reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

reklama
hej dziewczyny,ja dopiero zalozylam grupe w ktorej jak na razie nie wiem jak pisac...moze ktoras wie jak zalozyc watek zamkniety?albo jak przeksztalcic ten w zamkniety.niekotre nie chca mowic np w parcy ze sie staraja.inne wypisuja bardzo intymne rzeczy.po co ma nas ktos niepozadany podczytywac?wiec jesli ktoras wie jak zrobic watek zamkniety to do dziela.!nie wazne kto to bedzie.po prostu musimy zalozyc ze przyjmujemy tylko te ktore juz do tej pory istnialy na tym watku.w innym wypadku latwo podszyc sie pod kogos innego...
to jak?wie ktoras jak przeksztalcic ten watek w zamkniety?czy w ogole sie da?
 
Czesc dziewczynki:-)

Co do zamknietych chyba juz nie mozna tworzyc watkow zamknietych:sorry2: mozna jedynie grupy zamkniete i struktura pisania jest wtedy troszke inna;-)

Jagodko co mam Ci napisac tempka spada:-( test w 12 dpo nie wyszedl:-( troszke pesymistycznie to wyglada:sorry2: no ale co cuda sie zdarzaja i trzymam mocno kciuki abys przelamala nam tu ta zla passe:-):-) dopki @ nie ma pilka w grze:tak::tak:

Toska ja juz Ci napisalam nie podchodz do tego tak negatywnie pomysl sobie ze dobrze ze wiesz i ze mozesz cos z tym zrobic a to najwazniejsze;-) Trzymam kciuki daj znac co i jak u Ciebie;-)

Kingus ale kreacja:-)

A ja w tym miesiacu luz bluz:-) chyba nawet tempki nie pomierze:sorry2: bede sie starac oczywsicie ale wtedy kiedy bede miala ochote i nie wnikam co i jak:sorry2: daje w tym miesiacu na wstrzymanie bo inaczej sfiksuje:eek::eek:
 
noukie-szkoda ze nie ma takiej opcji by pisac w zamknietym gronie.no ale spytalam i moze dostane odp.
ja juz chyba sfiksowalam.przynajmniej w tym cyklu.a w nastepnym nie wiem czy temperature mierzyc bede bo mnie wyjazd czeka ze zmniana czasu.
ide sobie program z wczoraj obejrzec
 
a w ogole to albo mi sie przewidzialo albo cholera jakas kropke najczystszej krwi zobaczylam.kropeczke doslownie.:confused:skod to sie dziadostwo wzielo.dawno temu mialam tak raz w cyklu i nie zwiastuje to nic dobrego...
 
noukie-szkoda ze nie ma takiej opcji by pisac w zamknietym gronie.no ale spytalam i moze dostane odp.
ja juz chyba sfiksowalam.przynajmniej w tym cyklu.a w nastepnym nie wiem czy temperature mierzyc bede bo mnie wyjazd czeka ze zmniana czasu.
ide sobie program z wczoraj obejrzec

Mozna stworzyc zamknieta ale grupe:sorry2: tam tez beda pisaly tylko osoby z grona zaproszonych tylko struktura pisania jest inna niz na watku dla mnie osobiscie tak jakos sie dziko pisze na grupie:sorry2: wole watki ale moze to kwestia przyzwyczajenia;-) Tak mi sie bynajmnie wydaje bo chialysmy kiedys stworzyc watek ale juz nie mozna bylo no i stworzylysmy grupe:sorry2: Najlepiej byloby admina zapytac;-) bo fakt faktem mozna byloby cos zamknietego stworzyc za duzo tu naszych prywatnych spraw:cool2:

Eijf moze to zagniezdzanie:)
 
Witajcie,
Niedawno wrocilam od gina i nie wiem czy sie cieszyc.
Dzis 13dc, jest pecherzyk na wlasciwym jajniku 17mm, ale endometrium tylko 7mm.Dostalam juz dzis Fostomoze(czy taka nazwa?) a jutro Pregnyl.
Macie jakies doswiadczenia jesli chodzi o ten pregnyl?

to koloru czerwonego uzywamy do prezkazywania waznych wiadomosci zwiazanych strikte ze staraniami. po to zeby jak ktos nie ma czasu czytac wszystkiego bylo mu latwiej wylapac wazne info i jest to duze ulatwienie.
Dobrze, ze to przypomnialas dziewczynom.
a w ogole to albo mi sie przewidzialo albo cholera jakas kropke najczystszej krwi zobaczylam.kropeczke doslownie.:confused:skod to sie dziadostwo wzielo.dawno temu mialam tak raz w cyklu i nie zwiastuje to nic dobrego...
a moze wrecz przeciwnie?
 
Eijf -teraz spojrzalam na Twoj wykres i to moze Ty masz racje, bo z tego co pamietam przy zagniezdzeniu temp spada na 1 dzien a u Ciebie juz 2gi dzien nizsza....
 
reklama
Hope ja nic nie wiem o tym leku:eek:

Tempka spada przy zagniezdzaniu na ok 24 godz a skad wiadomo czy nie ma to akurat miejsca od rana do rana:sorry2: dlatego czasami moze byc obnizenie sie temperatury w dwoch dc:sorry:
 
Do góry