiaczkowalam. Bylo by super bo staranka moge zaczac cala para! Jutro drygne tylko do Gin by sie dowiedziec czy aby napewno to normalne.

Ogolnie jestem mama Filipka. Wiek na suwaczku :-) O drugim myslelismy juz ok 6 msc ale jakos niemoglismy sie zdecydowac.Wiadomo nie tylko kasa ale i strach przed ciaza(z filipem mialam cukier i braie insuliny i dieta mnie dobijaly) porodem i potem wychowaniem. Bo wkoncu pierwszy rok jest najgorszy...No ale wreszcie sie zdecydowalismy i mam nadzieje ze jak najzybciej zobacze te kreseczki :-D
 
reklama
Chocbym chciala to nie mam glowy by was czytac.nie dzis!kreci mi sie w glowie bo...


UDALO SIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
!!!!
 
Do góry