reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

Fajnyyyy:-) tylko malo pokazane pokoje:eek: ciekawa jestem ciekawa:dry: ja lubie u kogos taki styl ale nie u siebie:sorry: u mnie musi toczyc sie zycie;-) w kuchni musi wisiec czosnek, rosnac ziolka w salonie ogromne teakowe meble w ogrodzie polne kwiaty troche styl hotelu w ktorym spalas na tym weselu;-) ten moderny dla mnie troche za chlodny ja tez duzo przywiozuje uwage do drobnych rzeczy a w takim mieszkanku nie ma dla nich miejsca:cool2:
pokoje niby sa malutkie ale po co mi wieksze?lozko najwazniejsze:)
u mnie odwrotnie.ja taki "landelijk" styl to lubie ale u kogos:)))
oh doczekac sie nie moge.ciekawe czy parade swieta dziekczynienia uda mi sie zobaczyc czy bede sie tlumami irytowac.Bo w sumie w swieto tam bedziemy
p.s.uciekam na chwile bo robie 3 rzeczy na raz a odkurzam od samego rana...
 
reklama
pokoje niby sa malutkie ale po co mi wieksze?lozko najwazniejsze:)
u mnie odwrotnie.ja taki "landelijk" styl to lubie ale u kogos:)))
oh doczekac sie nie moge.ciekawe czy parade swieta dziekczynienia uda mi sie zobaczyc czy bede sie tlumami irytowac.Bo w sumie w swieto tam bedziemy

No dopiero teraz zobaczylam te dolaczone zdjecie:tak: nie potrzeba wiecej;-) pewnie:tak: no sama ciekawa jestem tej Twojej wycieczki musisz nam koniecznie pozniej sprawozdanie napisac:tak::tak::tak:

Ja narazie nigdzie sie nie wybieram musimy poczekac na pewne rzeczy i dopiero cos zaplanujemy choc w grudniu mam ochote na ten Efteling:-)
 
No dopiero teraz zobaczylam te dolaczone zdjecie:tak: nie potrzeba wiecej;-) pewnie:tak: no sama ciekawa jestem tej Twojej wycieczki musisz nam koniecznie pozniej sprawozdanie napisac:tak::tak::tak:

Ja narazie nigdzie sie nie wybieram musimy poczekac na pewne rzeczy i dopiero cos zaplanujemy choc w grudniu mam ochote na ten Efteling:-)
na pewno zdam.co do hotelu to najpierw "mielismy" inny.taki bardziej w twoim stylu ale teraz sie ciesze na ten bo jest naprawde dosyc oryginalny. w ogole szkoda ze to okres jesienno-zimowy bo na samej gorze jest taras z hamakami itd.mam nadzieje ze porobie duzo zdjec.moj nie jest ich fanem i najlepiej robi mi sie z kolezanka.
co do efteling to bylam tam tylko latem.warto.no a winter efteling tez pewnie piekny.na pewno jesli doczekam sie dzieci to sie tam wybiore!Albo do disnaylandu.podobno za dzieci sie nie placi.
 
Ostatnia edycja:
na pewno zdam.co do hotelu to najpierw "mielismy" inny.taki bardziej w twoim stylu ale teraz sie ciesze na ten bo jest naprawde dosyc oryginalny. w ogole szkoda ze to okres jesienno-zimowy bo na samej gorze jest taras z hamakami itd.mam nadzieje ze porobie duzo zdjec.moj nie jest ich fanem i najlepiej robi mi sie z kolezanka.
co do efteling to bylam tam tylko latem.warto.no a winter efteling tez pewnie piekny.na pewno jesli doczekam sie dzieci to sie tam wybiore!Albo do disnaylandu.podobno za dzieci sie nie placi.

Nie placi sie do 6 rz, ja bylam jak mialam chyba z 18 lat wiec juz 10 minelo:-D:-D:-D ale napewno sie wybierzemy, nawet teraz ogladalam ale kurcze chicielibysmy na dwa dni i pokoj w samym disneyland sniadanie z myszka Mickey to koszt kolo 200 e za osobe:sorry2: a boje sie ze maly jeszcze troszke za maly az na takie atrakcje:sorry2: dlatego w tym roku moze najpierw Winter Efteling a moze za rok, dwa lata dopiero disneyland;-)
 
Nie placi sie do 6 rz, ja bylam jak mialam chyba z 18 lat wiec juz 10 minelo:-D:-D:-D ale napewno sie wybierzemy, nawet teraz ogladalam ale kurcze chicielibysmy na dwa dni i pokoj w samym disneyland sniadanie z myszka Mickey to koszt kolo 200 e za osobe:sorry2: a boje sie ze maly jeszcze troszke za maly az na takie atrakcje:sorry2: dlatego w tym roku moze najpierw Winter Efteling a moze za rok, dwa lata dopiero disneyland;-)
masz racje.ona ma dopiero 2 lata i lepiej jakie 2 poczekac!ide dokonczyc moj program...
 
ci lekarze w nl to rzadko cos wiedza...w pl pewnie cos by na to dostala przypuszczam.u nas wiem ze dostaje sie cos na podtrzymanie.tu tego nie praktykuja...no ale moze ona tak po prostu reaguje na rozciaganie sie macicy?

p.s. ogladam zdjecia na nk,znajomych itd.wiekszosc ma juz takie fajnie,starsze dzieci.dwojke lub trojke.najgorsze sieroty pozachodzily w ciaze...normalnie wszyscy nie ma.co ze mna nie tak?mowiac o znajomych to sobie mysle ze tak sie tu wywnetrzamy a przeciez zdarza sie ze ktos niepozadany to czyta.chocby ci nasi zanjomi.moze powinnysmy pomyslec o jakims zamknietym watku z ludzmi ktorzy tu sa.jest taka opcja
To nawet nie taki zly pomysl
 
a ja już ugotowałam, zjedliśmy, M skopał ogrórek, posprzątałam i na zakupach byliśmy, a teraz aż do wtorku mam wolne, a we wtorek i tak tylko na jakieś 3 godz do pracy :)
 
Eijf fajny ten hotel
A ja dzis dzien pieczenia mam:-), sernik z brzostwiniami i izaure zrobilam:-D
A tu cos co mnie niezle poruszylo, niezla jest babka:
[ame="http://www.youtube.com/watch?v=GUANewh4arU&feature=related"]YouTube- Występ z Ukraińskiego "Mam talent"[/ame]
 
reklama
Ja też się ogarnęłam tak więc też juz po obiadku nawet mąż mnie do sklepu wyciągnął (po prawdzie to poprostu był wczoraj na męskim wieczorku i nie bardzo chciał wsiadac za kierownićę:tak: to robiłam za kierowcę:-)).
Chatka ogarnięta i czekam na gości bo zapowiedziała się ciotka z teściówką (może jakoś to przeżyję hihi;-):-D)
 
Do góry